2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
soyasosu soyasosu aldım içim 1 litrelik kefirden küçük yoktu hemde bimden aldım. Ben içtiysem herkes içer azcık tuz attım cok koyu bırazda su koydum bardagıma ayran gıbı bır nefeste 😁😁
Neyse ben bulursam kucugunden alırım . Yazın ihtiyac olacak soguk içeceklere şu an bile bızım evler 27 dereceyı geçti 🥵

Tek değilsin merak etme..

Ya benım kontrol yok hazıran da 3 üne aldım artık söyler o zamana 😩 16 haftalık olacagız . Ya sabır dıye dıye gıdıyoruz bakalım ..
Cinsiyet içinde erken gitmem vallahi boşa verecegım parayı bebeğime harcarım 😂
Eğer benimde şimdi söylemezse taa üç hafta sonraya kalacak o da 16 hazirana denk geliyor bende o zaman 16 haftalık olmuş olacağım

Tek değilsin merak etme..

Ya benım kontrol yok hazıran da 3 üne aldım artık söyler o zamana 😩 16 haftalık olacagız . Ya sabır dıye dıye gıdıyoruz bakalım ..
Cinsiyet içinde erken gitmem vallahi boşa verecegım parayı bebeğime harcarım 😂
Ayy benim de 3 Haziran🥹🥹 bakalım napıyor olcak sıpalarımız. Sen o gün kesin öğrenirsin kalmış 2 hafta zaten🥹

soyasosu soyasosu aldım içim 1 litrelik kefirden küçük yoktu hemde bimden aldım. Ben içtiysem herkes içer azcık tuz attım cok koyu bırazda su koydum bardagıma ayran gıbı bır nefeste 😁😁
Neyse ben bulursam kucugunden alırım . Yazın ihtiyac olacak soguk içeceklere şu an bile bızım evler 27 dereceyı geçti 🥵
Yaa süpersin🥹 yazın içine biraz buz biraz taze nane enfes oluur🥰 şifa olsun bebeğe de❤️

Yaa inşallah bakalım. Erkenden aldım sonra ctesıne randevu kalmıyo bızım abla artık gelmek istıyor 😍
Ayy nasıl geldik hazirana 🥹
Esas bu haftalara gelmek bile hayal gibi🥹🥹
Benim iki kontrol arası 3 hafta oldu bu sefer, ayrıntılı ultrasonu konuşuruz geldiğinde dedi. Onu ne zaman isteyecekler acaba🥹 o da sağlıkla geçsin baya yarılamış olacağız 🥰

Esas bu haftalara gelmek bile hayal gibi🥹🥹
Benim iki kontrol arası 3 hafta oldu bu sefer, ayrıntılı ultrasonu konuşuruz geldiğinde dedi. Onu ne zaman isteyecekler acaba🥹 o da sağlıkla geçsin baya yarılamış olacağız 🥰
Onu ben hatırlamıyorum net tarıhını ama sankı 22-24 haftalar arasımıydı ayy en strestlısı o ben baya guzel bır yere gıtmıstım ondan cıkınca ohhhh demiştim .
Tek tek damarlara benım böbreğime kadar bakmıstı .. anne karnında vıdeoları resımlerı cd olarak vermişti.
Orda neyse o dogdu kızım 😍

Onu ben hatırlamıyorum net tarıhını ama sankı 22-24 haftalar arasımıydı ayy en strestlısı o ben baya guzel bır yere gıtmıstım ondan cıkınca ohhhh demiştim .
Tek tek damarlara benım böbreğime kadar bakmıstı .. anne karnında vıdeoları resımlerı cd olarak vermişti.
Orda neyse o dogdu kızım 😍
Tam anlamıyla mucizevi bir şey🥹🥹

soyasosu soyasosu ayrıntılı 18-23 yazıyor nette . Yaklasmısız ona da 😍 Onu da atlattık mı ohh gerısı tadını cıkarma zamanı göbekleri sevme zamanı 🤰🏻

Cinsiyeti öğrendin mi 😊 ben bugün gittim kız geliyor Allah nasip ederse 🥰🧿
Evet kız dedi bana da ama içimi buruk bıraktılar. Paylaşamadım o yüzden. Kayınvalidem oğlan bekliyordu morali bozuldu suratı asıldı. Kayınvalidemin 3 kızı 1 oğlu var. Ailede 7 torun var 1 i erkek. Oğlan da oğlan diye tutturuyordu. Benim de canım sıkıldı ister istemez tavırlarından. Hala daha şey diyır bir de oğlu 6. Ayda göstermiş zorla kendini belki bu da böyle olurmuş. Yanımızda birde kardeşini aradı haber verdi o da tüh olsun neyse filan dedi. Sanki şey kız olunca kötü oluyor da işte olsun napalım hayırlısı der gibi. Bir de yaşınız genç bir daha yaparsınız filan. Erkek için tekrar doğurtacak beni ona kalsa. Zaten kaynanam 4 çocuk deyip duruyor. Sanki kendileri bakacak gibi. Sinirlendim bende.
2. Çocuğu kendim içim değil kızıma yoldaş olsun diye yapıyorum. Kızımda sorsam kız kardeş isterdi gönlüne göre oldu bence daha çok beraber vakit geçirirler diye seviniyorum. İçimden de hep kız geçiyordu. Tek kız olarak çok zorlandım hep birilerini aradım yanımda hep yalnız kaldım kızım için seviniyorum. Birbirlerine yoldaş hayırlı kardeş olsunlar inşallah 🙏🏻 Karışık duygular yaşattılar yani açıkcası. Allah herşeyin hayırlısını versin sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🏻

