2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Benimkinde baya net belliymiş video çekmiştik. Onda daha da belli. Ramzi zaten daha çok plasenta ile konumlandırıyor. Ben de çok mera ediyorum sizlerinkini :)
Öyle ki benim elimde iki tane ultrason kağıdı var biri kese biri de 8. Haftalık ve hiç birşey belli değil. İkisini de devlet vermişti ne plasenta belli ne kese belli kendi özel doktorum niye bilmiyorum ama görüntü vermedi heyecandan istemek de benim aklıma gelmedi ama ultrasonla hep soldan bakıyor doktor. 19 Mayıs benim randevum 12+2 olacağım cinsiyet söylemezse görüntü isteyeceğim inşallah

Parlak alan sağda bak burası plasenta. Yani teoriye göre kız. Ama biz eskiden direk bebeğe göre bakıyorduk, bunu daha yeni öğrendim.
Ağzın bal yesin öncelikle sağlıklı olsun tabi ama içimden asıl geçen kız, ne yalan söyleyim

ultrason verilince çok güzel oluyor. Ben hala günde bir kaç kere elime alıp bakıyorum. Görüntüyü iste mutlaka :)

Ağzın bal yesin öncelikle sağlıklı olsun tabi ama içimden asıl geçen kız, ne yalan söyleyim
Bence kimse bu istekleri yadırgamıyordur, tabi ki sağlıklı olsun ama her annenin içinde bir hayal var. İnşallah gönlündeki gibi olur :)
Yüzük testi de yapsana

Kız bebeği olacağını öğrenenlere ekstra gülümsüyorum bir tane oglum var acaba benim de kızım olur muuu cok değişik bi duygu olur sanırım tabiki ilk önce saglıklı olmaları
Benim de bir kızım var ben de erkek olanlara öyleyim ama iki kız da fena olmaz heyecanla cinsiyeti bekliyorum

Parlak alan sağda bak burası plasenta. Yani teoriye göre kız. Ama biz eskiden direk bebeğe göre bakıyorduk, bunu daha yeni öğrendim.
Benimki ne oluyor o zaman

Eklentiler

• D22F8FF0-88CF-419E-B569-7EAEC6541D51.png
    333,9 KB · Görüntüleme: 36
  • F4EBDC71-85D3-4A44-A693-F885AC03B65D.jpeg
    89 KB · Görüntüleme: 31
Bol bol su içince azalıyor. Migren taşı diye bir şey satılıyor aktarlarda da var, internette de bulabilirsin. O bana çook iyi geldi. Şakaklara sürüyorum bir de burnumun kenarına. Baya etkisi oluyor.
Viks sürdüm şakaklarıma artık dayanamayıp o biraz iyi geldi migren taşınada bakacağım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…