2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Tebrik ederim,sağlıkla,analı-babalı büyüsün,bahtı güzel,ömrü uzun olsun.
Böyle durumlarda beneğin dışarda daha sağlıklı daha iyi beslendiği daha çabuk büyüdüğü söyleniyor ve bence hafta olarakta çok güçlü bir bebek dünyaya getireceksin belki çok az ve bence hiiç ihtiyaç olmayacak küveze ve gör bak ilk haftada hemen kilo almaya başlayacak çok güzel günler olacak annesi dualarımız seninle sen hiç endişelenme

Çok teşekkür ederim canım.İnşallah

İlk dogumunda şu Nisan hiç bişe gelmedi tam 40+0 da sancılar gelemeye başladı giderek şiddetlenen süre tuttum .. ikinci dogumumda 39+6 da akşam üzeri lavibaya gittim bı anda Nisan geldi 3 saat sonra çok hafif sancılar başladı ertesi gün doğum yaptım ..

bu çok açıklayıcı oldu ben bebişin karnımda toplanmasını sancı zannediyordum sanırım çok saf bi düşünceymiş

benim pazartesi rutin kontrolde nstde düzensiz sancı çıktı ilk defa. acile ebeye yönlendirdiler ebe muayene etti hiç açıklık yok, önemli olan senin sancıyı hissetmen, su ya da kanaman olması dedi.

bugün yeniden kaşıntı için tüp bebek doktoruma gittim. bebiş 3400 dr. başını vajinanın tam üstünde buldu sanırım yakında kanala girer benim fikrim.
doktorum hep sezeryan yapayım diyordu. kaşıntıdan başka türlü kurtuluş yol cuma gel yapayım dedi bilmiyorum çok kararsızım. içimden bir ses beklememi söylüyor sanki. bir yandan da hiç uyuyamıyorum perişan oldum

Doğuran arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Darısı başıma 2. Doğum 37+3 teydi bu da aynı zamanlarda gelirse az zamanım kaldı gibi. Her gün fazla sayıda kasılmam oluyor. Bu sabah boğaz ağrısıyla uyandım. Zencefil limon tarçın ıhlamur yaptım şimdi biraz daha iyiyim inşallah ilerlemez

Su gelmesi iyi birşey değil bence. İlk doğumumda ben hep kendimi sancıyla gelecek duş alacağım sancılarım sıklaşirsa gideceğim diye planlamistim. Ama birden foss suyum geldi ve uzerimi bile doğru dürüst giyinemeden yazmayla hastaneye gittim. Bı de insan bebek susuz kalır diye korkuyor . Suyun doğum anında gelmesi doğumu da kolaylaştırıyor diye duymuştum.

susuz kalmış mıydı bebiş ben herhangi bir belirtiye razıyım.. zamanım daralıyor gibi hissediyorum. kaşıntı hayatımı çok kötü etkiledi geceleri hiç uyuyamıyorum..

Sızıntı şeklinde gelen su nasıldı? Bugün WC den sonra peçeteyle kurulanıyorum. Anında tekrar ıslanıyor ama damlayacak kadar değil, o bölgeyi nemli tutacak kadar gibi. Su değildir değil mi?

Bugün çok boğazım ağrıyor. Heryerim dökülüyo sanki. Oğlum da hasta bu halde her an doğum olacak diye ödüm kopuyor hasta hasta

susuz kalmış mıydı bebiş ben herhangi bir belirtiye razıyım.. zamanım daralıyor gibi hissediyorum. kaşıntı hayatımı çok kötü etkiledi geceleri hiç uyuyamıyorum..
Yok susuz kalmamisti çok şükür bir iki saat içinde sancılarim artmıştı ve normal doğum oldu. Ama bilmeyince insan tüm su gitti bebek susuz kalacak ve sezeryana alacaklar diye korkmuştum

Yok susuz kalmamisti çok şükür bir iki saat içinde sancılarim artmıştı ve normal doğum oldu. Ama bilmeyince insan tüm su gitti bebek susuz kalacak ve sezeryana alacaklar diye korkmuştum
ah kıyamam annelik ne kadar meşakkatli ben de karar veremiyorum ya şu kaşıntı beni mahvetti.. ama sabretsem mi pes mi etsem bilemiyorum

Sızıntı şeklinde gelen su nasıldı? Bugün WC den sonra peçeteyle kurulanıyorum. Anında tekrar ıslanıyor ama damlayacak kadar değil, o bölgeyi nemli tutacak kadar gibi. Su değildir değil mi?
8 yıl geçti üstünden ama o şekilde değil ya ped koymuştum biraz beklemiştim dolmuştu ped.
Şu an sizin anlattığınız gibu bende de oluyor nemli kalıyor orası devamı yok yani.
Tetikteyim her an ıslaklık hissedince bakıyorum genelde akıntı olmuş oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…