2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
bizim aile hekimliği daha açılmadı bile

Zehracım resmen haftamız da günümüzde aynı benim de randevum vardı bugün. 3008 gr olmuşuz nst normal. senin de düzenli sancı olmadığı için normal haftaya artık doğum zamanı tarih vericek doktor. çok heyecanlıyım

çok sevindimmmm darısı başımıza allah analı babalı büyütsün kuzuyu

Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün

Diğer doktor değil de almanyada kim denk gelirse bakıyor sistemleri bu şekilde bir ebem var o ayın 9 unu bekleyebilirsin diyor normal diyor tahlillerin ve tansiyonun eğer bunlar etkilense ozaman sıkıntı olurdu diyor bu Kadın da bir kere bu hastalık olmuşsa tahliller temiz olsada risk diyor aynı hastanede bir başka Dr da tahliller ve tansiyon stabilse gününü tamamlaması bekleyebilir diyor

Oh miss şu rahatlamanın böyle güzel olanı hepimizin başına inşallah canım.Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah gözün Aydın olsun

Canım gözün Aydın olsun çok sevindim

Karar vermek cok zor tezat şeyler söylüyorlar, insallah hayırlısı neyse o olsun kendi sancinla kolay bir doğum nasip olsun

Gözün aydın canım rabbim hayırlı evlat etsin

Canım bende haberdar edicektim telefonum susmadı bir türlü herkes haber bekliyordu benim bebeğin suyunda azalma gördü sabah yatışım yapılacak suni sancı verilecek hepinizden dua bekliyorum inşallah bi avazda kurtulurum

Hayırlı olsun:)

Karar vermek cok zor tezat şeyler söylüyorlar, insallah hayırlısı neyse o olsun kendi sancinla kolay bir doğum nasip olsun
Aynen insanın aklı bulanıyor. Saol Allah razı olsun
Kuzum ya inşallah çok kolay olur bn burada suniden korkuyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun hangi çeşidi tapılacak sana suninin

Su geldikten sonra hemen hastaneye gitmek gerekmez mi ? Filmlerde gördüğüm bu.

Kesinlikle bir tuvalete kalkıyorum. Sonra dönerken zorlanıyorum. Eşim de sabah kalktığın dA bu gece iyi uyudun sende diyor. Kendisi iyi ve derin uyuduğu için benimde uyuduğumu saniyor
ay benimki de sabah 7den sonra uyudum diyorum 11de kalktın yeter o işte diyo eşler kapatılsın

ayyyy hadi bakalım rabbim ennnn kolaylıklaa mutlulukla bir doğum nasip etsin

acaba bizim doğumlar nasıl başlayacak offf sabahlara kadar doğum hikayeleri okuyorum hayatım çok garipleşti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…