2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
merhaba kizlar. Bugün doktora gittim. son adet tarihi 20 subat. 4+4 olarak karindan kese göründü. daha ici bos haliyle bu normal dimi. 10 gun sonra gel bakalim kese icine ve kalp atisina dedi.Sabretmek cok zor ama beklemek zorundayiz. benim hesabima gore bugun tam 5 haftalik olmaliydi ama bir kac gun oynayabiliyor sanırım
Canım tabiki normal 🥰 keseyi görmüssün ne güzel insallah kalp atısını da duymak nasip olur

Ben 6+5 de doktor sesi açtı ama Baha derinden ve ses geldi anlamadım bile oğlumda o haftada hiç bebek görememiştim 7+1 de duymuştum görümce biraz sallamış 😅
Boş konuşayım da nasıl konuşursam konuşayım modunda 😂 ben duydum sen nasıl duymadın diye yarıştıracak ya ondan doğru düzgün hukukumuz da yok 6 ay olmuş evleneli zaten aynı yerde bile oturmayız adı görümce işte hepsi aynı😀

Bu sayfaya kim bakıyor arkadaşlar sayfa girişine post hazırlansa ve kişiler ve tarihler yazılsa daha iyi olur en azından bir birimizi bilir takip ederiz
Sayfa yöneticide uğraşırım dıyen sayfayı alabılır . İnan ben alırdım ama unuttum nasıl yapıldıgını bile . Pc lazım ona bıde telefona alıstık pc yi acmak zor gelıyor .
merhaba kizlar. Bugün doktora gittim. son adet tarihi 20 subat. 4+4 olarak karindan kese göründü. daha ici bos haliyle bu normal dimi. 10 gun sonra gel bakalim kese icine ve kalp atisina dedi.Sabretmek cok zor ama beklemek zorundayiz. benim hesabima gore bugun tam 5 haftalik olmaliydi ama bir kac gun oynayabiliyor sanırım
Cok normal cunku cok kucuk kese görünür o haftada hatta bazen keseyı bıle goremeyen oluyor .

Kızlar merhaba, Prograf 1 mg kullanan var mı? Ben transfere başladığım aydan itibaren kullanıyorum (şubat başı) Şu an 9 haftalık gebeyim. Doktorum bırakmamı istedi ancak biraz araştırdım kimisi 12. haftada bırakmış, erken bırakıp bebeğinin kalbi duyan da okudum. Çok korkuyorum. Siz kullandıysanız ne zaman bıraktınız?

Benim de son regl tarihi 20 Şubat 💕, henüz doktora gitmedim ben de gideceğim, bugün çok yorulduğum için mi bilmiyorum ama çok karnım ağrıdı, normaldir inşallah diyorum kendime

Peki 4+4ken beta hcg baktirdin mi kaçtı acaba? ben de 4+2yim haftaya gideyim diyordum

Merhaba betanız kac cıktı acaba benımde 14 subat sat doktora falan gıdemedım korkudan beta persembe 51 cumartesı 236 cıktı kımyasal olmasından korkuyorum ne zaman gıtmelıyım hıc bır bılgım yok ilk gebelıgım
Merhaba benim de satım 14 Şubat beta değerim 14 martta 200 dü 19 unda 3000, 22 sinde 7000. Benimle kıyaslamayın benimki aşırı hızlı yükseldi. Sizin artışınız tam 2 kat olması gerektiği gibi. Bana göre düşük belki geç döllenme olmuştur. Bu hafta perşembe cuma gidebilirsin. Beni doktor bu perşembe kalp atışı için çağırmıştı.

Sayfa yöneticide uğraşırım dıyen sayfayı alabılır . İnan ben alırdım ama unuttum nasıl yapıldıgını bile . Pc lazım ona bıde telefona alıstık pc yi acmak zor gelıyor .

Cok normal cunku cok kucuk kese görünür o haftada hatta bazen keseyı bıle goremeyen oluyor .
dogru diyorsun haftaya kadar bekleyecegiz mecbur 🥰

Ben de Anadolu yakasında doktor arayışımdayım. memnunsanız hangi doktora gidiyorsunuz öğrenebilir miyim?
Bezmialem Dragos Kenan karacaya gidiyorum epey övüldü bana.. kendisi baş hekim yardımcısı aynı zamanda. Sakin naif bir beyefendi ben 2 kez görüştüm memnunum .

Eklentiler

• CC2DE5BF-0EE1-47D6-B3C0-AE2805E1E366.jpeg
    CC2DE5BF-0EE1-47D6-B3C0-AE2805E1E366.jpeg
    114,4 KB · Görüntüleme: 74
Ben beta takibi yapmadım hiç sonrasında 8+5 günlük olduk bile keseyi de bebeği de gördüm kalp atışını da duydum çoktan darısı başınıza
Gebelik benim açımdan felaket gidiyor ama bulantı yüzünden gün yüzü görmedim umarım siz daha şanslı olursunuz 😞
Merhaba ben 23.10 beta değerle hamile olduğumu öğrendim 4 gün sonra tekrar kan verdim 195’e çıktı bu yükseliş iyi mi? Bir de 6 gün sonra gitsem keseyi görür müyüm

X