2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar görüntü çok net değil ama hiç cinsiyet tahmini almadım bi benimkine de bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_20230508_102113.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 54
Ojeyle ilgili de bilginiz var mı acaba? Sağlıklı mı değil mi kısmına odaklanmaktan böyle fani şeyleri sormayı akıl edemiyor bazen insan
Evet evet ben de hep unutuyorum en son cinsel yasağımız vardı o kalktı mı diye sormayı bile unuttum
Ben oje sürekli sürmüyorum ama toplantım olduğu zamanlarda sürüyorum. Ojenin çook zararlı olduğunu düşünmüyorum.
Essie diye bir marka varmış zararlı kimyasal içermeyen. Ona bir bakacağım :)

Kızlar görüntü çok net değil ama hiç cinsiyet tahmini almadım bi benimkine de bakar mısınız
Beterin beteri var haline şükret dostum diyesim geldi allah aşkına nasıl bir cihazdır bu ben bebegı goremedım kı .
Vallahi boşuna o kadar paraları alıyolar bi güzel cıhaz alsanıza ya

bakalım ucma günü tüp bebek doktoru ne diyecek. olmadı 3. bi görüş için farklı bir doktora gideceğim artık.

Ojeyi ve makyajı yasak diye okudum. Saç diplerim de çıktı zaten. 2 aydır deli kadın gibi geziyorum ya organik morganik makyaj ürünleri mi alsam acaba? Ben normalde de pek makyaj yapmıyorum ama hemilelik beni daha da çirkinleştirdi sanki

Çıkıntı erkek mi demek oluyordu. Ya anlasam popdan bacak aralarından hep baktı ama anlamayınca bakıyorsun oyle.
Banada 1 ay sonra gel dedi ilk defa 1 ay sonra gıdıcem .
Aslında hem kızlarda hem erkekler de çıkıntı oluyor. Doktorlar bu yüzden hemen söylemiyor zaten, emin olmak için. Ancak nubu teorisi der ki; bebek yatay pozisyonda iken çıkıntını yukarı 30 derece açıcı varsa erkektir. Çıkıntı paralel uzanıyorsa kızdır.
aslında böyle anlamak zor değil ama ultrasonun net olması lazım. Seninkinde tam açı yok ama tam düz de değil :)

Ben de çok makyaj yapmıyorum evden çalışıyorum zaten ama toplantım oluyorsa yapıyorum tabi ki,
hamilelik beni de çirkinleştirdi bence sivilcem falan yok ama yorgun bir görüntüm var suratımda
yazın zaten bir güneş kremi çok gerekirse bir rimel yeter bence :)

Normalde ben de elime düzenli sürmem ama sandalet mevsimi geliyor, pedikür kırmızı çizgimdir neyse test sonuçları güzel çıkarsa unutmam sormayı herhalde
(O diğer konuda ben yasak olup olmadığını sormayı bile unuttum, ilk gebeliğimde ilk üç ay yasak sonra serbestti diye yasak kabul ettim sadece)

Canım ya benim genetik olarak gözlerim çukurda ve göz çevresi morluklarım var. Bana da yorgunluk halsizlik çökünce özellikle gerçekten kötü görünüyorum aynadan soğudum Kızım olacaksa tamam ama oğlum bir zahmet güzelleştirsin yahu

Canım bende ev tipi lazer var doktoruma sordum bu konuda kesin zarar verir diye bir araştırma yok yapmaya devam edebilirsin dedi ama ben genital bölgeye ne olur ne olmaz yapmiyorum ağdadan nefret ediyorum ama mecbur ağdaya gidicem

Beterin beteri var haline şükret dostum diyesim geldi allah aşkına nasıl bir cihazdır bu ben bebegı goremedım kı .
Vallahi boşuna o kadar paraları alıyolar bi güzel cıhaz alsanıza ya
Demi yaa bir önce ki gittiğim de çok netti bu seferki böyle oldu özele gidiyorum bide

Kızlar içebilceğimiz kahveler arasına latteyi de alabilir miyiz acaba 1 fincancık
Ben kahveye çook düşkün biriydim. Kafeinsiz kahve aldım o yüzden. İşlenmiş olduğu için her gün içmiyorum ama kahve krizimi alıyor en azından.
Dışarda içtiğinde falan kafeinsiz tercih edebilirsin, evde yapıyorsan da internette satılıyor, öneririm :)

Benim de aynen öyle genetik olarak mor göz altılarına sahibim. Hamilelikte biraz daha belirginleşti bence artan kan hacminden olabilir :)
Ben Yves Rocher almıştım onu kullanıyorum, organik diye geçiyor. Tamamen organik olduğuna inanmıyorum ama en azından çok kimyasal içermemesi bile yeterli.

Evet yves rocher dan birçok ürün kullandım. İçerikleri temiz sayılabilir bir bakayım ben de bir süredir gitmemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…