2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Doğumlar artıyor ne güzel
Ben de 2 gün önce gittim biraz geriye düşmüş gelişimi ama bir miktar kilo aldığı için 1 hafta daha görelim dedi. Bugün 38 olduk. 2900du kilosu, 200 Gr cihaz yanılsa bile 2700 vardır dedi. Bakalım hayırlısıyla sağlıkla huzurla gelsin inşallah bebişlerimiz.

Bende kan değil de akıntı oluyor fazlaca yapısı yoğun acaba dedim nişan olabilir mi teşekkürler açıklama için

Kızlar ben galiba covid oldum tat koku gitti öksürüyorum. Bu şekilde doğum yapan tanıyor musunuz ?

Zencefil çayı abartmamak kaydıyla içebilirseniz çok iyi gelir. Benim arkadaşım doğumdan hemen sonra geçirdi bebişe de geçti ikisi de guzelce atlattı. C vitamini hapı almayın dozu yüksek, c vitaminli gıdalar alabilirsiniz. Merak etmeyin iyice zayıfladı virüs zaten. Bol su iyi dinlenme ateşin yükselmemesi kontrolü önemli.

eskilerin bi lafı vardır canı karninda olsun da buyur gider derler. sağlıklı olsun da inşallah doğunca eme eme buyur o

Tabiki var sakin ol sakın panikleme vitaminlerine devam et lütfen olur mu
Teşekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız. Test verdim bakalım covidse hamilelikte 2.kez geçirişim olacak. Tam doğum olmak üzereyken olması canımı sıktı baya

Hayırlısı canım az kaldı canım yaa 4 günün sonunda bebeşin kucağında olacak inş.

Teşekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız. Test verdim bakalım covidse hamilelikte 2.kez geçirişim olacak. Tam doğum olmak üzereyken olması canımı sıktı baya
Üzülme canım biliyorum çok psikolojik olarak yoruyor bende ne var ne yok gebelik boyunca yaşadım Allah sonumuzu selamet etsin inşallah ne diyim.uçuk çıkarttım bende mesela sayılı gün kaldı uçukta bebek için ölümcül bir virüs ödüm kopuyor ama geçsin diye çabalıyorum var bir sınavımız Allah canlarını sağ etsin.bitmiyor biri bitip biri başlıyor derdin ama hamd olsun ne diyim

Kızlar bir şey soracağım. Şimdi benim hastane yatış saatim 11.
Sezaryen saatim 13.30
O iki buçuk saatte neler yapılıyor bilgisi olan varsa söyleyebilir mi. Hazırlıklı olayım çünkü o saatler bana çok uzun gelecek

Ben alıştım artık hareketsizliğine hep öyle olduğu için ama zaten bu haftalarda sert tekmeler beklenmiyormuş normaldir herkeste azalması.
Temizliği ben de bu hafta halledicem. Yatağını yıkamadım bebişin onları yıkarım bi o kaldı. Bir de yatağını nereye yapcaz o dert. Klimasız ben uyuyamıyorum klimada o uyuyamaz yaz bebeğinin benim için dezavantajı olacak bu sıcaklar

Allah korusun bebişlerimizi Sorunsuz geçip gidecek bu günler

Bende 9 da yatış 13.30 ameliyat oldum. Kan verdim anestezi doktoruna gittim oda ayarladık. Odaya kapı süsü astık. Nst çekildi. Sonda takıldı ameliyat önlüğü giydim ameliyata alındım

Bende 9 da yatış 13.30 ameliyat oldum. Kan verdim anestezi doktoruna gittim oda ayarladık. Odaya kapı süsü astık. Nst çekildi. Sonda takıldı ameliyat önlüğü giydim ameliyata alındım
Yaa sondayı ameliyattan önce mi takıyolar ben rica etcem uyuştuktan sonra taksınlar diye
O saatler geçmezmiş gibi geliyor da ben 2 buçuk saate çok uzun diyordum senin daha da uzunmuş
Çok da bir şey yapılmıyormuş aslında kan sonucu için erken gitmek lazımmış herhalde

Kızlar ben bugün sezeryan oldum iki saat filan oldu çıkalı bebegim iyi çok şükür ama emzirmek için kalkamadım henüz mama verdik .. şimdilik bu kadar darısı kalanlarin başına
Hayırlı olsun Rabbim analı babalı sağlıklı neşeli büyüsün yavrunuz. Çok geçmiş olsun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…