2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar doğumdan önce doktorunuz kan tahlili yaptı mı benim aile hekimim sürekli arıyor kan tahlili yapmamız lazım diye sağlık ocağında kan vermekte istemiyorum kanımı alamıyorlar kollarım delik deşik olup dönüyorum orada ki hemşireyle ve doktorla alakalı bi durum normalde hastanede çok rahat aldıkları kanımı orda alamıyorlar eğer zorunluysa gidip vericem kan ama gerekmiyorsa tekrar sağlık ocağına gitmek istemiyorum
bizim aile hekimliği daha açılmadı bile 🙈🙈

Kızlar bende dün kontroldeydim. 36+6 3100 gram baş geliş haftasıyla uyumlu çıktı. Bugün 37+0 oldum çok şükür. Nst de kasilmalarim oldu iki defa 100 e kadar cikti. Ama doktor nst yi görünce herşey yolunda dedi. Şaşırdım doğrusu . Şimdi görselini de ekleyeceğim buraya. Nst yorumlamayı bilenler bı bakabilir mi? Birde şiddetli diş ağrım için doktor işlem yaptırabilirim diye izin verdi. Dişçiye gittim hemen. Largopen başladı dişçi. Eğer 3 gün içinde geçmezse küçük bir kanal tedavisi yapacak. Geçici dolgu ile kapatacak. Doğumdan sonra tam anlamıyla sinirleri yakıp tam dolguyu yapacak. İnsaAllah bana şifa olur. Çocuğumada kullandigim ilaçtan dolayı zarar gelmez. Eki Görüntüle 3255511
Zehracım resmen haftamız da günümüzde aynı ☺️ benim de randevum vardı bugün. 3008 gr olmuşuz 🥹 nst normal. senin de düzenli sancı olmadığı için normal☺️ haftaya artık doğum zamanı tarih vericek doktor. çok heyecanlıyım 🤩

Merhaba hanımlar kendimi o kadar rahatlamış ve mutlu hissediyorum ki. Sabahki mesajımdan sonra sancılar sıklasti ve 6-7 cm açılma var dediler.bebegin başı yukarda kalmış. Yürüyüş yaptım hastane koridorunda.
Sonra da kontroller ve nst sonucunda da masaya aldılar 5-10dk sürdü galiba. Pek bilmiyorum kısa sürdü yani.
Tabiki kac doğum olursa olsun zorluk var
Çok şükür ben fazla uğraşmadan oldu.
Darısı sizlere inşallah.
Hepinize iyi dilekleriniz icin çok teşekkür ederim.🌺🌹
İm
çok sevindimmmm darısı başımıza 🥹♥️♥️ allah analı babalı büyütsün kuzuyu♥️

Merhaba hanımlar kendimi o kadar rahatlamış ve mutlu hissediyorum ki. Sabahki mesajımdan sonra sancılar sıklasti ve 6-7 cm açılma var dediler.bebegin başı yukarda kalmış. Yürüyüş yaptım hastane koridorunda.
Sonra da kontroller ve nst sonucunda da masaya aldılar 5-10dk sürdü galiba. Pek bilmiyorum kısa sürdü yani.
Darısı sizlere inşallah.
İm
Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün

Diger bir doktorun vardi o hemen suni sanci vermek istemiyordu sanki o ne dedi? Bir de sanirim buna kendimizi hic hazir hissedemeyecegiz gibi geliyor bana ne yaşayacağımızı bilemiyoruz bunun korkusu var çünkü, bebisin insallah kendi sancinla kolayca dünyaya gelir amiinn🤲
Diğer doktor değil de almanyada kim denk gelirse bakıyor sistemleri bu şekilde bir ebem var o ayın 9 unu bekleyebilirsin diyor normal diyor tahlillerin ve tansiyonun eğer bunlar etkilense ozaman sıkıntı olurdu diyor bu Kadın da bir kere bu hastalık olmuşsa tahliller temiz olsada risk diyor aynı hastanede bir başka Dr da tahliller ve tansiyon stabilse gününü tamamlaması bekleyebilir diyor

