2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ben aslında şöyle yaptım denk geldikçe A101 %100pamuk takımlar tulumlar ter bezleri geliyor bazen onların markalarının internet fiyatlarına yada kalitelerine bakarak
0-3ay tulumların bir kaçtanesini ve ter bezlerini oradan aldım tavsiye ederim ekonomik oluyor. Bide ilerde saklamak ziyan oldu param demem🙈 Ama tabi herkes gibi bende pahalı markalardan indirim geldikçe birkaçtane de aldım hevesimi yenemedim ne yalan söyliyim birileri gelince onları giyer artık 😂

Güle güle kullansın minik yaa bende ilk bebişte pek bişey almadım ilklerde heyecanlı oluyorlar özellikle herşeyimş annem yaptı bizimkilerin ilk torunuydu 🥹
Sağol canım aynen bizim ilk torun bide annemler çok düşkünler şimdiden herşeyi aldılar neredeyse🙈 ben sadece deterjan şampuan güneş kremi takipteyim birde reflü yatağını aldım park yatak seçemedim

Kızlar şimdi elimi sokak kedisi tırmaladı. Biraz kanadı. Acile mi gitsem kararaız kaldım. Başına gelen var mı?

Bana da kardeşim bebiş arabasını aldı kızlar bide puset olan araba koltuklarından daha eve gelmedi renkler bunlar🥰 geçen gün anneler birdeyken bebeğe aldığım herşeyi açtım baktılar ayrıca listede yapmıştım ama görsünler rahat etsinler diye gösterdimde attık ben birşey almıyorum anneler alır fazlalık olmasın dedim Eki Görüntüle 3248490 Eki Görüntüle 3248492 ama heyecan yaptım çok
Sağlıkla kullansın çok güzelmiş ❤️

Birde onu deneyeyım canım sagol.

Aa hayırlı olsun bu sene erkek senesi cidden kimden duysam erkek. Kız olanlar şanslı tutturmuşlar 😅

Sen dene şansını yınede belkı söyler . Erkek demişlerdi ama bilmiyorum değişti mi oyle mi de 😂😂 Zarf atınca soyler belki yoksa risk almaz .
Sagol canım evet ben de öyle düşünüyorum🤣🤣🤣

Bende kefire aşığım ama hamilelik için etkisi bilinmiyor diye okudum bir kaç yazıda hiç içemedim bugün burada görünce canım çok çekti şimdi içiyorum 😂
Aa, hiç duymamıştım. Neyse yine duymamış olayım😅 endüstriyel ayranlara kıyasla daha içilebilir gibi geldiği için başlamıştım ben, sonra çok sardı, artık ayran falan hiç içemiyorum

Arkadaşlar benimde doğum tarihi 10 Kasım olarak görünüyor. Şuan 14. Haftanın içindeyiz. Cinsiyeti kaçıncı haftada öğrendiğimiz rica etsem söyleyebilir misiniz. Listeye bakiyorum da bir çok arkadaş öğrenmis🥰

Günaydın ..
Hep 5-6 gibi akşam yemeğini yeriz. Dün 8:30 dan sonra yedik ayy sabah olmadı agzımda hep acı bir tat uyanıyorum wc için midem bulanıyor filan . Ayy bir daha asla geç yemek yemem . Ne rahatmış erken yiyince demek mide sindiremiyor geç olunca.
Peki benim bu saatte biseyler yerken bunu okumam ? 😂😂😂

Benim de bir sorum olacaktı, daha doğrusu fikrinizi almak istiyorum. Normalde tek isim düşünüyordum, hatta büyük ihtimalle Ada olacak. Ancak yurt dışına gitme isteğimiz son zamanlarda biraz arttı. Sizce kimliğine yabacı kökenli bir isim yazdırsak mantıksız mı? Çocuk bir kimlik sıkıntısı yaşar mı? Kimse bilmek zorunda değil gerçi, Türkçe ismi ile sesleneceğiz. Belki daha Türkçeye uyumlu Mila, Alis gibi isimler ekleyebiliriz ama yine de kafam çok karışık bu konuda.
Hayır bence hiç mantıksız değil ben de yurt dışı için aynı şeyi düşünüyorum seninle 🌸 mila ve alis de inanılmaz guzelll 😍

Miğde bulantsı olup ilaç kullanan arkadaşlar benim şimdiye kadar 12 hafta olduk bulantılarım ara ara süt mesela miğdemi ekşiticek şeyler yedikten sonra oluyordu son zamanlar da 2 günde bir oldu yarın kendi doktoruma değilde perinatoloji randevum var bu ilaç kullanmama gerek varmı soruyum mu alıştırmak istemiyorum kendimi mesela bugün limonlu bişey yedim o yaktı hissettim tatlı yediğimde de oluyor şimdilik aşırı rahatsızlık duymuyorum ama zorlamaya başlıcak gibi bana herşey 12 den sonra zor gelicek gibi 🤦🏻‍♀️

Bana da kardeşim bebiş arabasını aldı kızlar bide puset olan araba koltuklarından daha eve gelmedi renkler bunlar🥰 geçen gün anneler birdeyken bebeğe aldığım herşeyi açtım baktılar ayrıca listede yapmıştım ama görsünler rahat etsinler diye gösterdimde attık ben birşey almıyorum anneler alır fazlalık olmasın dedim Eki Görüntüle 3248490 Eki Görüntüle 3248492 ama heyecan yaptım çok
İlk bebek arabası cybex e-priam mı acaba? Ben de onu almayı planlıyorum da kısmet olursa ☺️

Bende şuan yiyorum😂 2. Trimester itibariyle bulantılarım geçti ve canım tatlı istemeye başladı sonumuz hayır olsun😂
O bulantıdan sonra yemek yeme hissini bilirim yani hala böyle eskisi gibi lezzet alamıyorum bugün domatesli makarna yedim nasıl özlemişim anlatamam hala salçalı yemek yiyemiyorum ama bu günlere çok şükür 😌

X