2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bende dün kontroldeydim. 36+6 3100 gram baş geliş haftasıyla uyumlu çıktı. Bugün 37+0 oldum çok şükür. Nst de kasilmalarim oldu iki defa 100 e kadar cikti. Ama doktor nst yi görünce herşey yolunda dedi. Şaşırdım doğrusu . Şimdi görselini de ekleyeceğim buraya. Nst yorumlamayı bilenler bı bakabilir mi? Birde şiddetli diş ağrım için doktor işlem yaptırabilirim diye izin verdi. Dişçiye gittim hemen. Largopen başladı dişçi. Eğer 3 gün içinde geçmezse küçük bir kanal tedavisi yapacak. Geçici dolgu ile kapatacak. Doğumdan sonra tam anlamıyla sinirleri yakıp tam dolguyu yapacak. İnsaAllah bana şifa olur. Çocuğumada kullandigim ilaçtan dolayı zarar gelmez. Eki Görüntüle 3255511
Zehra’cım peki sen o anda sancıyı hissettim mi yada gün içinde ne denli sancılar hissediyorsun Buda önemli

Merhaba kızlar,ben bu gün saat 4te sezeryan oldum,oğlum da ben de iyiyiz çok şükür.Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.Önceki mesajlara daha bakmadım,bu gün doğum yapan varmı,yoksa grubun ilk haziran bebeği benim oğlum mu?
Gözün aydın cnm sen de bebekte iyisiniz inşallah küvöze falan girmedi değil mi

Merhaba hanımlar kendimi o kadar rahatlamış ve mutlu hissediyorum ki. Sabahki mesajımdan sonra sancılar sıklasti ve 6-7 cm açılma var dediler.bebegin başı yukarda kalmış. Yürüyüş yaptım hastane koridorunda.
Sonra da kontroller ve nst sonucunda da masaya aldılar 5-10dk sürdü galiba. Pek bilmiyorum kısa sürdü yani.
Tabiki kac doğum olursa olsun zorluk var
Çok şükür ben fazla uğraşmadan oldu.
Darısı sizlere inşallah.
Hepinize iyi dilekleriniz icin çok teşekkür ederim.🌺🌹
İm
Tebrik ederim canım,haziran grubunun ilk bebeği hoş gelmiş,sağlıkla,analı-babalı büyüsün.Benim oğlumla aynı günde oldular demek🥰

Merhaba kızlar,ben bu gün saat 4te sezeryan oldum,oğlum da ben de iyiyiz çok şükür.Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.Önceki mesajlara daha bakmadım,bu gün doğum yapan varmı,yoksa grubun ilk haziran bebeği benim oğlum mu?
Merhaba benim için yazdığınız msji gördüm çok teşekkür ederim.
Ben de bu sabah doğum yaptım.
ALLAH analı babalı büyütsün inşallah
Geride kalanlara da hayırlısı ile doğum yapmak nasip olsun inşallah 🌹

Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım. 😍

Arianaa Arianaa benim ismimin karşısına doğum eklersen sevinirim,canım,ama hangi haftayı söyleyeyim bilmiyorum,sata göre 38+2,ilk ultrasona göre 36+5,son ultrasona göre 35 haftalık.Bende bebek artık içerde gelişmediği için son ultrason da haftayı geri gösteriyor.Kilosu 2400,boy 48,oğlan

Kesinlikle bir tuvalete kalkıyorum. Sonra dönerken zorlanıyorum. Eşim de sabah kalktığın dA bu gece iyi uyudun sende diyor. Kendisi iyi ve derin uyuduğu için benimde uyuduğumu saniyor😅😅
Aynı benim eşim gibi beni yatıyor gördüğü zamanlar iyi uyudun diyor halbuki her yarım saatte bir wc için kalkıyordum yaw erkekler hepmi aynı olur😂😂😂😂

Rabbim hayırlı evlat etsin. Gözün aydın canım. Küçük doğan bebişler daha çabuk toparlanıyor yeterki sağlıklı olsun.

Aynen insanın aklı bulanıyor. Saol Allah razı olsun🌸💙

Kuzum ya inşallah çok kolay olur bn burada suniden korkuyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun hangi çeşidi tapılacak sana suninin
İnşallah kuzum bende çok korkuyorum ilk çocuk bide hangisi takılacak bilmiyorum inanki amin Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🤲

Canım bende haberdar edicektim telefonum susmadı bir türlü herkes haber bekliyordu 😂 benim bebeğin suyunda azalma gördü 🥹 sabah yatışım yapılacak suni sancı verilecek hepinizden dua bekliyorum inşallah bi avazda kurtulurum 🙏🤲
Hayırla saglikl ve kolaylikla gelsin insallah bebişin dualarim seninle🤲
Allah anali babali buyutmek nasip etsiin gözünüz aydın olsun☺️

Benim kizcemin de gelesi yok henüz bugun kontrol günümdü, nst de sancim çıkmıyor ama dunden bugüne sanki adet agrisi gibi agrilarim oluyor cok fazla sürmüyor o da Pazartesi tekrar gel dedi bakalım neler olacak. Sizler ne yaptiniz sevdaluk1911 sevdaluk1911 balkopugumay balkopugumay
Bana ikinci dogumumu anlatınca pazartesi sezeryana gün verdi pazartesine kadar kendi gelmezse sanki sezeryan olacam hayırlısı tabi bakalim 😇

X