2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar sizin de bebeklerde kaka sayısı bariz şekilde azaldı mı
Geçen haftaya kadar günde en az 6-7 kaka yapardı. Şimdi 1-2 ye düştü nerdeyse normal değil mi

Sadece sağma makinesi sütü azaltıyor canım. Bebeklerin emmesi cok daha kuvvetli çünkü. Mama desteğiyle devam et bence gittiği yere kadar anne sütünü verirsin sıkma canını hiç anne sütü almadan büyüyenler var gayet sağlıklı

Benimde saat başı emmek istiyor doktorlar gündüz saat diye bir şey yok ne zaman isterse ozaman verin diyorlar 3 saatte bir 90 içiyorsa saat başı isterse 30 ver. Benimki 3 saatte bir 60-80 anca içiyor cok boğazlı bir bebeğim yok

Bana bir doktor sütünü sağ eksikse mamayla şu miktara tamamla demişti. Daha sonra farklı bir doktor asla sagma yapma sütü azaltır dedi. Zaten çocuk 7/ 24 memede olduğu için sagacak süt olmuyordi

Bana bir doktor sütünü sağ eksikse mamayla şu miktara tamamla demişti. Daha sonra farklı bir doktor asla sagma yapma sütü azaltır dedi. Zaten çocuk 7/ 24 memede olduğu için sagacak süt olmuyordi
Bir yandan emiyorsa süt sağılabilir tabi bende sağıyorum azaltmıyor sütümü ama o arkadaşın bebişi hiç emmiyor sadece sağarak veriyor

Sağol canım çok teşekkür ederim haklısın da işte insan üzülüyor
Bu kadar erken azalmasını beklemiyodum 3 ay bari sadece süt içse iyiydi
Mama 1 paketi bile tam bitirmedik az içti ama böyle giderse artacak miktar mecbur
Hala deniyoruz her seferinde ama emmiyor sıpa

Evet bi tık var sanki ama belli de olmuyor bazen az bazen çok yapıyor. Bide sizinki sulu ve köpüklü oluyor mu?
Köpüklü olmadı sanırım hiç ama sulu oluyo
Bazen içinde pütürler oluyo. Rengi sarı ama çok arada yeşil de görüyorum
Sürekli değişiyo ben sadece kan var mı ona bakıyorum en çok. Doktor kırmızılık olursa su ver demişti.

Bazı bebeğe ne yaparsan yap olmuyor maalesef biraz bile anne sütü alsa kafi bence bi mama bi anne süt şeklinde gidersin hem o mama verdiğin arada da göğüslerin daha çok dolmuş olur bestlak damla cok güzel süt arttırıyor yoksa kullan bence

ben de sünnet işi aradan çıksın diyorum. çocuk doktoruna götürüyoruz değil mi? acaba 2 ay aşılarından önce mi yaptırsam sonra mı
Biz doğduğu gün yaptırdık çocuk cerahı yaptı. Doğduğu gün muayene etti bi sorum yok yapılabilir dedi hatta avantajlarından bahsetti gerçekten dediği gibide oldu göbek bağı düşmeden pipisi iyileşmişti 5. Günde

Ebemiz de 2 3 aylık olsaydı en azından dedi kafam karıştı iyice zor mu oluyo bakımı peki
Vala biz doğduğun ertesi günü yaptırdık hiç problem yaşamadık her bez değiştirmede teramisin dökün dedi bildiğin değdirmeden ucuna boca ediyorsun onu yaptık dediğim gibi bizi göbek bağı daha çok uğraştrdı gerçekten 5. Gün kontrolümüzde iyileşmişti. Doktor yıkabilirsiniz annesi aşşasını temizle falan dedi hatta yenidoğan dönemi eğer bir problem yoksa en güzel dönem çok çabuk iyileşiyor

sağmak sütü azaltmaz canım aksine ama tabi önceliğimiz emzirmek

Hadi size çok geçmiş olsun o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…