2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba ben 23.10 beta değerle hamile olduğumu öğrendim 4 gün sonra tekrar kan verdim 195’e çıktı bu yükseliş iyi mi? Bir de 6 gün sonra gitsem keseyi görür müyüm
Canım hayırlı olsun hastanenin cihazına bağlı olarak değişiklik gösteriyor ama 1000-3000 arası hcg değeri ile kese görünüyor ben değerim 3000lere yaklaşınca ya da geçince gitmeye karar verdim

Koyu akıntı sebebiyle doktora gittim ufak çaplı bir düşük riskim varmış kanama olmuş dinlen dedi doktor kalp atışı falan yolunda çok şükür duydum rahatladım
Çok çok geçmiş olsun bol bol dinlen kendini de strese sokma canım bebişine kavuşacağın güzel zamanları düşün

Canım hayırlı olsun hastanenin cihazına bağlı olarak değişiklik gösteriyor ama 1000-3000 arası hcg değeri ile kese görünüyor ben değerim 3000lere yaklaşınca ya da geçince gitmeye karar verdim
En son adet tarihim 22 şubattı inşallah kese gözükür

Bendede pc yok canım inş biri çıkar düzenler

Benim de sat 14 Şubat 5+6 dayım,yumurtlama 25 Şubat, keseyi geçen hafta çarşamba gördük, bu hafta için de Cuma kalp atışı için gel dedi doktorum. Ama mantığı şuymuş beta 3000üstü olunca karından kese, kese 2-2,5 cm olunca da kalp altışı duyuluyormuş

Beta az cıktı dıye 2 hafta sonraya randevu alıcaktım gorunmez dıye suan uygulamada 5+6 ama buyuk ihtımal gec döllenme kese görünür mü bır daha kan vermelımıyım

Bu baş dönmesi tahmini olarak ne zaman biter ben o güne kadar yatsam sadece çünkü bugün işe bile gidemedim rapor aldım bunun yarını var mahvetti beni resmen
Bende ayınıyım kafam aniden uçuyor resmen bedenimden ayrı hareket ediyor az önce az kalsın duvara kafa atacaktım her yöne çekiyor kafam dönüyor

5. Hafta gittiğimde bunları istedi hemen yaptırdım ben de.
Benim doktorum hiçbir şey istemedi henüz. Sanırım biraz garantici kalp atışını duyuncaya kadar bir şey istemeyecek galiba Progestanı bile dış gebelik olmadığından emin olunca verdi, burda okuyorum kimi doktorlar hemen veriyor

Ben de 8+3 teyim. Mide ağrısı üç haftadır beni mahvetti. Hala devam ediyor. Düzelemiyorum. İse gitmediğim zamanlarda sürekli yatıyorum

Yok bayadir ilişki olmadı nerdeyse 1 haftadır falan bu durduk yere oldu bende
Doktor ilişkiyi yasaklamadi mi? Ben çok nadir kahverengi geldi demiştim. Hemen ilişki yasaklayıp progestan verdi. Öncesinde de kayıplarım olduğu için ilişki bu dönemde bizden uzak her türlü tedbiri alıyoruz

Koyu akıntı sebebiyle doktora gittim ufak çaplı bir düşük riskim varmış kanama olmuş dinlen dedi doktor kalp atışı falan yolunda çok şükür duydum rahatladım
Geçmiş olsun dinlenince geçiyor, stres yapma arkadaşım

Beta az cıktı dıye 2 hafta sonraya randevu alıcaktım gorunmez dıye suan uygulamada 5+6 ama buyuk ihtımal gec döllenme kese görünür mü bır daha kan vermelımıyım
Beta 1500 üstü vajinadan kese görünüyor deniyor. Benim gittiğim gün 7000 di önce karından sonra vajinadan baktı doktor. Sadece kese göründü. Bence bidaha kan verme. Durduk yere strese giriyor insan düşük de olsa yüksek de olsa. Eğer kanaman lekelenmen yoksa bebeğin büyüyordur Allah’ın izniyle. Hesap yapıp doktor gününü ayarlayabilirsin.

Çok geçmiş olsun canım bende Ekim ayında ikiz düşük yaptım hatta şöyle söyleyeyim ilk 5ve 6.haftalarda hep tek olarak gördüler lekelenmem vardı kalp atışı görünmüyordu bir hafta bekle bir hafta bekle hep öyle 2hafta geçti insan asla umudunu yitirmiyor tabi ben sonra kendi doktoruma gittim üniversite hastanesine ve yatarla yatmaz ikiz gebesin dedi şok oldum kaldim Direk birinin kalp atışı yok dedi diğerinde var olabilir onada bakalım dedi böyle olabiliyormuş biri yaşayabiliyor Muş ama malesef onda da kalp atışı yoktu ve artık bu saatten sonra olmaz 9a giriveksinbdedi doktorum hatta emin olmak için renkli olan yani kan akışlarını gösteren ultrasonla baktı ama en ufak bir kan akisi yoktu öğrendiğim gün yatisim verildi ve hap ile dusurttuler bebekleri çünkü direk kurtajda rahim içi yapışma oranı daha yuksekmis düşük yaptım ve küçük bir kürtaj yaptılar Allah hickimseye yaşatmasın. Ama umudunu kaybetme rabbim herşeyin hayırlısını bilir belki birinde vardır kalp atışı umarım kötu şeyler yaşamazsın rabbim bebeğini şana bağışlasın inşallah

Arkadaşlar acil durumum var öğleden beri kanama yaşıyorum acile gittim alttan muayene etti bebeğimin kalbi atıyordu şükür. Bir parol serum bir de kan uyuşmazlığı iğnesi vuruldum. Onun dışında kanamayı kesecek bı şey yapmadılar bekleyeceğiz dediler. Bunu yaşayan var mı aglamaktan helak oldum

Canım cok gecmiş olsun kadın dogum doktoru görmedi mi

Canım olabilir benim ikiz kayiplarimda adetten bir gün önce 476idi. Hayırlısı hadi inşallah bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…