2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sizin göğüs ucu yaralarınız iyileşti mi? Tecrübeli annelerin bile başına geliyorsa biz yandık
Bir de avusturyada bebek doğar doğmaz hepatitb ve k vit aşıları yapılıyor mu? Bilginiz var mı acaba?

Doğumdan ilk çıktığımda karnım 5-6 aylık hali gibiydi. Onun dışında uzunca bir süre eski elbiselerim üstü dar olanlar olmadı. Genel bi genişleme oluyor sırt bel göğüsler derken. Ama kimisi de zayıf doğumdan bir hafta sonra eski haline dönüyor biraz yapı meselesi galiba

Allah yardımcınız olsun,sağlıkla kavuşun

Kızlar kontrolden çıktım 38+2deyim bebiş 3500 gr olmuş suyu sınırda yüksek dedi p.tesi 39+0da tekrar çağırdı nstde az bişey sancım vardı sadece doktor 41e kadar yolu var dedi o kadar beklemek istemiyorum artık çok ağırlaştım 1 haftadır da adet ağrılarım var

Anladim tamam bugünden itibaren ölçücem 11 yıl sonra ilkdefa pozitifi gördük her günüm farklı bir korkuyla geçiyor
Peki sizin bebeğiniz doğdumu veya hamilemisiniz şuan yeni girdim de bu topige

Sizin göğüs ucu yaralarınız iyileşti mi? Tecrübeli annelerin bile başına geliyorsa biz yandık
Bir de avusturyada bebek doğar doğmaz hepatitb ve k vit aşıları yapılıyor mu? Bilginiz var mı acaba?
Göğüs ucu yaralarım henüz iyileşmedi askine daha kötü kişiden kişiye değişiyor benim yaralarımın geç iyileşme gibi bir huyu var uzun sürüyor kimisi bir kaç gün sürer kimisi hiç yara olmaz inş sizde hiç yara olmayanlardan olursunuz. Aşılar hakkında bir bilgim yok ama bence yapılmıyor eğer yapılsa anne ve babadan onay alınmadan yapılmaz. İlk doktor kontrolleri 7 haftalık oldukları zaman belki o zaman yaparlar.

Burada 2-3 gğn diye yazıyor normal doğum için bakalım darısı bizlere kuzum bende Dr dan geldim sen şeker hastasısın şansın gelemese doğursan dedi yoksa 40. Haftaya haveale yazdım suni versinler dedi salak Dr haberi yok her hafta üniversite deyiz zaten kontrol ediliyoruz ztn randevumuz var benide hala 37. Haftada zannediyor oda ayrınmevsu

Şeker yaralarda geç iyileşme yapıyor o nedenle yara geç oluyor kuzum

Merhaba bende anti hcv pozitif çıktı değer 2.11 tekrar kan aldılar 15 günde çıkacakmış hiç bilmediğim bişey bu süreç ne oldu nasıl oldu çok korkuyorum

Tamam ama anlatınca da rahatladım. Çok teşekkür ederim bana yorum yapan herkese.
Konuyu da bayağı bir sabote ettim. Herkes hakkını helal ederse sevinirim

Anladim tamam bugünden itibaren ölçücem 11 yıl sonra ilkdefa pozitifi gördük her günüm farklı bir korkuyla geçiyor
Peki sizin bebeğiniz doğdumu veya hamilemisiniz şuan yeni girdim de bu topige
Rabbim sağlıkla kucağınıza da almayı nasib etsin.Ben Allahım bu bebeği içimde var etdiğin gibi sağlıkla hayırlısıyla kucağıma da almayı nasib et diye dua ediyorum başından beri.Siz de dua edin, gerisini Allaha bırakın.Hareketlerini hiss edene kadar bir az zor olacak,ondan sonra hareket etdiği için sakin olacaksınız inşallah.Ben hamileyim,36. haftadayım.

Merhaba ne durumdasınız acaba sizi merak ettim doğum gerçekleşti mi bende 36+4 deyim bugün ve sizin ki gibi belimden karnıma yayılan adet ağrılarım var düzenli değiller ama ara ara geliyor sancılar

Senin şimdi tam olarak kaç haftalık.Valla bana şekerin var bebek büyük erken alalım dediler ama bebeğim küçücük doğdu.Bende tansiyon ve şeker yüksek olmasaydı sırf kilosu için erken doğumu kabul etmezdim ama beni korkutan şeker ve tansiyondu. Eğer sana kilosu çok erken yaptıralım diyorlarsa bence biraz bekle ama yok başka önemli sebeplerin varsa dinle doktorunu zaten zamanın az kalmış.

170 arayıp bi sgk ya sor istersen

Maşallah yeri rahat heralde gelmek istemiyor canım 41 den önce başlar belki üzülme , ağrıların varsa bu hafta doğurabilirsin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…