2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ben kaşıntıdan ölmek üzereyim boş boş kaşınıyorum 3te yatağa girdim uykusuzluktan uyuyakalmışım ama hep kaşındım..

şimdi de aşırı mide yanmasıyla kalktım sanki tüm bebek sol tarafta kalp ve mideme baskı yapıyor

nişan için sümüksü yapıda olmalı diyorlar canım.
Önce jel gibi içerisi kanlı bi akıntı sonra kahve rengi kanla karışık akıntı geldi şimdide kahve rengi hafif kanlı devam ediyor ara ara da sancım var inşallah süreç uzamadan doğururum sancı durumuna göre hastaneye gitcem

bence tarif ettiklerine göre nişan olabilir canım hakkında en güzeli en rahatı olsun inşallah inşallah hastaneye gittiğinde 7-8 cm açıklık var desinler

İnşallah henüz suyum gelmedi suni almak istemiyorum
Suyun yoksa o nişanda seni geri yollarlar endişe etme tabi hali hazırda ilerlemiş bir sancı açıklık falan toksa zaten onlarda varsa yollamazlarsa bile suni vermezler ztn sancı var diye

Hareket et bol bol biraz sancın var İsa pilates topu ile başla yoksa squat yap merdiven varsa kullan nişan gelmiş heralde nişanla sancında geldi o sancıyı kullan eğer sancın giderse korkma geri gelir o sancı demek ki hazırsın artık bebek gelmek istiyor

Bedir senin son durum Dr neye karar verdi kaşıntıya bağlı sezeryan mi yapacak bekliyecekmisin
ben depremden sonra devlet hastanesine gitmeye başladım. devlet hastanesi sabredeceksin kan değerlerine göre çok önemli bi durum yok diyo. tüp bebek doktorum kliniğini yeniden açtı ona da gittim o da doğuma kadar böyle gider gel alayım bebişi rahatlarsın diyo. hep doğal doğum diye direttim ama dayanmak çok zor olmaya başladı çok kararsızım bu vakte kadar bekledim doğumu bekleyeyim diyorum bi yandan da sezeryan olup kurtulmak istiyorum

Kanamalı akıntı geçti gibi şimdi az az kahverengi geliyo ilk sabahki sıklıktaki sancıda geçti aralıkları dahada açıldı sanki geçti gibi

Son düzlükte 5 gün bence dayan hayaline kavuş 5 gün daha yapabilirsin ha canından daha evla değil tabi bıçak kemiğe dayanırsa alternatif varmış gider Dr dersin yap sezeryan ama hayaline çok az var gibi

Son düzlükte 5 gün bence dayan hayaline kavuş 5 gün daha yapabilirsin ha canından daha evla değil tabi bıçak kemiğe dayanırsa alternatif varmış gider Dr dersin yap sezeryan ama hayaline çok az var gibi
benim de içim bu yönde aslında canım çok sağol ilgilendiğin için

benim de içim bu yönde aslında canım çok sağol ilgilendiğin için
Keşke kaşıntı hafifletecek bir şeyler olsa mesela bepantenenin kaşıntı için kremi varya o mesela kısa sürelide olsa akşam yatarken rahatlık verir mi biraz uyuyabilen için onu dene istersen bn gebelikte ellerindeki egzama için sürdüm

zehra12 evet canım sezeryan olacak. benim de vajina içinde ağrılar oluyor doktor daha kanala girmemiş dedi haftaya girmesini bekliyırum dedi. ben de tedirginim ameliyattan umarım hepimiz sağlık ve mutlulukla kucaklarımıza alırız

Canım nişanın gelmiş hastaneye gitmek için acele etme sancının düzenli gelmesini bekle 5 dk da bir düzenli olacak suyun gelirse bekleme git tabi hadi bakalım gelsin bebişler sırayla biz beklemeye devam

Gözün aydın olsun canım Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…