2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ohh çok şükür cinsiyet için daha bekleyeceğiz demek ki
Saç için açıcı kullanılmazsa ve organik boya ise genelde izin veriliyor canım

güzel haberlerini bekliyoruz,
Çıktım kızlar ultrason da ense kalınlığı burun iyi dedi çok şükür kızlar cinsiyet için 16.haftadan önce birşey demiyorum dedi bir ay sonra gel dedi dualarınız için teşekkür ediyorum iyi ki varsınız burasi beni çok rahatlatıyor

kızlar günaydın.
11. hafta dayım ben. hala 2 hafta da bir kontrollere gidiyorum.
tüp bebek doktoru dışında da bir hastane doktoruna gidiyorum en başından beri.
dolayısıyla her hafta kontrolüm oluyor.
Cumartesi günü hastane doktoru kontrolde bir kese daha görüyorum tüp bebek doktorun bişey demişmiydi dedi.
hayır hiç bişey demedi. mevcut kese 39,49 mm diğer keseyi 10mm civarı ölçtü. takip edeceğiz kendisi düşer dedi.
Bu cuma tüp bebek doktoruma randevum var soracağım bakalım nedir ne değildir.
duydunuz mu hiç böyle bişey ?

Hadi bakalım güzel haberler gelsin. Sağlık sıhhat haberleri duyalım moral olsun benimde test sonucu bu hafta çıkar inşallah ya 5-6gün olmuş olacak ama olsun

2 embriyo transferi mi olmuştun? Bazen geriden küçük bir kese geliyor ama kalp atışı var mı? 11. haftada duyulurdu diye düşünüyorum. Boş kese mi olduğunu söyledi.

Tüp bebek değil ama ben 6. Haftamda ikici keseyi gördüm yolk vardı benimde 9mm di o gün kaybolabilir bebek oluşada bilir dedi 1 hafta sonrada bebegide görmüştüm siz kaç haftalıkken 2. Kese göründü ? 9 mm olan olan keseyi gördüğümde diğer bebegin kalp atışları oluşmuştu mesela, tüp bebekte ikiz olasılığı yüksek diye biliyorum

Bol bol su içince azalıyor. Migren taşı diye bir şey satılıyor aktarlarda da var, internette de bulabilirsin. O bana çook iyi geldi. Şakaklara sürüyorum bir de burnumun kenarına. Baya etkisi oluyor.
Günaydın canım bu ultrason Fotosuna bakar m ısın yedi haftalık karından kız kardeşimin tahmin alabilir miyim

Gün geçtikçe bunların tipleri bana daha komik geliyor yarabbim ya şuna bak yatmış güneşleniyor keyifci maşallah canım sağlıkla kavuşun
Amin canım inşallah senin de en kısa sürede güzellikle gelsin sonuçların Benim bugün daha 6 gün oldu ama temsilciye sorup darladım bile işlem sürüyor görünüyormuş min 2 günü var dedi

2 embriyo transferi mi olmuştun? Bazen geriden küçük bir kese geliyor ama kalp atışı var mı? 11. haftada duyulurdu diye düşünüyorum. Boş kese mi olduğunu söyledi.

3 embriyo transferi olmuştum. boş falan bişey demedi. zaten hastane doktoru ürkek yaklaşıyor biraz. tüp bebek doktorunun ilaçlarına göre devam ediyor ekstra bişey asla vermiyor. alttan muayene etmiyor.

tüp bebek doktorumda hep gördüm ben o alanı aslında ve sordum kanama alanı zannetmiştim. hayır değil deyip duruyordu.

acaba endişelendirmemek için mi söylemedi, görmeyeceğini ve takip etmeyeceğini sanmıyorum aslında

Hiç bilmiyorum ki, gelişmemiş kese olabilir evet ama iki doktorun da görmesi lazımdı. Kanama alanı ile kese görüntüsü farklı şekilde görünüyor bana bile Yerinde olsam özelde başka bir doktora daha gidip fikir alırdım. Ben net konuşan doktor seviyorum , arada kalmayı hiç sevmem çünkü

Ohh çok şükür cinsiyet için daha bekleyeceğiz demek ki
Saç için açıcı kullanılmazsa ve organik boya ise genelde izin veriliyor canım
Ojeyle ilgili de bilginiz var mı acaba? Sağlıklı mı değil mi kısmına odaklanmaktan böyle fani şeyleri sormayı akıl edemiyor bazen insan

o gobegin altindaki cikintimi acaba anlayanlar daha iyi gorur ne guzel buyumus masallah bizim gitmemize daha cokkk var sizin bebislerle mutlu oluyorum gorunce umut oluyor buyumustur diye
Çıkıntı erkek mi demek oluyordu. Ya anlasam popodan bacak aralarından hep baktı ama anlamayınca bakıyorsun oyle.
Banada 1 ay sonra gel dedi ilk defa 1 ay sonra gıdıcem .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…