2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ay katılıyorum böyle böyle biticek ihtiyaçlar. Anneler günü indirimleri baya güzel gözüküyor markalarda almak lazım bu dönem

Canım ben 2 doktor takipli ilerliyorum bir doktorum perinatolog, sordum 12. Haftada randevum var net görürsem söylerim göremezsem 16. Haftayı beklersin demişti

Doktorum bunu yazmış kızlar ben bunu nasıl yutucam bilmiyorum midemi bulandırmaz inşallah varmı kullanan aranızda

Eklentiler

• 3EF4098E-7A09-4C5B-9163-F3AC067E7AEF.jpeg
    169,5 KB · Görüntüleme: 99
Allah Allah nasıl bir indirim kş bu? Ne kadara geldi

Ben bu fotoğrafta bebek görmüyorum ki canım acaba yorgunluktan mı

Allah Allah nasıl bir indirim kş bu? Ne kadara geldi
Ben araştırdıktan sonra travel sistem bebek arabasına karar verdim.
Bu istediğim özelliklere sahip, çift yönlü kullanım, 5 nokta emniyetli, port bebeli. Taşıma kapasitesi de 22 kg. Sadece kapanınca çok küçük olmuyor.
Valla 15.000 den 10.750 ydi etiket fiyatı. Biz biraz daha konuşunca 9750 yaptılar. Hala pahalı kabul ediyorum ama hem baya kaliteli görünüyordu, hemde internette de o civarlarda. Hatta bak ebebek de böyleymiş
Yasak mı paylaşmak bilmiyorum ama paylaşmış oldum

Eklentiler

• CFD330E7-CB29-402D-A052-EA862A0C6359.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 95
Doktorum bunu yazmış kızlar ben bunu nasıl yutucam bilmiyorum midemi bulandırmaz inşallah varmı kullanan aranızda
Bende benzeri olan imom kullanıyordum gebeliğimin başından beri doktorum bıraktırıp sadece demir, folik asit ve devit3 e devam ediyoruz dedi. Anlamadım herkes yeni başlıyor ben neden bıraktım

Bende benzeri olan imom kullanıyordum gebeliğimin başından beri doktorum bıraktırıp sadece demir, folik asit ve devit3 e devam ediyoruz dedi. Anlamadım herkes yeni başlıyor ben neden bıraktım
Folik asite de yenimi başlayacaksın cidden ilginç olmus banada kan ve devit yazdı canım içeriği nasıl bilmeden direk aldım bende imom alsaydım dedim hatta şimdi hiç duymamıştım bu ilacı çünkü

Ay harika sağlıkla kullansın inşallah prenses bizde geçen sene almıştık bebeğimize kraftın lima modeli ona kullanmak nasip olmadı ama arabamız hazır. Bizde tek o yönden karlıyız

Ay harika sağlıkla kullansın inşallah prenses bizde geçen sene almıştık bebeğimize kraftın lima modeli ona kullanmak nasip olmadı ama arabamız hazır. Bizde tek o yönden karlıyız
Ah hepsi sağlıkla kullansın, çok teşekkür ederiz çok değil 5 sene önce araba alınıyordu bu fiyatlara. bugün bir kere de şok oldum fiyatlara

trueliving_
Tam hatırladığım gibi, bacakları kapalı olduğundan hiç göremiyorum. Ama gönlündeki gibi olmasını diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…