2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
bgm21 kitaplardaki tavsiyeler çok genel olduğu için ben uymakta kararsız kalıyorum açıkçası. Gerçi makyaj vb. şeyler cinsel ilişki veya hareket yasağı ya da takviye kullanımı gibi kişiye özel şeyler değil, o yüzden ya zararlıdır ya değildir denebilmesi gerek ama doktorlar arasında da bazı konularda fikirbirliği yok herhalde. Ben de paylaşayım kendi kitabımından ilgili kısmı:

Eklentiler

• 419452E9-0C59-4E53-B406-9883BC268667.jpeg
    255,8 KB · Görüntüleme: 53
  • 006FEFE2-BACE-4398-B0C5-8978BE83196C.jpeg
    160,7 KB · Görüntüleme: 58
Ben açıkçası hafif yapılan makyajın zararı olacağını düşünmüyorum ve hamileliğimin en başından beri bu şekilde makyaj yapıyorum, saç boyama konusundada 3 ayı doldurmayı bekledim. Yeme içmeye çok dikkat ediyorum ama saç ve makyaj konusunda çok keskin yorumlar okumadım açıkçası bu sebeple esnek davranıyorum

Bende kimyasaldan uzak durmak taraftarıyım ama yinede kendimi iyi hissetmek için ojeyi nadiren sürüyorum. Nadire’nde makyaj yapıyorum ama makyaj toplam 5-6 kez yapmışımdır mesela oje bir kez sürdüm

Bende kimyasaldan uzak durmak taraftarıyım ama yinede kendimi iyi hissetmek için ojeyi nadiren sürüyorum. Nadire’nde makyaj yapıyorum ama makyaj toplam 5-6 kez yapmışımdır mesela oje bir kez sürdüm
Bencede elimizden geldiğince uzak duralım deterjanlar camasır suyu sarı güçlerden de
Ben kızımda dalin kullanıyordum sampuanımı bıle degısmıstım İçeriği bizimkilere göre daha temiz diye sac kremı asla kullanmadım

Eşimin vernel alerjisinden bizde bebek deterjanları ve verneli kullanılır hep hatta benden size tavsiye dalin’in çiçek perisi falan diye kokulu bir serisi var aman eve sokmayın bile aşırı parfümlü bir kere aldık hiç kullanamadık.şampuanda dalin veya sülfatsız alıyorum hep ama bu sıralar bitti eşimin şampuanı kullandım 2dir

Tek vazgeçmediğim kimyasal banyo tuvalet için domestos eşim görmeden o evde yokken döküyorum tuvaletlere banyodaki lavabolara valla sirke yüzey temizleyici her marka herşeyi denedim olmuyor yok benim favorim tuvalette domeston

Sağda görünüyor ama benim de sağdaydı. Ultrasonu solunda gezdriyorsa kız sağında ise erkek diyim
Bence bebeğin konumu değişebiliyor o yüzden parlak alana odaklanmalıyız. Seninkinde bebek sağdaydı ama parlak alan net olarak sağda mıydı bi bakar mısın :) Kendimizi geliştirelim

Bu minişşş erkek mi yoksaa
Yanlış söyleminizi o kdar çok istiyorum ki %75 kız ama plasentanın konumundan dolayı emin değilim dedi. %95 deyip de yanıldıklarımız olabiliyor bu haftalarda dedi
Ay masallah kaliteli bi görüntü gördük darısı başımıza o kadar para veriyoruz bebişleri göremiyoruz dogru düzgün noldu canım senin sonuclar ne dedi doktor toksoplazma da sıkıntı varmı
Yaa maşallah, her şey yolunda mı? Toksoplasma konusunu çok merak ediyorum ben de.

Perinatoloji olduğu için böyle net, baya inceledi. Geçenki avidite sonucum negatif gelmiş, cuma günü tekrar yaptıracağım eğer o da negatif olursa sorun yokmuş. Ama eğer o pozitif olursa önce bana 18.haftada yapılan amniyosenteze göre de bebeğe antibiyotiğe başlanabilirmiş. Ancak doktor genellikle negatif çıkıyor dedi, inşallah bir de plesanta da küçük bir tıkanıklık varmış, o yüzden bebek corasprine başlayacağım

İnşallah, daha önceki haftalarda ne demiştik biz sana? Var mı başka fotoğrafı :)

sonuca cok sevindim o da negatif gelir merak etme rahatlamıssındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…