2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ebemiz de 2 3 aylık olsaydı en azından dedi kafam karıştı iyice zor mu oluyo bakımı peki

İşte tam da bundan korkuyorum bende

Ne civarda acaba rota nın da meningokok un de fiyatı
Hiçbir fikrim yok. Önümüzdeki haftaya kalça röntgen için gittiğim de soracağım fiyatını merak ettim.
Ben yaptırmayı düşünüyorum. Ama fiyatları dolara mi bağlı sanki artıyor surekli
Aklıma takılan gerçekten çok gerekli aşı mi? Hastaneye gittiğim de soracağım.

kızlar sünneti kesinlikle bebeyken yaptıralım. büyüyüp de sorun yaşamayan yok gibi

rota aşısını yaptıracağım 2500 tl diye duydum ama biz yaptırana kadar daha çok artar kesin. menenjit hakkında bir fikrim yok
rotayı aşı olmayan çok ağır geçiriyormuş hastanelik oluyormuş diye okudum

Arkadaşlar 2 aylık aşıdan sonra beslenme reddi yaşıyoruz ve ben çok üzülüyorum resmen savaşıyoruz aşıdan mı yoksa huy mu değişiyor anlamadım var mı yaşayan

31 gün bugün. Dün acile götürdüm artık kolik bebek dedi. Ama aklıma takılan 15 saat kadar uyumamasi. Ben dikkat ediyorum. Gaz masajina dün geceden beri başladık. Damla da veriyoruz . Doktor 5 aylık olana kadar devam eder dedi bakalım artık

Birdenbire sütüm azaldı neden anlamadım
Gerçi bebeğim hiç emmiyor sağma makinesiyle nereye kadar sürecekti
60 lık zor çıkıyo 2 saatte. Geçen hafta tek meme 120 çıktığı oluyordu. Offf ne zor şu beslenme işleri
Bir de bebeğim aşırı huysuz 2 gündür. İnternette atak dönemi vs yazıyor o durumla alakalı galiba

Bir de benim bebeğim gündüzleri az az uyuyup uyanıyor o yüzden beslenme saatleri çok şaştı
3 saatte 90-120 arası vermem lazım sanırım ama hep uyanık olunca 30-60 verip sık sık veriyorum sorun olur mu acaba
90 sadece uzun süre uyuduğunda veriyorum

benimki de aynı canım sık sık az az besleniyor

Çok karışıyo böyle de 30–60-90 lar havada uçuşuyor valla
120 içmesi lazımmış mamanın arkasında yazana göre ama 120 ye çıkarmadım ben daha
bence onu boş ver bebişini takip et. benimki bazen durduk yere yaygara koparıyor bi altına bakıyorum kenardan eğer altı çok ıslak değilse ya da kaka yapmamışsa açtır belki deyip besliyorum zaten doymazsa yaygaraya devam ediyor

Ebemiz de 2 3 aylık olsaydı en azından dedi kafam karıştı iyice zor mu oluyo bakımı peki
Hiçbir zorluğu yok
hatta aşırı kolay bence. 20 dk operasyon sürüyor 1 hafta boyunca bezini her açtığında krem sürüyosunuz 1 hafta sonunda kontrole götürüyorsınuz perşembe kontrolümz vardı iyileşmiş dedi doktor krem de sürmeyeceksnz artık dedi geçmiş bitmiş oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…