2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar bu sıralar saçma sapan şeyleri saatlerce düşünüp huzursuz hissediyorum en basit olay bile ruhumu sıkıyor sanki hormonlardandır diye kendimi avutuyorum ama ne zaman eski neşeme keyfime kavuşucam endişesi var hep

Yalnız değilsin canım bana da çok gel-git ler oluyor. Bazen çok tahammülsüzüm herkese karşı. Bazen kendiliğimden sakinleşiyorum. Durduk yere ağladığım da oluyor. Hormonlar yüzünden bence. Regl öncesi de böyle olurdum ben senin de öyledir

Hormonların etkisi büyük evet ama evde sürekli aynı kişiyle vakit geçirmek yada rutine bağlanmak bence biraz demoralize ediyor. Zaten bu dönem çok uzun mesafeler yürüyemiyoruz vs ama akşam bir dondurma için çıkmak yada haftada bir gün dışarıda bir kısa kahvaltı yada çay çok iyi geliyor tavsiye ederim. Onun dışında da bence kesintisiz uyku uyumamak düzgün beslenememek hareketlerin yavaşlaması hepsi çok zor şeyler. Ben geceleri rahat yatamadığım için şimdiden huzursuz hissediyorum buarada aşırı karnım çıktı benim bu hafta

Bugün benim doktorumla şu konu geçti aramızda 5-6 gün önden gidiyor benimki de başından beri böyleydi o zmn adet tarihini düzenleyelim dedi ultrasona göre gidelim dedi. Böyle birşey daha önce yaşayan var mı bilmiyorum.

Kesinlikle katılıyorum ben işten ayrıldım eşimde evden çalışıyor sürekli beraber olmak da bir yerden sonra mod düşürücü olabiliyor, benimde karnım baya belirginleşti ve alt karnımda çizgi çıktı erken değil mi bunun içib acaba bir de yüzüm sivilce doldu tabi o da var ayyyy tam depresyon

Ablamında öyleydi geç döllenme olmuştur deyip düzenlemişti ablam birden 1 hafta geri olmuştu Çünkü 12. Haftaya kadar ölçümler net olmayabiliyor ama yinede doktorlar anlıyor.

Nasılsınız kızlar ben aşırı aşırı yorgunum of her yerim tutulmuş
Ben çook yorgunum ama hakettim. Alışveriş merkezinde bebeğe bir şeyler baktık, sonra sahile indik yürümek için. 2,5 km yürümüşüm. Ama dönemedim. Oturdum kaldım
Bu arada joker baby’de bebek arabalarında indirim var baya. Bebeğin arabasını almış olduk

Merhaba bayanlar kafam çok karışık bana bi bakar mısınız bebişim 22 haftalık oldu halen cinsiyet belli değil bi erkek dediler bi kız dediler dün gittim yine erkek dediler ve bana kız dediklerinde ben alışveriş yaptım kapı süsü dahil bi ultrason fotoma bakın sizden erkeğe benzetecek misiniz

Eklentiler

• IMG-20230506-WA0039.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 90
Başka var mı? Ben hiç anlayamadım

Ya bende de akşam bulantıları devam ediyor o iğrenç tat ağzımda biraz moralim bozuk akşamları her an kusacakmış hissinden bıktım. (Kustuğumda yok)
Güle güle kullanın canım iyi yapmışsınız e bebekte de sanırım indirim var ben hiç bakamadım

Kızlar ben çok fazla kilo almaktan şişman olmaktan çok korkuyorum. İlk zamanlar yine dengeli gidiyordum ama artık daha çok acıkıyorum ve iştahımda açıldı yani. Ne yapıcam bilmiyorum canım kaç gündür çikolata istiyor mesela yemiyorum. Nasıl kurtulucam ben ya bu çikolata vs isteklerinden

Benimde canım cips istiyordu grisini yiyerek durdurmaya çalmıştım ama sonunda bir cips aldım dayanamadım

Çook teşekkür ederim, ara ara indirimler oluyor takip etmek gerek. Küçük şeyler için önemli değil ama büyük parçalar gün geçtikçe pahalanıyor. O yüzden yavaştan almak mantıklı geliyor bana. Mesela ikea’da beğendiğim bir şifonyer var, daha almaya gerek yok ama biliyorum beş ay sonra daha pahalı olacak.

Çikolata yiyerek bir bütün çikolata yeme ama madem günlerdir istiyorsun küçük bir parça çikolatanın sana ne zararı olur ne de kilo aldırır. Önemli olan porsiyonları kontrol edebilmek, cips için de aynı şey geçerli.

Gayet aktifim maşallah Sabah bi çıktık akşam geldik Deniz misss gibiydi güzel hava aldık balık tuttuk. Taş boyadık Bebeğime ilk oyuncagını ablası aldı çıngıraklı top

Denize bakıp mutsuz olabilir mi insan

Ohh ne güzel gelmiştir ama dısarda olmak . Yaa minik kızın eşyaları böyle böyle tamamlanacak
İkea şifoniyeri bilmeyen aklı kalmayan yoktur bence ama benım yerım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…