2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Ayrı ayrı sayfayı doldurmak istemedim hepinizi alintiladim. Gece boyu hastanede yatış yaptık kanama yoğunluğu sebebiyle. İğneler serumlar çok şükür bebeklerim benimle. Eve geldik bol istirahat yapicaz bı süre. Bu arada Rabbim bana bı mucize verdi. Biz ikiz diye beklerken meğer ÜÇÜZ annesi olacakmışım 🤲🏻🧿😍
Aaaaaa aman allahım mucizelere bak 🥰🥰🥰🥰 allahım saglıkla büyüsün minikler

Yaaa kizlaaar aileme keseyi gördükten sonra haber ederim diye bu panduflari almıştım bugün gelmiş 😍 miniminnaciklar çok duygulandım🥺 alışverişe ne zaman baslayacaksiniz çok heyecanlıyım bu konuda ama kendimi tutuyorum önce biraz büyüsün bebek diye :)

Eklentiler

• IMG_20230330_114615.jpg
    IMG_20230330_114615.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 49
Yaaa kizlaaar aileme keseyi gördükten sonra haber ederim diye bu panduflari almıştım bugün gelmiş 😍 miniminnaciklar çok duygulandım🥺 alışverişe ne zaman baslayacaksiniz çok heyecanlıyım bu konuda ama kendimi tutuyorum önce biraz büyüsün bebek diye :)
Cok güzellerrer😍 Ben 6.aydan sonra baslarım nasipse kuzum

😅 Güleyim mi ağlayayım mi i kadar karmakarışık oldum ki 😅 bı yanım çocuk gibi mutlu bı yanım yetebilir miyim korkusuna kapıldı
Anneler çok güçlü olurlar 💪 tabii ki de yetebilirsin hiç böyle düşünme eşinin de destegiyle altından kalkarsiniz :) hem ne güzel cocuklarinin şimdiden oyun arkadaşları var 😍

Kızlar beta takibi yapıyoruz da 4 gün sonra vermem gerekiyordu bugün vericem sizce aynı saatte mi vereyim akşam 20:00’de vermiştim 4-5 gibi gidip vermek istiyorum aslında ama yanıltıcı bir sonuçta istemiyorum sizce napayım

Kızlar beta takibi yapıyoruz da 4 gün sonra vermem gerekiyordu bugün vericem sizce aynı saatte mi vereyim akşam 20:00’de vermiştim 4-5 gibi gidip vermek istiyorum aslında ama yanıltıcı bir sonuçta istemiyorum sizce napayım
Benim lab bile farklıydı saati de bı kaç saat fark vardı arada ama Dr'um yeterli demişti çok büyük fark olmaz herhalde 3-4 saatten

Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Ayrı ayrı sayfayı doldurmak istemedim hepinizi alintiladim. Gece boyu hastanede yatış yaptık kanama yoğunluğu sebebiyle. İğneler serumlar çok şükür bebeklerim benimle. Eve geldik bol istirahat yapicaz bı süre. Bu arada Rabbim bana bı mucize verdi. Biz ikiz diye beklerken meğer ÜÇÜZ annesi olacakmışım 🤲🏻🧿😍

Maşallah maşallah, Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin, çok mutlu oldum, ne güzel olmuş öyle onlar 🥰😍

Çok ama çok tatlılar biz de daha söylemedik sadece eğer hamile olduğumu öğrenirsem bir tane minik ayıcık vardı, o oyuncağı alacağız demiştik, yalnızca onu aldık, ona bakınca çok mutlu oluyorum, söylerken de onunla söyleyeceğim ben de doktor kontrolünden sonra 🥰

Alışverişi hemen yapasım geliyor, o kadar tatlılar ki 😍

X