2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kaç saatte 120 oluyor. Ben 3 saatte 90 versem kusuyo ya. Ay bu hesap kitap yordu beni ne yapsam olmuyor. Hep aç gibi huzursuz

15 saat olmadı hiç ama gazdan olduğunu düşünüyorum ben. Arkadaşımın oğlu öyleydi sabaha kadar uyumazdı bebek. Gece kendisi gündüz kayınvalidesi bakardı uykusuzluğa dayanamazdı artık
Doktora götüreceğim artık. Bu kadar saat uyumamasi çok fazla .biz yetişkin olarak dayanamiyoruz

ben de sünnet işi aradan çıksın diyorum. çocuk doktoruna götürüyoruz değil mi? acaba 2 ay aşılarından önce mi yaptırsam sonra mı

çok geçmiş olsun doktora götürdünüz mü tekrar

Lohusalık ne kadar da farklı farklı geçiyor hepimiz için. Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Motivasyon oldu hepsi de. Eşimle arayı düzelttik sayılır bizde. Kırgınım biraz içten içe ama yapacak bir şey yok. Bebeğime odakliyim.

ben de sünnet işi aradan çıksın diyorum. çocuk doktoruna götürüyoruz değil mi? acaba 2 ay aşılarından önce mi yaptırsam sonra mı

Çocuk cerrahisi bakıyor sünnete. Oğlum doğduğunda bir de çocuk cerrahı kontrol yapmıştı ve 3 aylıkken sünnete getirin dedi.

Kızlar günaydın
Bizimki de dün sabah 6dan akşam 9a kadar toplasanız 10ar dakikadan 1,5 saat falan ancak uyudu gün boyu idrarı kokuyordu ama idrar miktarında azalma olmadı o yüzden beslenemediğini düşünmedim ateşi de olmayınca idrar yolu enfeksiyonu da değildir diye düşünüyorum gece rahat uyudu sabah aldığım bezde idrarın rengi de koyulaşmıştı neden olabilir sizce

Geçmiş olsun doktora göster istersen. Sariligin ilerlemesi zararlı diye okumustum

Günaydın
Mama veriyor musunuz ondan kaynaklı olabilir mi? Belki enfeksiyon vardır? Sicaklardan dolayi sivi kaybi olabilir mi? Doktor en iyisini bilir.bence bekletme bende de çocukluğumdan beri.idrar yolları enfeksiyonu var . Enfeksiyon rahatsi edebilir.

Bende en erken olacak şekilde yaptırmak istiyorum iyice kendini bilmeden sonuçta her şekilde cani acıyacak ama yinede küçükken olursa sanki daha iyi gibi. Ama çok da tedirginim biraz anlatırmisiniz rica etsem
Kendini bilmeden yapılması en güzeli, bende 2 yaşında istiyordum, çocuk kaza geçirdi derken erteledik 3 yaşında yaptıralım dedik, benim kardeşim sağlıkçı,abla 2-5 yaş sünnet icon önerilmiyor travma yapıyor dedi, mecbur 6 yaşi bekledik ama ne dert oldu bana, sünnet kilodunu 25 gün çıkarmadı, 25 gün boyuncada yıkanması birde yaz günü temmuz ayıydı, acıyo aciyo diye diye benimde canımı acittiydi sıpa

Hayır sadece anne sütü alıyor enfeksiyon olsa ateşi de olmaz mı
Sıvı kaybı benim de aklıma geldi ama emiyor zaten çay kaşığıyla su versem mi acaba çok az ya da takip edip devam ederse acile götüreyim bilemedim

Masaj yapmıyordum.sadece sırtına pat patl vuruyorduk
masajı öneririm benimki masajla iyi oldu
sütten sonra sırtına vurmak gazı ağzından çıkarması için iyi oluyor ve şart
ama sadece süt/mama değil hava bile gaz yapabiliyormuş özellikle böyle kolik ağlamalarında çok hava yutarlarmış hava yuttukça gaz artıyor gaz artınca ağlaması böyle bi kısır döngü

benimki de bir gün gündüz hiç uyumamıştı. ben önceki gün dışarı çıkarmıştım hava çok sıcak ve rüzgarlıydı terliyorduk ve ter üzerimizde soğudu muhtemelen. üşüttü diye düşünmüştüm. önemli bir şey olduğunu sanmıyorum yine takipte kalabilirsin. bu arada su vermeyi önermem çünkü su midesini doldurup tokluk hissi yaratıyormuş. bunu bilmeden ben de 1-2 defa verdim içmedi bile

Çocuk cerrahisi bakıyor sünnete. Oğlum doğduğunda bir de çocuk cerrahı kontrol yapmıştı ve 3 aylıkken sünnete getirin dedi.
bu günlerde bir götürmeyi düşünüyorum ama çocuk cerrahı var mı emin değilim çocuk doktoruna götüreyim o söyler herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…