2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İlkini bilebilecek misin bende merak ettim. Ama sezeryan oldum 2. Yi etkiliyor mı bu şimdi.
10.04.1995 benim
01.08.1989 eşimin
İlk gebelik sat 17.11.2020

İkincide de sat 10. Şubat
Ben kan yenilemeye inanmıyorum kuzum onda hastalık ve ameliyat gibi koşullar var
İlkki kız çıktı çünkü son adet 11. Ay olsada yumurtlama 12. Ay
İkincisi de kız

Doktor %85 kız dedi 🙈
ya kız sende bana dua et o zaman benim de bi kızım olsun sağlıklı Saliha bi kız😂😂 nasıl oldu bacım Çin takvimi filan tuttu mu vallahi yanlış anlaşılmasın bi oğlum var ama kız çocuklarına bayılıyorum Rabbime diyorum eğer bu bebeğim erkekse kız sevgisini yüreğimden al diye😂

ya kız sende bana dua et o zaman benim de bi kızım olsun sağlıklı Saliha bi kız😂😂 nasıl oldu bacım Çin takvimi filan tuttu mu vallahi yanlış anlaşılmasın bi oğlum var ama kız çocuklarına bayılıyorum Rabbime diyorum eğer bu bebeğim erkekse kız sevgisini yüreğimden al diye😂
Çin takvimi tuttu bende 🙈 hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar inşallah 💓 kaç haftalıksın

Kız ne haftası daha ben keseyi görmedim😂😂 meraktan ölenler derneği kuracam 😂😂 Çin takviminde ay yaşın önemli diyorlar yok +1 ekleyecen diyorlar anlamıyorum ben ya

Kız ne haftası daha ben keseyi görmedim😂😂 meraktan ölenler derneği kuracam 😂😂 Çin takviminde ay yaşın önemli diyorlar yok +1 ekleyecen diyorlar anlamıyorum ben ya
Abooo 12.haftaya kadar nasıl beklicen sen 😂 google da otomatik hesaplayan siteler var sadece tarihleri giriyorsun ordan bakabilirsin

Ben kan yenilemeye inanmıyorum kuzum onda hastalık ve ameliyat gibi koşullar var
İlkki kız çıktı çünkü son adet 11. Ay olsada yumurtlama 12. Ay
İkincisi de kız
Evet ilki kız ikinci de kız olur inşallah 😊 Sağlıklı hayırlı evlat olsun tabi öncelikle. Yarın sabah kontrolüm var. Doktor yorum yaparsa yazarım. Ramziye göre erkek demişti kızlar. Nuba göre de yarın belli olur.

Ya bende bugün gittim muayene olmaya ense kalınlığı için ama doktor ölçemedi göbekten dolayı falan bişe dedi başka ultrasona yolladı beni oda ayın 29 una ve ikili testide öyle yapacağım böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu acaba

Eklentiler

• 9CCB664A-5EFB-455D-9689-BF703487DCEA.jpeg
    9CCB664A-5EFB-455D-9689-BF703487DCEA.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 27
X