Darısı sizlere inşallah.
İm
Oh miss şu rahatlamanın böyle güzel olanı hepimizin başına inşallah canım.Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah gözün Aydın olsun

Tesekkur ederim, epidural oldu, ilk sezeryanim genel olmustu, epidurali tercih ederim daha cabuk toplandim ve bilincim yerindeydi, bebegim cikar cikmaz gördüm, agri daha azdi gibi

Canim doguranlara beni kaydedermisin,30.05.2023 tarihi 38+6 da sezeryan doğum, 3200 bebek kilosu kızım oldu, başka ne eklemem gerek
Canım gözün Aydın olsun çok sevindim 🌸💙

Diğer doktor değil de almanyada kim denk gelirse bakıyor sistemleri bu şekilde bir ebem var o ayın 9 unu bekleyebilirsin diyor normal diyor tahlillerin ve tansiyonun eğer bunlar etkilense ozaman sıkıntı olurdu diyor bu Kadın da bir kere bu hastalık olmuşsa tahliller temiz olsada risk diyor aynı hastanede bir başka Dr da tahliller ve tansiyon stabilse gününü tamamlaması bekleyebilir diyor
Karar vermek cok zor tezat şeyler söylüyorlar, insallah hayırlısı neyse o olsun kendi sancinla kolay bir doğum nasip olsun🤲

Darısı sizlere inşallah.
İm
Gözün aydın canım rabbim hayırlı evlat etsin🤗🤗

Benim kizcemin de gelesi yok henüz bugun kontrol günümdü, nst de sancim çıkmıyor ama dunden bugüne sanki adet agrisi gibi agrilarim oluyor cok fazla sürmüyor o da Pazartesi tekrar gel dedi bakalım neler olacak. Sizler ne yaptiniz sevdaluk1911 sevdaluk1911 balkopugumay balkopugumay
Canım bende haberdar edicektim telefonum susmadı bir türlü herkes haber bekliyordu 😂 benim bebeğin suyunda azalma gördü 🥹 sabah yatışım yapılacak suni sancı verilecek hepinizden dua bekliyorum inşallah bi avazda kurtulurum 🙏🤲

Darısı sizlere inşallah.
İm
Hayırlı olsun:)

Karar vermek cok zor tezat şeyler söylüyorlar, insallah hayırlısı neyse o olsun kendi sancinla kolay bir doğum nasip olsun🤲
Aynen insanın aklı bulanıyor. Saol Allah razı olsun🌸💙
Canım bende haberdar edicektim telefonum susmadı bir türlü herkes haber bekliyordu 😂 benim bebeğin suyunda azalma gördü 🥹 sabah yatışım yapılacak suni sancı verilecek hepinizden dua bekliyorum inşallah bi avazda kurtulurum 🙏🤲
Kuzum ya inşallah çok kolay olur bn burada suniden korkuyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun hangi çeşidi tapılacak sana suninin

Bende de tam tersi oldu ilk doğumumda suyum geldi çok rahattım duşumu aldım saçımı makyajımı yaptım kahvaltımı yaptım evde bi takım hazırlıklar yaptım doğuma gittim bunda da normal kontrolde sancım çıktı doktor yatış verdi zorla izin alıp apar topar eve geldim banyo falan yaptım 😁🙈ama ertesi gün doğurdum hep değişik oluyor
Su geldikten sonra hemen hastaneye gitmek gerekmez mi ? Filmlerde gördüğüm bu. 😅😅

Kesinlikle bir tuvalete kalkıyorum. Sonra dönerken zorlanıyorum. Eşim de sabah kalktığın dA bu gece iyi uyudun sende diyor. Kendisi iyi ve derin uyuduğu için benimde uyuduğumu saniyor😅😅
ay benimki de sabah 7den sonra uyudum diyorum 11de kalktın yeter o işte diyo🤣🤣 eşler kapatılsın🤣

ayyyy hadi bakalım rabbim ennnn kolaylıklaa mutlulukla bir doğum nasip etsin 🥰♥️♥️

acaba bizim doğumlar nasıl başlayacak offf sabahlara kadar doğum hikayeleri okuyorum hayatım çok garipleşti🙈

X