2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kuzum sen çok stres yapıyorsun stres doğumu geciktire de bilir , sakin kal biraz. O geleceği günü ve şekli biliyor kendini biraz akışa bırak kuzum, daha çok erken senin ,daha 40 haftanın dolmasına 2 hafta var...
Ay bana dedin sandim. 42 ye kadar yolun var diye :KK70: 42 yi bulur mu sizce. Biraz planli gebelik gun saşmam yok yani 9 ay 10 gun dolmak uzere. 9 ay 25 gunluk dogar mi ya?

Ay bana dedin sandim. 42 ye kadar yolun var diye :KK70: 42 yi bulur mu sizce. Biraz planli gebelik gun saşmam yok yani 9 ay 10 gun dolmak uzere. 9 ay 25 gunluk dogar mi ya?
evett öyle olabiliyor 42 ye kadar bekliyorlarmış buradaki devlet hastanesinde🙈 ben de beklemek istemiyorum artık gerçekten yorucu oluyor. kaşıntım olmasa iyiyim de.

İyi geceler arkadaşlar 39+2 deyim . Akşam üzeri sancılarım başladı. 4-5 bazen 6 dakikada aralıklarla ve 40-45 saniye sürüyor. Ama bende ne nişan var nede su geldi. Daha sıklaşmasını beklesem ne kadar daha sıklaşacak. Suyla nişan nerde kaldı bunlar acaba yalancı sancı mı?

evett öyle olabiliyor 42 ye kadar bekliyorlarmış buradaki devlet hastanesinde🙈 ben de beklemek istemiyorum artık gerçekten yorucu oluyor. kaşıntım olmasa iyiyim de.
İlk oglumda 39+2ydim. Apartmandaki ebe tanıdık geldi baktı. Daha dedi 10 günden fazlasi var aşağı inmemiş. Sonra çatı muayenesi, asla dedi normal yapamazsın. Korktum tamam dedim sezeryan olsun istemeye istemeye
.. Oldum, çok çabuk iyilestim ama sutum geç geldi bebek hazır değildi keşke dedim sancım gelseymis sonra sezeryan olsaymisim.2. de normal yapacam diye kafaya koydum. Yürüyüşler, sayılı hurmalar, adacaylari, pilates toplary merdiven cikmalar derken 39+5 te nişanım geldi. Acilmam başladı. 2 gün öncesine kdr da karnım hep agzimdaydi. 2 günde indi karnım ve normal doğuma başladı vücut
Nasip değilmiş yapamadım. Ama kesinlikle acele etmeyin ve bekleyin derim. 2 çocuğum arasinda 3 gün var. Ama gelişim açısından dünyalar kdr...

Kızlar merhaba, öncelikle doğum yapmış arkadaşlarımıza bebişleriyle sağlıklı bir ömür diliyorum. Ben de bugün itibariyle doğumumu yaptım oğluma kavuştum bin şükür🙏 kalan arkadaşlarımıza sağlıklı bir şekilde evlatlarına kavuşmasını diliyorum. Rabbim hepinize bir anda kurtulmayı nasip etsin🙏

bugün ben de bir kadınla karşılaştım 42.haftayı bitirmişti 🥹 ay inşallah bir haftaya kadar doğururuz
Hiç sanmıyorum bu hafta içinde doğuracağımı 🥺 bütün enerjim çekilmiş gibi hiç bişey yapasım yok yürüyüşmüş squatmış yok efendim hurmaymış adaçayıymış anladık ki hiçbirinin bi faydası falan yok kendi kendimizi eğliyoruz sadece yatacam bundan sonra 😂 belki yata yata doğururum

Son düzenleme:
Mesajlarini okudumda 40 ı gectin sandım. O zaman varmış biraz daha. Kanalda 2 ila 4 hafta da durabiliyormuş. Arastirdim baktım. Benimde hic sancım falan yokta bakayım dedim. Gununu mu gectin diye. Ben 40 bitmek uzere belirtim yok gunde 10 kat merdiven cikiyorum sabah aksam ama yine yok hurma, ananas vb. Hayirlisi olsun
Bende merdiven yürüyüş yoga yapıyordum ama tansiyon sorunu nedeniyle bıraktım.ama pilates topu yine yoga ve pilatesin önemli hareketleri hurmalar çaylar perine masajı akupunktur saman otu buharına oturma evde iş yap dolaş herşey yapıyorum kısım kısım hayırlısı valla tık yok

Kızlar merhaba, öncelikle doğum yapmış arkadaşlarımıza bebişleriyle sağlıklı bir ömür diliyorum. Ben de bugün itibariyle doğumumu yaptım oğluma kavuştum bin şükür🙏 kalan arkadaşlarımıza sağlıklı bir şekilde evlatlarına kavuşmasını diliyorum. Rabbim hepinize bir anda kurtulmayı nasip etsin🙏
Öncelikle hayatı olsun nasıl oldu anlatırmısınız müsait zamanınızda tecrübenizi 🌸

Benim de tüp bebek gün şaşmam yok bugün 39 bitti nst dümdüz. 41e kadar beklicez kendisi gelmezse biz getirtiriz dediler muhtemelen öyle de olucak 😒
Bütün hamileliğimi erken doğum korkusuyla geçirdim vaktinde doğsun diye çok dua etmiştim duanın dozunu fazla kaçırdım galiba 😂

