2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Evet biraz da otel mantığıyla onlarda kalmak istedim hahaha 😅 ben doğma buyume aksarayliyim ama annem babam göçmen kimlikte Aksaray değil Ankara yazmasını daha çok istediğim için orda doğurmayi istiyorum bir de burası küçük şehir burda doğum paketi fln da yok Allah'a emanet ilerliyor buranın sistemi
Kızım izmirde doğdu çünkü orada yaşıyordum. Haksızlık olmasın buda izmirde doğsun isterdim ama.. Kızım burda kalacak ben doğuma gıdıcem arkamda kalacak hissi çok zorlar. En azından evıme 5 dk hastane gelıp gelıp gıder ben hastane de kaldıgım zamanda dogumda. Kızım için burayı seçtim bende .

Kızım izmirde doğdu çünkü orada yaşıyordum. Haksızlık olmasın buda izmirde doğsun isterdim ama.. Kızım burda kalacak ben doğuma gıdıcem arkamda kalacak hissi çok zorlar. En azından evıme 5 dk hastane gelıp gelıp gıder ben hastane de kaldıgım zamanda dogumda. Kızım için burayı seçtim bende .
Ay canım ana yuregi işte 🥹 ya asla yanlış anlama asla çocukla aynı şey değil tabiiki ama benim de köpeğimi evde bırakıp gitmek asla içime sinmiyor kanser ve çok yaşlı bensiz en az 1 ay yalnız kalamaz ben de onu yanımda götürmeyi düşünüyorum 🫣 gerçi 60 kilo obez bir köpeğim olduğu için nasıl olacak bilmiyorum ama olacak bir şekilde 🤭

Ay canım ana yuregi işte 🥹 ya asla yanlış anlama asla çocukla aynı şey değil tabiiki ama benim de köpeğimi evde bırakıp gitmek asla içime sinmiyor kanser ve çok yaşlı bensiz en az 1 ay yalnız kalamaz ben de onu yanımda götürmeyi düşünüyorum 🫣 gerçi 60 kilo obez bir köpeğim olduğu için nasıl olacak bilmiyorum ama olacak bir şekilde 🤭
Aa aşkolsun yalnış anlarmıyım hiç insan evınde hayvan bakınca kendı cocugu gıbı oluyor. Oda bi can bırakıp gıdemıyorsun. Özlüyorsun aklın kalıyor ..
kayınvalıdene ikinci bir şok 🤣🐶

bende suan 7+4 um.
24 nisan a verildi randevum.5.haftamda gitmistim senin gibi.ilk dr um erkek ve yabanciydi.aslinda turkiye de hic takintim yoktu ama burda cok baskaydi bir daha gitmem erkek dr a. örtu vermediler kabinden catala oyle yürüdüm karsimda taburede oturuyordu catala cikarken cok rahatsiz ediciydi.bende sizin gibi tedirginim ama normal prosedur de burada 9. haftada cagiriyorlar.insallah Allah a emanet tedbirli olalim 😉
Evet haklısın burada da öyle. Küçük bir kabin var çıkarıyorsun belden aşağı ordan o şekil çıkıp yürüyerek gidiyorsun oraya utanıyor insan. Amin amin inşallah. Sende yurt dışındamısın benim gibi

Koru yok mu , Fiyat ne peki acaba ?

