2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Cnm Bn daha kan vermedim
Sen 3 kere verdın sanırım
Değerlerını tekrar yazar mısın?
Canım ben dayanamayıp 4 kere verdim 😀😂 9 Mart 55
11 Mart 153
13 Mart 350
16 Mart 1425 çıktı bat da 11 martı benim, daha da aldırmam ama haftaya randevu aldık doktora o zamana kadar kan testi vermem artık

Canım ben dayanamayıp 4 kere verdim 😀😂 9 Mart 55
11 Mart 153
13 Mart 350
16 Mart 1425 çıktı bat da 11 martı benim, daha da aldırmam ama haftaya randevu aldık doktora o zamana kadar kan testi vermem artık
Cnm benim bat yarın
Yumoş 3 martta çatladı
Senin döngün kısa demekki

Bzım sat aynı ama bnım dünkü değer 1400lerde olamaz 😅

Cnm benim bat yarın
Yumoş 3 martta çatladı
Senin döngün kısa demekki

Bzım sat aynı ama bnım dünkü değer 1400lerde olamaz 😅
Canım benim döngü 25 günde bir oluyor. Döngüm kısa evet ondan değerlerin bana göre daha düşük olabilir tabi ama bu normal senin bat zaten gelmemiş bile :)) sağlıkla artsın inşallah bir test yap sonra bir kaç kere daha artışa bakarsın 🙏 güzel ilerlesin inşallah😇

Canım benim döngü 25 günde bir oluyor. Döngüm kısa evet ondan değerlerin bana göre daha düşük olabilir tabi ama bu normal senin bat zaten gelmemiş bile :)) sağlıkla artsın inşallah bir test yap sonra bir kaç kere daha artışa bakarsın 🙏 güzel ilerlesin inşallah😇
Cnm perşembe sabahı yaptım
Yarın sabah yapıcam
İnşallah koyulaşma vardır 🙏

Tekrrladim cnm 100 çıktı sonraki deger dun kesede gordum endise etme ilk degrin onemi yok onemli olan artisi Allahin izniyle guzelce artcak insaallah
Keseyi beta 100 ken mi gördünüz bende sanırım 2 haftalık hamileyimde henüz doktora gitmedim haftaya gel dedi doktorum o yüzden sordum

Evet canım inişli çıkışlı değerler tüm psikolojimi bozdu sağlıkla devam eder inşallah 🧿💜 yani çok şükür hiç iniş olmadı ama sanki düşük artıyor canım sıkılıyor son betan kaçtı kaç haftaliksin inşallah sağlıkla buyut
4+3üm 🧿 çok şükür bende de düşüş olmadı ama yavaş yükselme ve kanlı lekelenmem oldu, o baya endişelendirdi bizi. Ama bugün son kontrole gittim çok şükür her şey iyi artık. Bugün 1699du. Artık beta takibi yapmayacağız dedi. Keseyi gördün mü sen

Betam 3 gün önce 93 dü 2 kez kan verdim sadece sağlıklı ilerliyor dedi doktorum bi daha vermedim ne kadarlık oluyo aceba
Sat neydi? Benim 2+6 da betam 3.49du. 4 günde yükselmişti. Sonrayasa yavaşladı 😂 Bir de neden 2 kez kan verdin 🤔

Sat neydi? Benim 2+6 da betam 3.49du. 4 günde yükselmişti. Sonrayasa yavaşladı 😂 Bir de neden 2 kez kan verdin 🤔
Benim şöyle oldu tedavi gebeliği 25 şubatta çatlatma iğnesi vuruldum. 8 martta betam 1.79 çıktı gebelik yok denmişti sonra adet günümde dayanamadım içim rahat etmedi tekrar verdim 12 martta 43 olmuştu sonra doktorum 2 gün sonra tekrar ver dedi 92.16 çıktı doktorum 1 hafta sonra gel dedi böyle

Benim şöyle oldu tedavi gebeliği 25 şubatta çatlatma iğnesi vuruldum. 8 martta betam 1.79 çıktı gebelik yok denmişti sonra adet günümde dayanamadım içim rahat etmedi tekrar verdim 12 martta 43 olmuştu sonra doktorum 2 gün sonra tekrar ver dedi 92.16 çıktı doktorum 1 hafta sonra gel dedi böyle
Son adet tarihimde 18 şubat
Şimdi anladım. Değerin güzel yükselmiş, herhangi bir kanama vs olmadıktan sonra sık gitmek mantıklı değil zaten, sadece insanı strese sokuyor. Benim kanamam ve lekenmem olduğu 1 haftadır sürekli takipteydik dış gebelik ihtimaline karşı. Sağlıkla kucağına aldırsın inşallah 🙏

Şimdi anladım. Değerin güzel yükselmiş, herhangi bir kanama vs olmadıktan sonra sık gitmek mantıklı değil zaten, sadece insanı strese sokuyor. Benim kanamam ve lekenmem olduğu 1 haftadır sürekli takipteydik dış gebelik ihtimaline karşı. Sağlıkla kucağına aldırsın inşallah 🙏
Yok kanamam vs olmadı ama yinede yarın gidip kan vericem ne kadar yükselmiş bakmak için sırf içim rahatlasın diye aceba tahmini ne kadarlık hamileyim bi fikrin var mı

Amin amin çok amin hepimiz isteyen herkes sağlıklı sıhhatli kucağına alsın kucaklarımız dolsun 🤲🏻

X