Bu arada kanada ve abd de doğum düşünen arkadaşlara bir kaç sorum olacak?
Vize ve ya pasaportunuz var mı? Ben şimdi başvursam yetişir mi?
Doğum için herhangi bir şirketle mi anlaşacaksınız yoksa her şeyi kendiniz mi ayarlayacaksınız?
Abd ya da kanada arasında hangisini tercih edeceksiniz?
Tanıdığınız var mı yoksa otel filan mı ayarlıcaksınız?
Güncel fiyatları biliyor musunuz?

Evet kız dedi bana da ama içimi buruk bıraktılar. Paylaşamadım o yüzden. Kayınvalidem oğlan bekliyordu morali bozuldu suratı asıldı. Kayınvalidemin 3 kızı 1 oğlu var. Ailede 7 torun var 1 i erkek. Oğlan da oğlan diye tutturuyordu. Benim de canım sıkıldı ister istemez tavırlarından. Hala daha şey diyır bir de oğlu 6. Ayda göstermiş zorla kendini belki bu da böyle olurmuş. Yanımızda birde kardeşini aradı haber verdi o da tüh olsun neyse filan dedi. Sanki şey kız olunca kötü oluyor da işte olsun napalım hayırlısı der gibi. Bir de yaşınız genç bir daha yaparsınız filan. Erkek için tekrar doğurtacak beni ona kalsa. Zaten kaynanam 4 çocuk deyip duruyor. Sanki kendileri bakacak gibi. Sinirlendim bende.
2. Çocuğu kendim içim değil kızıma yoldaş olsun diye yapıyorum. Kızımda sorsam kız kardeş isterdi gönlüne göre oldu bence daha çok beraber vakit geçirirler diye seviniyorum. İçimden de hep kız geçiyordu. Tek kız olarak çok zorlandım hep birilerini aradım yanımda hep yalnız kaldım kızım için seviniyorum. Birbirlerine yoldaş hayırlı kardeş olsunlar inşallah 🙏🏻 Karışık duygular yaşattılar yani açıkcası. Allah herşeyin hayırlısını versin sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🏻
Yaa hiç hoşlanmıyorum bu tarz insanlardan. Peki siz bozulduğunuzu söylediniz mi?

Yaa hiç hoşlanmıyorum bu tarz insanlardan. Peki siz bozulduğunuzu söylediniz mi?
Hayır söylemedim. Yani ne diyebilirim ki koskoca kadın 65-70 yaşında. Kendinin 3 kızı olmuş 3. Evladına kız demişler diye bile günlerce suratı asık gezmiş oğlanı da sonuncuda bulmuş. Kendi evladına böyle yapan torununa daha fazlasını yapar. Sadece bu zihniyeti bu kafayı anlayamıyorum.
Elbette herkesin gönlünden geçen vardır kız erkek ama kız oldu diye de üzülmezsin ya. Ya da erkek olmadı diye.

Hiiiiç canını sıkma bende o tepkileri bekliyorum ama ben asla susmam..
Erkek olursa alkış tutan kız olunca tutmazsa asla lafımı esırgemem..
Bir insana en güzel armağan kardeş hele ki iki kız kardeş yada iki erkek kardeş ..
Benım 2 ablam var gece gunduz yan yanaymısız gıbı haberlesırız bırbırımızle .. Annemın babamın yaptıgı en guzel şey 3 kız kardeş 😍
Çook şanslısın yani 🎀

Abooo 18 mi 🙄 bekleme başka bi doktora gidip öğrensen ben dayanamazdım valla 🤭 doktorlarını sevdiğinide biliyorum ama öğrenmek için değer galiba ☺️
Bana kalsa başka doktorun kapısını çalmıştim bile ama eşim bekleyelim diyor ben de o yüzden duruyorum 😂 bir de 14+3 de perinatologumda randevum var eğer o da soylemezse başka doktora kesin giderim ama kararlıyım 🤭

Canim seni en iyi ben anlarım galiba. Benim kaynanamın da 3 kızı 1 oğlu var bana ilk günden beri inşallah erkek çocuk olur diyip diyip duruyor ilk torun sağlıklı hayırlisi olsun diyeceğine erkek olsun dedi hep üzülüyorum onun adına eski düşüncelere sahip insanlar hâlâ varmış. Ben ilk günden beri kız hissediyordum bugün kız olduğunu duyunca belki değişir erkek olur çok sevinme inşallah erkektir erkek olmasını istiyorum dedi. En sonunda sinirlenip madem istiyorsun o zaman kendin yap bı tane erkek çocuk dedim, ben sıramı sana verdim sen yap erkek çocuk dedi gülerek 😤😡

X