2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ben kızıma hamileyken rüyamda görmüştüm kız bebek adıda hira demişlerdi ☺ rüya gerçek oldu ama inanmamak gerek

Canımm çok sevindim maşallah nub için çok küçük ama kız bebesi gibi geldi bana. Büyüsün yine bakalım

Ayy nubu düz görünüyor. Kız gibi geldi bana da

Kızlar görebildiğim herkese yorum yaptım, kaçırdığım varsa tekrar etiket yapabilirsiniz. Bütün bebeleri öperim

Yüzük testini bana kuaförüm yapmıştı kızımda kızın olucak dedi peşi erkek sonrası yok demişti o zamanlar hamile kalınca yine gittim o baktı bi kız bi erkek olucak dedi bekliyorum tutup tutmamasını annemlere falan denemiştim ben eşimde tepki vermiyo hiç annemde bütün çocukları tutmuştu

Kızlar bende 12+4 teyim doktor %85 kız dedi bugün , Nipt testi de verdim bakalım net sonuç çıkacak 2 li tarama testine güvenmedim yaptırmadım bu fetal DNA doğruluk oranı daha fazla :)

Amiinn yüzük testini hiç denememiştim bir de onu deneyim bakalım

Arkadaşlar merhaba birkaç gündür giremiyordum, öncelikle cinsiyetleri öğrenen arkadaşları tebrik ederim; darısı sağlıkla kucağa almak inşallah Bugün öğleden beri sırt bel ağrısıyla yatıyorum. Sabahtan kurutmadan çamaşırları aldım, çamaşır odasını falan düzenledim, o mu tetikledi bilmiyorum. Ama asıl aklıma takılan soru şu, pazartesi 11+6 olduğumda perinatolojiye gideceğim. En son 10+1de gittiğimde 10+6 gözüküyor demişlerdi. Önceki muayenelerde de hep bi önden gidiyordu. Sizce cinsiyet öğrenme ihtimalim var mıdır? Sonuçta onlar kadın doğuma göre daha ayrıntılı bakıyorlar

Net öğrenirsin onların cihazları daha farklı umarım gösterir göstermesede sor beklerrsin falan tekrar bakar bence

Net öğrenirsin onların cihazları daha farklı umarım gösterir göstermesede sor beklerrsin falan tekrar bakar bence
Ay inşallah, pazartesi iyi haberler almaya o kadar ihtiyacım var ki, bu arada hep negatif enerjiyle boğuşuyorum.

Bir de bence bu sırt bel ağrısına çözümü de sormalıyım dün biraz ince giyinmişim, üşüttüm mü dicem ama onun acısı gece çıkardı herhalde bilemedim. Baya kıvrandırıyor

İnşallah alırsın zor beklemek gerçekten 2 günün kalmış benim daha 19 unda
Sırtın ağrıyosa gaz olabilir gaz sırta vurur üşüttüysen yapabilir yani bel için bişey diyemiyorum yaşayan bi çok arkadaş var ama kötü bişey değildir vücut alışmaya çalışıyo olabilir onun için evham yapma soda içmeni tavsiye ederim

Yüksek ihtimalle dünkü üşütmem gaz ağrısı olarak şimdi gösteriyor o zaman kendisini. Gaz sancısı genelde gezer malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…