2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar 3 gün önce en son 353 dü kan testim şimdi 1425 çıkmış 3 günde biraz fazla artmıyor mu sizce de? Daha 4+1 deyim.
Benim 36 saatte 3 kat artmıştı. En az iki kat olmalı diyorlar zaten. Sağlıklı bir durum merak etmeyin

kizlar pzt. randevu aldim. 5+2'de kese ve bebek gorunr mu?? vajinal ultr. ya da karindan baksa?? ilk gebelk bilmiorum pek
Canım benim 4 haftanın sonlarına doğru nokta gibi bir şey görmüştü. Emin olamadı kese mi diye. 5. Haftada o nokta büyüdü kese olduğuna emin olduk. Bugün 5 buçuk haftalık falanmışım doktor öyle dedi. Kese büyümüş. Kalbi haftaya duycaz muhtemelen dedi. Doktorun kullandığı cihaza göre değişiyor bu durum. Bana hiç alttan bakmadı hep ultrasonda göründü.

kizlar pzt. randevu aldim. 5+2'de kese ve bebek gorunr mu?? vajinal ultr. ya da karindan baksa?? ilk gebelk bilmiorum pek
İnşallah görünür bende 5+1 oluyorum yarın gıdıcem kese için
Ay bir hayırlısıyla göreydim erken ogrenmenin sıkıntıları 3 + 3 te öğrendim
Maşallah ayyy ben 4 gün sonra öğrendim zor geliyo saatler gecmıyor

ben 5+5 de karından keseyi ve yolksacı gördü bebeği görmedik ama vajinal kalp atışı bebek görülürdü bakmadı doktor haftaya çağırdı

Benim 6000 lerde bi değer çıktı da acaba çok mu yüksek? Ya da yüksek olması kötü bişey mi iyi bişey mi bilemedim

Ama keseye baktık kese minicikti
Yok yok korkma neden kötü olsun . Sakın araştırıp internetten bilgi alma sadece doktorunu dınle . Kese zaten mınık olur ıcerısınde bebegı gorup kalp atımını alırsanız hersey yolunda demek . Sabırla bıraz beklemek lazım

Benim 6000 lerde bi değer çıktı da acaba çok mu yüksek? Ya da yüksek olması kötü bişey mi iyi bişey mi bilemedim

Ama keseye baktık kese minicikti
hayır benimde en başında haftama göre yüksekti. şimdi normale döndü. bende çok stres yapmıştım moralini bozma.

sizin adınıza sevindim allah tamamını erdirsin benim tahlil yine çok düşük çıktı salı doktora gidicem artık ya ilaçla yada kendiliğinden biter inşallah

sizin adınıza sevindim allah tamamını erdirsin benim tahlil yine çok düşük çıktı salı doktora gidicem artık ya ilaçla yada kendiliğinden biter inşallah
Amin inşallah, ben 3+4 itibariyle hep doktor kontrolündeyim. Haftaya keseyi üstten görürüz dedi; sonraki hafta da kalp artışı inşallah. Sizinki de benim gibi olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…