2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bence de siz haklısınız.Ben de annemi yanımda istiyorum,kv annenin yerini veremez.Annem başka şehirde,doğuma yakın geleceğim dedi,inşallah bebeğim süpriz yapıb erken gelmezse annem yanımda olacak.Kv de annemle aynı şehirdeler,biz başka şehirdeyiz,kv çalışıyor,öğretmen,gelemez zaten.Doğum sancılarım başladığında annemin yanında olmasını isterim.

Son düzenleme:
Allah yardımcın olsun,bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah

zehra12 Allah yardımcın olsun canım.Senin halini düşününce ben de kötü oldum,inşallah annen gelir,gelmesi lazım zaten,eşin de yanında yok,2 tane de çocuk var evde.Sen demeden gelmeli.

Cnm korkma Allahın izniyle bişicik olmaz sen de bebekte sağlıkla çıkarsınız ameliyattan bebeğin kilosu ultrason doğru ölçüm yaptıysa çok iyi hem 40 hafta doğup küvöze giren bebekler var iyi düşün iyi olsun bizi habersiz bırakma

Evet çok özlemiş beni okuldan eve gelince hep ağlıyor annem niye daha gelmedi diye. Bizimle beraber odamızda kalıyor geçen onun yatağını kaldırdım beşiği koydum onun odası var ablasıyla kalacak hazırlandı tabi onun isteği ile kaldırdık yatağı hevesle odamda yatacam artık seviniyordu neyse gece oldu illa bizimle yatacak babasına yatak yaptım yerde onu yanıma aldım yok illa ben yerde yatacam dedi yatırdım baktım bana diyorki anne niye ben yerde yatıyorum sen istedin dedim ama ben senin yüzüne bakarak yatmasam gece kötü rüyalar görüyorum sana bakarak yatmam lazım dediben şok oldum meğer hep öyle yapıyormuş ayy tamda sabahında doğuma gelecem bütün gün lafı aklımdan çıkmadı

Aslında kötü değilsin bende seninle aynı fikirdeyim. Onlar en ufak şeyde başa kalkacaklarına sen kalk. Ben 6 tane doğum yaptım hiç birinde kimsenin yanımda olma şansı olmadı çünkü yurtdışındayım. 6 sene önce oğlumun doğumunda annem almanyaya geldi abimlere benim doğumuma az kalmıştı dedim ona bu doğumda yanımda ol tmm dedi hatta kesin konuştu. Sonra abim ve amcam annemi yanıma getirdiler ben avusturyada yaşıyorum 10saat yol var abimlerle aramızda. Annem geldi ve 6 gün kalıp abimle geri almanyaya döndü ben şok oldum hani yanımda kalcaktın dedim bir sürü bahane buldu yok sonra kim götürecek beni dedim ben bir şekilde gönderirim seni o sıkıntı değil dedim ama nafile kafasına koymuştu sonradan öğrendimki ablamın kızınında doğumu vardı aynı dönemde onun için gitmiş ablama söz vermiş ablamın yerinde o kızının yanında olacakmış çünkü ablam türkiyedeydi kızı gelin gelmişti almanyaya. Ve annem almanyaya döndü bir hafta sonra ben doğum yaptım o gün bugündür başına kalkarım hiç sesi çıkmaz am bende unutmam. Kaynanamın başıma kalkmasını unutmam. Şimdilerde abim yine getirecek bana diyor senin yanına gelip bir ay kalacam geç onları dedim susuyorçok uzun yazdım ama brnim fikrim sen haklısın. Konu sahibi annen gelmek istese kimseyi dinlemez bence tatil fikri ona daha sıcak gelmiş

Hiçbişeyi kafana takma sırtını allaha daya rabbim yardım edecektir ne stres yapıyorsun kendine senin önünde doğum gibi mücizevi bir olay var ona odaklan gelen gelir gelmeyen gelmez inan bak göreceksin herşey öyle rahat olup bitecekki sen bile kızacaksın kendine niye bukadar stres yapmışım diye.

Bir şey sorayım.Doğum yapanlar,2ci 3cü gebeliği olanlar fikir bildirirse çok iyi olur.Gebelikle alakalı belimde kalınlaşma oldu,çocuk doğan zaman o kalınlaşma karınla birlikte hemen gidiyor mu?Geçen sene aydığım yaz elbisem var,göğüs altından aşağıya doğru genişleyen bir elbise,onu dün giyindim,arkası kötü duruyor,ben çıkış günü onu giymek istiyordum.Eğer kalınlık hemen geçmiyorsa bu elbisem şimdiki halimle dar olduğu için yeni bir elbise alayım diyorum.

ah canım benim

Meraba 10+4 günümdeyim iki gündür şişkinliğim gitti göğsümde karnımda sanki hamile değilim biraz korkuyorum doktora sordum kendini çok dinleme psikolojik dedi geçen hafta gittik doktora hersey iyiydi acaba normalmi arkadaşlar 3. Tüp bebeğim inşallah iyidir bebegim

Kızlar dün instagramda bir hikaye gördüm acayip etkilendim ağlayıp durdum bütün gece kadın gecen hafta doğum yaptı takip ettiğim bi kadın tabi bu kan için hastaneye çağrıldıklarında bebeğin ismiyle çağırılmışlar o esnada da sma lı bebek demişler ve anne babası tesadüfen öğrenmiş sma hastasınolduğunu sonra tabi teşjis koyulmasını vs istemişler evet sma hastası olduğu kesinleşmiş ama erken öğrenildiği işin şuan belirti yokmuş…. Bizim bebeklerimiz için soruyorum doğumdan sonra aldıkları kan tahlillerinde bu tür hastalıklara bakıcaklar mı? Bileniniz varsa yazın nolur ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…