Medicalpark in da bi kaç yeri var sanırım hangi semtte ki acaba

Valla umarım olmaz çünkü bi kaç gündür iyi pişmiş Sucuk ekmek , köfte ekmek ve tavuk dürüm yiyorum deli gibi canım istiyor
Batıkent de Gizem hoca da ,daha önce Neslihan hanıma da gittim ama evet dediğiniz gibi birazcık sert bir insan

Aa aşkolsun yalnış anlarmıyım hiç insan evınde hayvan bakınca kendı cocugu gıbı oluyor. Oda bi can bırakıp gıdemıyorsun. Özlüyorsun aklın kalıyor ..
kayınvalıdene ikinci bir şok 🤣🐶
Hahahaha aynen öyle normalde bize en fazla yılda 2 kere gelirler köpeğe de alerjileri var ama onu mecbur birakicam kızım gelmezse mecbur Aksaray'da doğum yapicam anne diycem hahaha (fesat gelin)

Evet haklısın burada da öyle. Küçük bir kabin var çıkarıyorsun belden aşağı ordan o şekil çıkıp yürüyerek gidiyorsun oraya utanıyor insan. Amin amin inşallah. Sende yurt dışındamısın benim gibi
cok utandim ters gibi kazagim kisaydi 🫣 panik oldum pantolumu örtüp gitmek aklima gelmedi.evet bende yurtdisindayim.bu süreçte Türkiye de olup devamli dr a gitmeyi cok isterdim :) sabri cok guzel öğretiyorlar

Hahahaha aynen öyle normalde bize en fazla yılda 2 kere gelirler köpeğe de alerjileri var ama onu mecbur birakicam kızım gelmezse mecbur Aksaray'da doğum yapicam anne diycem hahaha (fesat gelin)
Aynı şehirde olsak ben seve seve bakardım. Çünkü iki köpek kolaydır bir köpekten😅 Gerçi benimki de yaşlı artık, eski oyunculuğu yok. Zorlamayacaktır doğum sürecinde de. 🎈

Beni 9. Haftanın sonlarında kendileri aradı sistemde ki Acıbadem kaydımı görmüşler. İşte bir kaç soru soruyor filan. Dün de hem velim hem asm deki doktorum aradı gel istersen testler yapalım diye bende yaptırdım dedim. İlerleyen zamanlarda onlar arayacak yine aşı vs oluyor. Kalp atışını da dinliyorlar ama 20 li haftalardı sanırım
Teşekkürler canım bilgi verdiğin için 🙏

Aynı şehirde olsak ben seve seve bakardım. Çünkü iki köpek kolaydır bir köpekten😅 Gerçi benimki de yaşlı artık, eski oyunculuğu yok. Zorlamayacaktır doğum sürecinde de. 🎈
Yaa canım❤️ evet benim kızım da zaten aşırı yaşlı tek yaptığı aktivite uyumak kimseye bir zararı yoktur garibimin

Kızlar kusura bakmayın aktif cevap veremiyorum seanslarım oluyo arada yazıp çıkıyorum. Şuan 9+6dayım aşırı bi sağ kasık ağrım var parol içtim ama etkisi olacağını düşünmüyorum sizde de oluyo mu 🥹

Kızlar kusura bakmayın aktif cevap veremiyorum seanslarım oluyo arada yazıp çıkıyorum. Şuan 9+6dayım aşırı bi sağ kasık ağrım var parol içtim ama etkisi olacağını düşünmüyorum sizde de oluyo mu 🥹
Günaydın kasık ağrısı bende de çok var ben dinlenemeyip kızımla ilgilenip kucağıma aldığım için olduğunu düşünüyorum ama tabi salı doktora gidince mutlaka söyleyeceğim belki başka sebebi vardır

Benim doktorum öğlene kadar hüma hastanesinde öğleden sonra kendi muayenehanesinde oluyor. Prof perinatolog kendisi. Acaba hangi hastanelerle çalışıyor ben de bilemiyorum doğuma yakın sorup ona göre karar vereceğim. Acıbadem hastane olarak iyi ama doktor olarak tam bilmiyorum
Aa ben de kayserideyim. Memorial e gidiyorum. Hatta bu vesileyle artık kendimi listeye eklettireyim. Dilkenn Dilkenn yaş 33 sat 18 şubat şehir kayseri 2. Çocuk beklenen doğum 25 kasım cinsiyet tahminim hiç yok ama gönlümden geçen kız 😊

X