2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben de gelip gidip panduflara bakıyorum ya minicikler
Ben de öyle hemen yapmak istiyorum ama bir tarafim da durduruyor daha çok erken diye

Ben de gelip gidip panduflara bakıyorum ya minicikler
Ben de öyle hemen yapmak istiyorum ama bir tarafim da durduruyor daha çok erken diye

Ben de nedense bebek tulumlarına bayılıyorum, çok seviyorum, kendimde tulum giymeyi çok severim ondan olabilir Erken evet, ben de öyle düşündüğüm için tutuyorum kendimi

Ben de nedense bebek tulumlarına bayılıyorum, çok seviyorum, kendimde tulum giymeyi çok severim ondan olabilir Erken evet, ben de öyle düşündüğüm için tutuyorum kendimi
Kendinden patikli yenidoğan tulumları var ya onları gorukce eridim inşallah alisverislerimizi yaptığımız o tatlişli günlere de geleceğiz

Ayyyy inanmıyorum nasıl güzel bi haber ya o kadar mutlu oldum ki çok şükür benimde ikizim var annem 6 aya kadar zaman zaman kanama yaşamış ama biz öyle güzel tutunmuşuz ki sakın korkma moralini bozma bol bol istirahat et sağlıkla kavuş inşallah

Ya çok teşekkür ederim böyle mesajlarınız okudukça hem mutlu oluyorum hem güçlü hissediyorum

Maşallllllaaaaaaaaahhhhh

Ayyy minnaciklar cok ciciii aben cinsiyetinin belli olmasini bekliyorummm

Ben tam anlayamıyorum araştırdım ama birkaç değer yüksek çıkmış benim ama doktor bir problem yok dedi ben araştırdım çok iyi şeyler okumadım
Canım sonucunu buraya at istersen bakayım şimdi şöyle bunu Türkiye'de çok önemsiyorlar ama ben birkaç yabancı makale okudum yurt dışında bu genleri duyunca doktorlar resmen gülüyor ve çok gereksiz olduğunu soyluyorlarmis tabiiki bu birkaç gen için önemli mesela ana panel genler var onlar çok önemli ben çok fazla araştırdım o yüzden at bakayım dedim genin ismini görmem lazım kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…