İyi geceler arkadaşlar 39+2 deyim . Akşam üzeri sancılarım başladı. 4-5 bazen 6 dakikada aralıklarla ve 40-45 saniye sürüyor. Ama bende ne nişan var nede su geldi. Daha sıklaşmasını beklesem ne kadar daha sıklaşacak. Suyla nişan nerde kaldı bunlar acaba yalancı sancı mı?
Ben de o şekilim hastanedeyim takip ediyorlar az önceki nst de daha az sancım çıktı bu gece doğum olmaz uyu iyice dinlen dediler yarın büyük ihtimal olur dediler ne suyum ne açılmam var sadece sancı bakalım nolcak 🙈

Hazır kayısı suyunun da faydası oluyor mu ki
Oluyosa ben de alayım koyayım çantama. Sadece komposto olur sanıyodum
Kilo inşallah alır çünkü 1 haftada 110 gram almış çok az :KK43: en azından 3 ü görse iyiydi bakalım 15 günde ne kadar olacak
Faydası oluyor canım, benim kaynanamin kabızlık sorunu var, hergun 1 bardak içer iyi geliyor diyor. Ayrıca ilk sezeryanda da kayısı suyu iç 2 yudum dedi, aradan az bi zaman geçti hemşire geldi 2 yudum daha iç dedi, öyle öyle bi kaç kere icirdiler. Bebişin kilosuda olduğu kadar canım, burda doğum yapan bi çok arkadaşımız 3 kilonun altında doğum yaptı, toparlaniyorlar, güzelce bakarsın büyütürsün sen onu annesi
Rabbim sağlıklı sıhhatli analı babalı büyütmeyi nasip etsin, gözün aydın olsun canim

Kızlar sabaha doğuma gidiyorum Allahın izniyle bana dua edin ne yapıyım ben şimdi herşeyi unuttum valizleri hazırladım, sabah alınacak no kaç şeyi de not ettim, süt gelmezse diye minik bir biberon aldım ama mama koysam ne kadar koyacam, su ne kadar olacak, allak bullakim, herşeyi aynı anda düşünmeye calisiyorum

Merhaba kızlar bebeği kanala girenler ne gibi değişiklik hissettiniz kendiniz de benimde sürekli vajinama baskı yapıyor ama kanala girdi mi girmedi mi anlamadım

Kuzum sen çok stres yapıyorsun stres doğumu geciktire de bilir , sakin kal biraz. O geleceği günü ve şekli biliyor kendini biraz akışa bırak kuzum, daha çok erken senin ,daha 40 haftanın dolmasına 2 hafta var...
Hayır 10 gün kalıyor 9 haziranda doğmazsa suni verecekler hani bende preeklampsi varya onlar bu vakte kadar bile bekletmek istemedilerse işte ben iiyim dedikçe kan tahlillerim iyi geldikçe müsade ettiler ama 9 dan sonra vermeyecekler suni çeşitlerini sırayla deneyecekler artık ne kadar kalınsa rahim ağzı bende anlamadım

Kızlar sabaha doğuma gidiyorum Allahın izniyle bana dua edin ne yapıyım ben şimdi herşeyi unuttum valizleri hazırladım, sabah alınacak no kaç şeyi de not ettim, süt gelmezse diye minik bir biberon aldım ama mama koysam ne kadar koyacam, su ne kadar olacak, allak bullakim, herşeyi aynı anda düşünmeye calisiyorum
İnşallah kolayca kavuşursun bebeğine ❤️❤️ Sapasağlim al kucağına.
Valla ben şimdiden senin gibiyim 2 hafta var ben bile ne yapıcam diyorum. Mamayı süt gelmezse o zaman bile alırsınız ne olacak.
Sabah olsun git de her şey kendi kendine gelişir zaten merak etme 🥰

İlk oglumda 39+2ydim. Apartmandaki ebe tanıdık geldi baktı. Daha dedi 10 günden fazlasi var aşağı inmemiş. Sonra çatı muayenesi, asla dedi normal yapamazsın. Korktum tamam dedim sezeryan olsun istemeye istemeye
.. Oldum, çok çabuk iyilestim ama sutum geç geldi bebek hazır değildi keşke dedim sancım gelseymis sonra sezeryan olsaymisim.2. de normal yapacam diye kafaya koydum. Yürüyüşler, sayılı hurmalar, adacaylari, pilates toplary merdiven cikmalar derken 39+5 te nişanım geldi. Acilmam başladı. 2 gün öncesine kdr da karnım hep agzimdaydi. 2 günde indi karnım ve normal doğuma başladı vücut
Nasip değilmiş yapamadım. Ama kesinlikle acele etmeyin ve bekleyin derim. 2 çocuğum arasinda 3 gün var. Ama gelişim açısından dünyalar kdr...
ah canım nerden bileceksin ki? bilsen beklerdin tabi ki 🥹 ilk bebişler hep böyle oluyor. tecrübesizliğe denk geliyor. ablamı doktor bayrama denk geliyor diye hemen sezeryana almıştı 🙈 şimdi de öyle şeyler duyuyorum. doktorlar bile öyle yapıyorlar yani bizim hiç suçumuz yok sen de hiç öyle düşünme sezeryan ya da normal allah hepimize kolaylık versin ♥️

X