2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Seni çok merak ettim doktora gidebildin mi ?
Doktor biyokimyasal gebelik ise kanamayla sonlanıcak progestan ve oksaparı rahim yatagı desteği ve embili için veriyoruz ek bir önerim olmaz yazdı bende gitmedim kanamam bugün daha da arttı sabah kan verdim sonucunu bekliyorum ona göre hareket edicem sanırım ama doktorumu değiştiricem başka forumlarda okudum oksapar iğneden sonra kanaması olanları doktor iğneyi bıraktırıp hastahaneye yatırıp serumla kanamayı durdurup hamileliğine devam edenler var

Salı günü 250ydi. Dün 850ydi. Yarın kesede görürüz doktor dedi umarım hayırlı sonuclar alırız :)
Benimde pazartesi 75 ti daha da baktırmadım. İnş hepimiz en kısa sürede keseyi görürüz
Belki bıraktırdıklarında kese bebek oluşmuş kese etrafında kanama alanı vs. Olmuş olabilir. oksapar kanama yapmaz diye biliyorum o yüzden bıraktırmamış olabilir. İnş kan değerin yükselmiştir. Bende lekelenmem olduğunda okşayara devam ediyordum doktor kese gelişimi durmuş devam etme deyince bıraktım.

Cumleten selamun aleykum canım anneler Rabbim hepimizin bekleyislerini hayırla nihayete,erdirsin İnsaAllah
Bugün son betamin sonucunu aldım. Hamd olsun güzel artmış. Simdi beklemedeyim. Randevu almadım daha İnşaallah haftaya falan bulurum ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…