2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
MasaAllah hayirlisi hakkinizda agrilarin ve bulantilarin cok normal .kese gormeye gittinizmi acaba
Arkadaslar dun sabah kalktigimda midem bulaniordu, gogus hassasiyetm daha coktu
Bugun hersy azaldi bu normalmi ortalama 4+2 haftaligimdir
Ben 5+2 görünüyorum. Ama belirti hissetmiyorum pek. Çok nadiren midem bulanıyor ama normalde de bulanabildiği için sadece hamileliğe yoramıyorum. İnsan böyle de endişe ediyor. Acaba iyi mi diye

Ben 5+2 görünüyorum. Ama belirti hissetmiyorum pek. Çok nadiren midem bulanıyor ama normalde de bulanabildiği için sadece hamileliğe yoramıyorum. İnsan böyle de endişe ediyor. Acaba iyi mi diye
Bnmde ayni cnm arada hafif midem atiyor gibi. Cok nadir kasik bir iki batiyor, karnm agriyo surkli tek, bel agrm vr bnm biraz agrili dgecior ama kistm vr 5 cm snrm onun verdigi agrilr bnlr. Yani ole aman aman bir hamilelik belrtim yk belki ilerde olr . Bnm onceki hamilelgmde bukdr bile belrtm yktu hic kusmadm misal hafif geciordu. Yani bu bir olcu deil bn bilsem bile endiseleniorm :)

Evet belki de hiç belirtim olmadan geçecek bu dönem ama insan her gün kendinde belirti arıyor bir de ilk olunca daha endişeli oluyor insan

merhaba arkadaşlar Kasım annesi olabilmem için hcg degerlerime bakabilir misiniz?

Adete bir gün kala silik çizgi gördüm ayni gün kan verdim. sırayla;
cuma 55,67 hcg
cumartesi 98,76 hcg
salı yani bugun 186,75 hcg

cumartesiden salıya yani 72 saatte 200ü geçmesini bekliyordum. persembe tekrar bakacağım siz ne düşünüyorsunuz? aynı saatler ve ayni yerde verdim.

Bugün bende doktora gittim evde yaptığım testte görmüştüm ilk. Doktor vajinal usg ile baktı, hayırlı olsun kese oluşmuş yolk da var dış gebelik değil 15 gün sonra gel dedi

Biz beta hiç bakmıcaz 15 gün sonra kalp atışı duyulursa rutin testleri vericem. Umarım sağlıkla atlatırız bu süreci

Kızlar bugün doktora gittim tekrardan gebeliğim için tebrik etti haftaya randevu verdi fakat ben akşam banyo yaparken küçük tabureden baş dönmesiyle kaydım o refleksle kalçamın üstüne düştüm kalçam sorun değil ama bu bir risk mi yani ne kadar zararı vardır haftaya gel dedi doktorum

Hayırlı olsun canım darısı isteyen herkese kese kaç mm dedi doktor acaba? Bide kaç haftaliksin kuzum

Canım aynı hastane olmasına dikkat et . Labaratuvar lara göre degisiyor çünkü

Hayırlı olsun canım darısı isteyen herkese kese kaç mm dedi doktor acaba? Bide kaç haftaliksin kuzum
Amin 7 cm/1.5 yazıyor. Ben en son 1 şubatta ped siparişi vermişim ama o gün mü oldum 2. Ya da 3. Günü mü hatırlamıyorum. Doktora sat için 1 Şubat dedim

Kızlar
28 subat 48
2 Mart 79
3 Mart 126
5 Mart 263
7 Mart 767
Sizce normal mi yoksa kimyasal mı acil yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…