2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Çok şükür biz kalp atışını iki kontrolde dinledik, inşallah sağlıkla ilerler süreç. Spor, kilo vs onlar elbette sonradan da halledilir diyorum

Ben kalp atışını duyamadım, vajinal de yok karından da yok… sata göre 8+1 , cenin 5+6 çıktı, doktor 1 hafta daha süre verdi ama mucize gibi benim ihtimalim, çok çok üzgünüm, zaten kendi kendime hamile bile kalamıyorum
Başından beri hep korkuyordum, listeye bile dahil olmak istememiştim, korkunun ecele faydası yokmuş
KK den komple uzak dursam girmesem benim için daha iyi olacak sanırım
İnşallah sizler bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız, sizler için dua edeceğim…

Kizlar ya 9+3um hic mide bulantim olmazdi 2-3 gundur midem asiri bulaniyo ilac aldim mide bulantisi icin onu icince yine kusuyorum ne guzel seviniyodum mide bulantilarim olmuyo diye sizde varmi boyle sonradan bulanti baslamasi herkesin bu haftalarda azalir bende bu hafta basladi

Rabbim insallah hayirli bi sekilde cocuk nasip eder yine denersiniz yine olur Allahin izniyle vardir Rabbimin bi bildigi, zamani vardir gelecegi yasayacagi zamani vardir olmadi diye uzulme sabret belki gec dollenme ihtimali vardir insallah oyledir ama degilsede uzulme hersey bize bir imtihan dualarim seninle

Kızlar ben çok kötüyüm çok midem bulanıyor halsizim. Evdeki işleri bile yapamıyorum birde minnak bir oğlum var beni yatirmiyor peşinde koşmak zorundayım. Artık evi pislik götürüyordu eşime süpürüp sildirdim sagolsun yaptı oda. Devamlı da yapacağını sanmıyorum bu aylar nasıl gecicek. Burayada giremiyorum ara ara bakıp cikiyorim çoğunu okuyamıyorum bile. İnşallah güzel haberler veriyorsunuz dur. Bende pazartesi gidicem doktora inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi alırız kucağımıza hepinizi sevgiyle kucaklıyorum

Çok üzgünüm

Çok üzüldüm. Umarım geç döllenmedir. Allah isteyen herkese versin inşallah.

Teşekkür ederim, inşallah amin, doktor pek umutlu konuşmadı, bir sonraki randevuda kendi düşmezse kürtaj olacağım, zaman ne gösterir bilemiyorum, eve gelene kadar 1,5 saat ağladım ama ağlamanın da faydası yok, hayırlısını versin Allahım
Ben de inşallah sizler sağlıkla miniklerinize kavuşursunuz
Çok üzüldüm. Umarım geç döllenmedir. Allah isteyen herkese versin inşallah.
Teşekkürler İnşallah sağlıklıysa bir mucize yaşayayım ama sağlıksızsa inşallah kürtaja kadar kendi düşer…

Çok üzgünüm. Umarım yanılmıştır ve 1 hafta sonra duyarsınız.
Duymazsanız hala bilki hayırlı olan budur..

Dilkenn soyasosu kızlar naptınız .. Biliyorum kötü haber alınca kımse bırsey yazamıyor eli gitmiyor. Ama kötü haber alınca nasıl hepımız üzülüyorsak iyiyede sevınıyoruz.
Umudumuz tazelenıyor

Benden haberler iyi çok şükür. Ama kötü haber varken yazmaya elim gitmedi.
Umarım Dilkenn ve B baloglus da iyidir. Onlar da iyiyse daha ayrıntılı açıklayacağım

Kızlar merhaba 8+4 üm ve burnum kanıyo 2 günde bir bu normal mi? gece nefes almakta Bıraz zorlanıyorum agzımdan asla nefes alamam sızde de oluyor mu böyle ve ne yapmamı önerirsiniz nefes alamamak çok zor

Kızlar kayiplari olanlar için çok üzgünüm, Allahım sabır ve kolaylik versin, en hayırlı zamanda tekrar sağlıklı bı hamilelikle yavrularını kucaklarına alsınlar inşallah
Sizlere bı sorum var acaba aranızda benim gibi nasılsa aldirmayacagim diye ikili üçlü test ya da fetal DNA testi vs hiç yaptirmayayim diye düşünen var mı, çok kararsızım, yaşım 36 ve riskli çıkarsa büyük stres kaynağı, bilemiyorum çok kararsızım, Allahım tüm yavrularımızı sağlıkla kucagimiza alabilmemizi nasip etsin inşallah. Ama ayrıntılı ultrasonu iyi bi perinatologa yaptırmak istiyorum.

Bende yaptırmayı dusunmuyorum eşim ısrar edıyor 2 lıyı ve detaylıyı yapalım dıyor. Bakalım bi sürec düz ilerlesede bende düşünebilsem .

Kızlar merhaba 8+4 üm ve burnum kanıyo 2 günde bir bu normal mi? gece nefes almakta Bıraz zorlanıyorum agzımdan asla nefes alamam sızde de oluyor mu böyle ve ne yapmamı önerirsiniz nefes alamamak çok zor
Burun kurulugu agız kurulugu bende de var kanamıyo aktıf ama ara ara kan oluyor oda kurudugu ıcın. Odayı nemlendırmeye calıs.
Ben gece uyandıkca su ıcıp yatıyorum

Öncelikle inşallah herkes iyi haberler alır, umut hala vardır ben kararsızlardanım. Şöyleki doktorum taramaların ilkel olduğunu söyledi ve sonuç olarak kesin hasta ya da değil gibi bir çıkarımda bulunmak zormuş. Fetal dna yani nipty testini eşim istiyor, onun gözünü korkutuyor Rabbim esirgesin engelli bir çocuk. Ancak ben aldıramam, Rabbim annenin sağlığı söz konusu olmadıkça yasaklamış. He tabi aldırmak isteyen olabilir, ona da benim lafım yok ama ben vicdanen ve de çevresinde engelli tanıdıkları olan, engelli çocuklarla çalışmış biri olarak benim için böyle bir sebep için çocuk aldırmak doğru gelmiyor.
O yüzden çok kararsızım, eşimle inşallah ortak bir nokta buluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…