2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bebeğimin göbek bağı kanadığı için yoğun bakıma yatırdılar bizim için dua eder misiniz çoğunuz hamilesiniz duanız kabul olur lütfen sağlığına kavuşsun diye dua edin
Umarım sağ salim birbirinize kavuşursunuz hemencik iyileşsin inşallah 🙏

Kızlar bebeğimin göbek bağı kanadığı için yoğun bakıma yatırdılar bizim için dua eder misiniz çoğunuz hamilesiniz duanız kabul olur lütfen sağlığına kavuşsun diye dua edin
çok geçmiş olsun canım hemencecik iyileşir inşallah bebişin 🙏🙏

Aklıma bir soru takılıyor. Internnette bulamadım bilgi. Doğum yapanlar ,ikinci hamileliği olan anneler su ve Nişan gelmeden sancı başlar mı? Başlarsa nasılsın anlayacağız. Çünkü nst girdim .sancı yok ama Sancim olsa hep anlarım diye düşünüyordum. (NST'NIN ANLAMINJ YANLIS MI BILIYORUM)37.haftama girdim. Anlayamam diye korkmaya başladım.ikinci

Günaydın hanımlar bir sanciyla uyandım ama sık değil wcye gittiğimde kanlı bir akıntıyla karşılaştım
Sanirim nişan,bu dogumum da kendini böyle başlayacak sanırım ama daha 36+4teyim yani diğerlerinden 1 hafta 10 gün erken yani.
Sancıların sıklasmasini bekleyip hastaneye gideceğim.
Bana dua edin ne kadar 3.dogum da olsa korkuyorum

Günaydın hanımlar bir sanciyla uyandım ama sık değil wcye gittiğimde kanlı bir akıntıyla karşılaştım
Sanirim nişan,bu dogumum da kendini böyle başlayacak sanırım ama daha 36+4teyim yani diğerlerinden 1 hafta 10 gün erken yani.
Allah bir avazda kucağına almayı nasip etsin canım korkma inşallah kolay bir doğum olur Allah büyük❤️

ALLAH razı olsun inşallah dediginiz gibi olur ve korkuyorum ya
Haklısınız çok haklısınız ama dün bir video izledim insanlar aslında kendi kendine bile doğum yapabilecek yetenekteymiş ki eskiden ne kadar da doğal bişeydi belki de gözümüzde büyütmeden normal bi olay doğurup çıkıcam diye kendimi motive ediyorum bende hele ki sizin üçüncü güzel enerjiler dualarla hop diye olsun inşallah

inşallah en kolay doğumun bu 3.olacak 🥹🥹

İlk Haziran annesi oluyorum desene 😊 Benim de 3. Doğum olacak kısmetse bakalım benimki nasıl başlayacak merak içerisindeyim. Şimdiden hayırlı olsun haberdar et bizi.

Çok geçmiş olsun🙏 İnşallah biran önce sağlıkla çıkacak ordan. Neden olduğu konusunda birşey söyledi mi doktorlar?

Sürecine şahit olduk hepimiz,ben de öyle düşünüyorum ki,sonu güzel olacak,Rabbim yardımcın olsun,bunca çektiklerinin mükafatını en güzel şekilde almanı diliyorum canım🤲

Bende başı çevresi ölçüsü 34+3,bel çevresi 35+4le uyumlu çıktı,boyu 46,2 sm.Bebeğinizi Allah bağışlasın.Yoğun bakımda küvezde kaldı değil mi?
Evet. Ama geriden de gelse en azından 37 haftadaydınız yanlış hatırlamıyorsam. Bebeğin dışarda olması daha iyi karnımızda gelişemiyor çünkü. Yoğunbakıma kalırsa da güzel bakıyorlar hem de siz toparlanırsınız sezaryen sonrası. Benim bebeğimde 50 cm 2500 doğdu ultrasonla uyumluydu

X