2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kizlar cinsiyet tahmini nasil yapılıyor, bana ultrason kağıdı vermedi ama ekrandan bebişi gördüm, bana kız erkek nasıl anlaşılıyor soyleyebilirmisiniz

Ben multivitamin ve omega 3 kullanıyordum doktor 12. Haftaya kadar kullanma dedi sadece folik asit

Kizlar cinsiyet tahmini nasil yapılıyor, bana ultrason kağıdı vermedi ama ekrandan bebişi gördüm, bana kız erkek nasıl anlaşılıyor soyleyebilirmisiniz
Tam bilmiyorum ama karından bakınca sağdaysa kız soldaysa erkek vajinadan bakıncada tam tersi oluyormuş

Folik asit dışında şuan başka birşey kullanmıyorum

Arkadaşlar bugün tesadüfen birşey farkettim sizinlede paylaşmak istedim
Bugün doktora giderken eşim kendisine naneli şeker aldı benimde midem bulanıyo acaba iyi gelirmi dedim ağzıma attım ve beni rahatlattı az öncede denedim yine rahatlattı belki içinizde iyi gelen olur diye söylemek istedim

Bende kullanıyorum naneli şeker naneli sakız iyi geliyo gerçekten

Merhabalar. Sat a göre bugün 7+4üm. Keseyi 12 gün önce görmüştük, kalp atışı için bugün gittim ve kalp atışı duyulmadı. Biraz da ufak. Bu durumu yaşayan var mı? Sanıyorum sağlıksız bir gebelik. Beni ne gibi işlem ve süreç bekliyor “korkutmadan” yaşayan bilen biri bilgilendirebilir mi?

İnşallah canım dikkat et şu dönemde çok ayakta kalmamaya çalış kaşar süt yumurta ceviz muz mutlaka tüket
Öyle yapmaya çalışıyorumda kabız oldum ben ya artı muhtemelen mantar olmaya başladım bugün doktora gittim dün tahlil vermiştim sonuçlar için ona söyledim ben sana ilaç veremem diyor iyidr ama o kadar gebe insanlat kullanıyor ben niye kullanamıyorum ne alaka dün kan vrrmeden ömcr meyve suyu içmiştim açlık sekerim 102 çıktı sınırda dedi dahiliyeye gideceksin, perinatolojiye gidrceksin risklisin drdi iyidr hicam şeker yok bendr meyve suyu içmiştim indandır drdim çunku cok kan veriyorum hiç birindr cikmadi bu deli etti adam beni ya bygun

Kızlar merhaba. 19 ekımde 5.7 değerle ogrendım bebısımı. Ikı gun sonra beta dustu 4.5 e ve 3 gun sonra 23 oldu. 23 olmadan bır oncekı gun kanamam oldu ve obur gun doktora gıttım progestana basladı ve 4 kasıma randevu verdı. Kımyasal mı degıl mı ozaman anlarız dedı ama ben 29 unda tekrar bı kan verecegım. O zamana kadar hergun test yapıp koyulasmayı takıp edıyorum. Sormak ıstedıgım şu; sizlerin kaç betaya kadar silik çizgi cıktı testınızde kaç betadan sonra ıkısıde kıpkırmızı oldu cevaplarsanız mutlu olurum Eğer kımyasal degılse bende bır hazıran annesı olacağım

Kızlar selamlar, bugün 6+1 deyim. Sabah midem bulandı. Öğleden sonra da mide ağrım başladı. Sadece çorba içebildim ona rağmen mide ağrısı öldürüyor. Benzer durum yaşayan var mı?

Hep olumsuz şeyleri konuşuyoruz ... Birazda güzel şeylerden bahsedelim cinsiyete göre aklınızda isim var mı bunu koymak istiyorum dediğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…