2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Folik asite de yenimi başlayacaksın cidden ilginç olmus banada kan ve devit yazdı canım içeriği nasıl bilmeden direk aldım bende imom alsaydım dedim hatta şimdi hiç duymamıştım bu ilacı çünkü
İmomun içinde folik asitte vardı canım hepsi bir aradaydı anlamadım gittiğimde sorucam o gün kaynadı soramadım. Vardır doktorun bir bildiği hepsinin içerikleri birbirine benziyor bende ekstra bi bulantı yapmamıştı sende de yapmaz inşallah

trueliving_ trueliving_
Tam hatırladığım gibi, bacakları kapalı olduğundan hiç göremiyorum. Ama gönlündeki gibi olmasını diliyorum ❤️
Bi bacak arası fotosu var çıkıntı var ama bakalım 16 da değişecekmi öncelik sağlık tabi ama böyle iki hamileliğim arasında çok fark olunca kız diye düşünüp hep başından beri sanki kız demişler de erkeğe dönmüş gibi hissediyorum kendimi 😂 16 net söyler sanırım

İmomun içinde folik asitte vardı canım hepsi bir aradaydı anlamadım gittiğimde sorucam o gün kaynadı soramadım. Vardır doktorun bir bildiği hepsinin içerikleri birbirine benziyor bende ekstra bi bulantı yapmamıştı sende de yapmaz inşallah
Yutma kısmı çok zor geliyor normalde ağrı kesici bile içen biri değilim oğlumda bi çoğu vitamini kullanamadım folik asit küçük diye içerken zorlanmıyordum bu hamilelikte folik asitte büyük tü doğru düzgün kullanamadım bari bunu içeyim dedim ama Buda çok büyük 😞 neyse zorla da olsa bunu bitireyim bide devit kaç damla bana 9 damla yazmış çok geldi ya

Bi bacak arası fotosu var çıkıntı var ama bakalım 16 da değişecekmi öncelik sağlık tabi ama böyle iki hamileliğim arasında çok fark olunca kız diye düşünüp hep başından beri sanki kız demişler de erkeğe dönmüş gibi hissediyorum kendimi 😂 16 net söyler sanırım
Belki de zaten hissettiğin gibidir, erkek ihtimali var denmiş ama erkek denmemiş sonuçta😂
Tabi ki bunlar işin şakası ama herkesin gönlünden az daha olsa geçirdiği bir şey var o yüzden ben çok iyi anlıyorum seni. 🥰

Yutma kısmı çok zor geliyor normalde ağrı kesici bile içen biri değilim oğlumda bi çoğu vitamini kullanamadım folik asit küçük diye içerken zorlanmıyordum bu hamilelikte folik asitte büyük tü doğru düzgün kullanamadım bari bunu içeyim dedim ama Buda çok büyük 😞 neyse zorla da olsa bunu bitireyim bide devit kaç damla bana 9 damla yazmış çok geldi ya
Dvit kaçlık? Üzerinde IU olarak yazar.

Canım belki denemişsindir ama yine de fikir olsun. Abimin eşi de hiç büyük hap yutamaz ama ben ona hep makasla küçük küçük kesip verirdim istersen öyle dene daha rahat yutuluyor tabii jel gibi olanlar kesilmiyor

Ben araştırdıktan sonra travel sistem bebek arabasına karar verdim.
Bu istediğim özelliklere sahip, çift yönlü kullanım, 5 nokta emniyetli, port bebeli. Taşıma kapasitesi de 22 kg. Sadece kapanınca çok küçük olmuyor.
Valla 15.000 den 10.750 ydi etiket fiyatı. Biz biraz daha konuşunca 9750 yaptılar. Hala pahalı kabul ediyorum ama hem baya kaliteli görünüyordu, hemde internette de o civarlarda. Hatta bak ebebek de böyleymiş🫠
Yasak mı paylaşmak bilmiyorum ama paylaşmış oldum🤣
Canım çok güzel çok beğendim. Tam set oluşturmuşlar çanta vs. Çok da fonksiyonlu. Güle güle kullansın prenses 😊♥️

Bugün benim doktorumla şu konu geçti aramızda 5-6 gün önden gidiyor benimki de başından beri böyleydi o zmn adet tarihini düzenleyelim dedi ultrasona göre gidelim dedi. Böyle birşey daha önce yaşayan var mı bilmiyorum.
İleriki haftalarda yapıyorlar diye biliyorum. Yumurtlamam 2 gün erken oldu onu biliyorum ama benim kuzucuk dirençli olacak sanırım, başından beri hep endişeliyiz ama o bizi utandırıyor önden giderek 😍

İmomda çok büyük 🥺 sabah akşam 9 damla yazmış günde 18 damla. Allahtan onu içerken midem bulanmadı düşündüğümden kolay oldu

Bu arada tecrübeli anneler bir sorum olacak. Ben büyük travel sistem araba pek istemiyorum , kapanınca büyük olması ve ağır olması gibi sebeplerden dolayı. Kabin boy arabalar hakkındaki düşünceniz nedir? Hem küçülmesi hem de bazı modellerin tek elle kapanıp açılması kullanım kolaylığı sağlar gibi geldi.

Eklentiler

• CDC3BDA3-5D41-4212-95F2-8A9B412165BB.png
    CDC3BDA3-5D41-4212-95F2-8A9B412165BB.png
    302,3 KB · Görüntüleme: 62
X