2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Olabilir evet en net bilgiyi bir enfeksiyon uzmanı verir bir görünün mutlaka gerekli durumlarda spn 3 ay tedavi uygulanıyormuş
Yqni bende de yuksek cikmis ama sanirim daha once gecirdim bagışıklik kazandim. Cunku hala devam ediyor olsa sanirim eşime de geçerdi. O da benimle ayni anda verdi kan testi megatif

Bencede bı kaç gün bekleyin siz bilirsiniz ama böyle örnekler çok sonu güzel biten

Merhabalar, daha önce idrar testi yapmıştım zaten bugün emin olmak için kan testi yaptırdım b hcg 86400 küsür çıktı. Sat 11 eylül, sat a göre 6+4, tahminimce 5+1 haftalık bebek. İnternette benimki kadar yüksek bir sonuç göremedim, bazı siteler 56 bin bazı siteler 100 bin normal diyor kafam karıştı. Yarın gideceğim ultrasona ama var mı benim gibi olan merak ediyorum.

Yok canım bakmadılar benim kabız sancısı
Oyyy kayısı veya suyu kullan.. aklınızda bulunsun mantarım vardı. Doktor hiç bı ilaç vermedi. Evde batikonla temizledim. Çok rahatladım hamdolsun . Birde hemoroid çıkmıştı. Tam o bölgeye gazlı bezle kantoran yağı koydum. Ve 1 tatlı kaşığı içtim. Çok rahatladım. İnsaAllah anlık olmaz. Bu şekilde devam eder.

18 Eylül'de 5000 civarlarındaydi. İki günde bir iki kat arttığını düşünürsek ki benim genellikle daha fazla arttı. Şu an en az 80000 dir.5+6 haftalik

Sağol canım

Kızlar lütfen katı beslenmeyin kabız olmamaya dikkat edin çok kötü bir şey. Bol sıvı alın ve dikkat edin normal zamanlardaki gibi olmuyor. İkinmak vs de yasak zaten ben yaşadım siz yaşamayın dikkat edin lütfen

18 Eylül'de 5000 civarlarındaydi. İki günde bir iki kat arttığını düşünürsek ki benim genellikle daha fazla arttı. Şu an en az 80000 dir.5+6 haftalik
Anladım, anormal bir değer değil sanırım araştırdığım ve anladığım kadarıyla ama insan başkası var mı böyle diye merak ediyor :) Çok teşekkür ederim, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Bugün gittim kontrole alttan baktı bebek var kalp atışıds görüyorum dedi 1 hafta sonra falan duyarsın sende dedi yazanlardan bur şey anlıyor musun sen? 5 haftalık bebek geç döllenme olmuş dedi
Kese ile alakalı kuzum çok bilmiyorum bende ama kese kalınlığı vs onları ölçüyo çok sevindim adına demiştim var diye sağlıkla ilerlesin inşallah

Biliyorum elde degil ama üzülmeyin demekki hayirlisi boyleymis Allahim en kisa zamanda hayirlisi ile saglikli bir gebelik gecirmeyi nasip etsin inşAllah bu aralar o kadar cok denk geliyorum ki kanaması vs olmuyor ama bebeğin kalbi durmuş gelişimi durmuş yada bebek yok olmus oluyor Rabbim korusun herkesin yavrusunu

Merhaba,
Bende sat göre haziran annesiyim. bende çok heyecan yaptığım için erkenden dün kese görmeye gittim ama görülmedi. sat göre 6 haftada ama geç döllenme olduğunu biliyorum. bana göre 4. haftaya yeni girdi. kan testi hormon testi istediler sonuç hala çıkmadı. yine de dış gebelik gibi durumlardan koktuğum için tedbirli olmak gerekiyor diye düşünüyorum. İnşallah bekleyen herkes sağlıkla sıhhatle evlatlarını kucağına alır.

Günaydın kızlar..
2 gündür ne yesem çıkarıyorum gece gündüz farketmiyor devamlı lavabodayım.. Üşütmüşüm galiba belimin sağ boşluk kısmı devamlı ağrıyor uyutmayacak kadar. Çalıştığım için iş yeriyle bağlantılı bi doktora gidiyorum o da bilgi vermiyor her hafta çarşamba çağırıyor bi sorun mu var diyorum yok haftaya bir daha görelim diyor. Sinirden ölcem o derece çünkü sadece kendi görüyor.. Midem kötü diyorum ne güzel işte diyor. İlaç diyorum veremem diyor. Bu işe de başlayalı çok olmadı o yüzden izinde kullanamıyorum patron kontrolünde gidip muayene olup geri geliyorum işe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…