2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kadın doğuma gitme imkanın yok mu ilaç verir mide bulantın için

Kızlar çıktım kontrolden herşey yolunda kalp atışı dinletmedi gösterdi ama 3 hafta sonra gidecekmişim nasıl sabrederim bilmiyorum
Benim sata göre 7+6 ama öncekinde de gerideydi bugünde 6+4 ama sıkıntı yapılacak bişey değilmiş geç döllenme

Eklentiler

• 9183DAB9-EFBA-45A2-8F52-C70BB8938E5A.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 63
Bu gittiğim iş yerinin bağlantılı olduğu kadın doğum doktoru ilaç kullanma dedi. Bi tuhaf adam doğrusu. Haftaya kendi doktoruma randevum var. 1 hafta dayanabilirsem ne mutlu bana
bende mide bulantısı çok şiddetli idi ama ilaç başlattı doktorum şu an rahatladım çok şükür

Hanımlar benim gibi sürekli kasık ve karın ağrısı yaşayan var mı? Korkuyorum anormal bir durum mu diye?
Ben canım hiç geçmiyor ağrım ters rahimli olduğum içinmiş doktor öyle söyledi ama ağrılar normal içinde bir can var büyüyor dedi çok şiddetli olur kanamanda olursa hemen kontrole gel dedi.

Arkadaşlar merhaba, SAT a göre 7hafta+1 günlüğüz. Doğum herşey yolunda giderse Haziran gibi görünüyor. Yalnız ben inanılmaz mide yanması ve hazımsızlık çekiyorum. Tam bir bulantım yok ama bazı yemeklerden tiksiniyorum. Bu hazımsızlığı nasıl çözdünüz, neleri yemekten kaçındınız. Aşırı aşırı kötü olmadıkça ilaç kullanmak istemiyorum. Önerilerinize açığım

Her gün 3lt su içiyorum şu ana kadar büyük bi problem yaşamadım

bende mide bulantısı çok şiddetli idi ama ilaç başlattı doktorum şu an rahatladım çok şükür
Valla çarşambaya kadar nasıl dayanırım bilmiyorum galiba bir de üşüttüm ağrıdan ölcem o derece. Katı kuralları olan bir yerde çalışıyorum. Halimi görseniz insanın içi acır kendiliğinden izin verir o derece :) Geçici bir dönem olduğu için sık dişini bunlar güzel şeyler diyip bütün gün güçlü kalmaya çalışıyorum Valla anacığım bu benim ikinci sürpriz yumurta piyangodan çıktı kendisi

Çorba, kayısı kurusu tüketin. Bol bol su için. Ben level atladım bu hamilelikte :) Bulantı kusma tavan ne görürsem değil adı bile geçince tiksinme geliyor :))) Valla tek midemi bulandırmayan şey 2 yaşındaki kızım şaka gibi ama tuvaleti bile bulandırmıyor :))

Arkadaşlar kan tahlilimde demirim biraz düşük gelmiş ama doktorum 12. Haftadan sonra takviyeye başlamayı tavsiye etti organ gelişimi dönemi olduğu için folik asit hariç hiç bir şey kullanmamı istemiyor sizden takviye kullanan var mı

Çok saol canım çıktım şimdi iyiyim güzel geçti şükür kan pıhtılaşmasından şüphelendi doktorum onu arsrırcaz

Günaydın kızlaar Var mı bugün kese ya da kalp atışı görmeye gidecek olan kötü haberler duymayalım inşallah
Ben gittim yine 2 kese var, birinin kalp atışıni duydum ama diğerini yine göremedik, onun için haftaya gidecem tekrar, 8+3 dedi kalp atışı duyduğumuz bebis için, hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…