2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bugun doktora gittim kaç haftalık olduğumu net bilmiyorum reglim düzensiz çünkü beta hcg pazartesi 3500 dü. Kese var ancak bebek göremedi geçen yılda bir kaybım olmuştu. İnşallah aynı durumu yaşamam

Eklentiler

• IMG-20221027-WA0007.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 58
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerler ultrasonda 6+5 çıkmış

Ay sorma bende kabızım dr umun verdiği ilaç bugün geldi daha içtim ama yok yani çıkamıyorum ama şuruplar aşırı tatlı oluyo zaten laktozdan yapılıyomuş direk şeker onyüzden vermemiştir sana da gün kurusu al akşamdan bir bardak suyun içine koy sabaha kadar kalsın uyandığında ilk gün kurusunu ye üstüne o suyu iç rahatlarsın biraz

Bende bugün gittim, benim ikiz gebelik, kesenin birinde bebek gördük kalp atışıni dinledik, 8+3 ölçtü onu ama diğer kesede bisey görülmedi haftaya tekrar çağırdı belki geriden geliyir olabilir dedi, içimde kötü bi his yok ben ikisininde iyi olduğunu düşünüyorum. Zaten ortalama 8 9 haftada kalp atışı belli olurmus, bi sonraki kontrolünü için rahat bekle, gerilme bebiş gerilmesin

Hep olumsuz şeyleri konuşuyoruz ... Birazda güzel şeylerden bahsedelim cinsiyete göre aklınızda isim var mı bunu koymak istiyorum dediğiniz
Benim ikiz, 2 kız olursa Gökçe Gülce düşünüyorum, erkek olursa Ekin var aklımda, başkada düşünüp bulamadım henüz bisey

Bende de oluyor arada ama lutinus fitil kullanıyorum ondan mı oluyor çok anlamadım. Henüz doktora gitmedim ama gidince onu da soracağım .
Lutinus geri akiyor, bende kullanıyorum, hemşire bana geri gelir normal olması geri gelmesi zaten dedi, akşam yatarken koyuyorum 2 tablet, ertesi gün 10 11 gibi bi parça akiyor, 2 3 gibide bi parca akiyor, 2 3 defada geri geliyor, normal yani

Evet bende de aynı şekilde, bazen sadece ilaç mı akıntı mı anlayamıyorum. İnşallah her şey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…