2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aminnnnnn cnm insaallahhhh Rabbim saglikla bize nasip etsin de gec dollenme olmus olmamis onemi yok kiz erkek de farketmez Rabbim saglikli hayirli nasip etsin en buyuk duam bu hepmiz icin guzel bir yolculuk olsun dertsiz sıkıntısız aminnn

Amin canim sağlıkla gelsinler yeterki dediğin gibi önemi yok başka bir şeyin 🙏💜

Merhaba hayirli olsun sat ne zmndi acaba bnmkide 100 cikti ama normalde dha fazla çıkmalıydi
3 Şubat canım senin? Bu arada betaya takılma önemli olan düzenli artması mesela bende 17. 18. Günü yumurtlama olur sende de belki geç yumurtlama olmuştur.

3 Şubat canım senin? Bu arada betaya takılma önemli olan düzenli artması mesela bende 17. 18. Günü yumurtlama olur sende de belki geç yumurtlama olmuştur.
29 ocak bnm sat.Bnde 20.gun pik gordum 21. Gun braz siliklesmisti 22. Gun tam siliklesmisti herlde ondn bole oldu insllah gec dollenmedir

Kızlar son adet tarihim 3 Şubat 4+4 ediyor ayın 24 dr gideyim diyorum kese kalp atışı aynı anda duymak için bana yakın olanlar siz ne zaman düşünüyorsunuz dr randevusunu 😌

Arkadaslar dun sabah kalktigimda midem bulaniordu, gogus hassasiyetm daha coktu
Bugun hersy azaldi bu normalmi ortalama 4+2 haftaligimdir

Moralinizi bozmayın aynısı bana oldu ertesi gün dinlendim hep uzandım devam etti çok şükür . Su an ne durumdasınız ?
sabah namaz saatlerinde cok hafif kahverengi leke gordum daha hala gormedim ama agrim falan var .yarin adet gunum bakalim gecen ay birgun erken olmustum bunay erkenlik söz konusu degil

MasaAllah hayirlisi hakkinizda agrilarin ve bulantilarin cok normal .kese gormeye gittinizmi acaba
Yok maalesef 16 sinda anca gorulur dedi dr 50 ile ogrendm hamilelgimi cnku cuma tekrr kan vercem insallah guzel artis olur suan haftam hakkinda bilgim yk pco oldugum icin kese gorunce belirleneck haftam

Kızlar merhaba. 11 Kasım görünüyor benimde inşallah 🙏 bat günüm yarın.
3 Mart 23
4 Mart 52
6 Mart 114 sizce artış nasıl ? Kasımda kimyasal geçirdim. Haftaya Salı kontrole çağırdı tekrar
Merhaba cnm. Betalarmiz ayni gidiyor hemen hemen bnmde
4 mart 50-
6 mart 100 cikti
haftaya persembe gel dedi kese icin

Yok maalesef 16 sinda anca gorulur dedi dr 50 ile ogrendm hamilelgimi cnku cuma tekrr kan vercem insallah guzel artis olur suan haftam hakkinda bilgim yk pco oldugum icin kese gorunce belirleneck haftam
Hayirlisi hakkinzda insaAllah guzel ilerlicek merak etme Allahin izniyle sagsalim dogurursun insaAllah

X