2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Evett kızlar., canlar, bacılar bebişim doğdu çok şükür. Darısı tüm doğurmayan bacılarımın başına. Çok zorlu bir süreçti akşam 6 da sancı başladı ve saat 11'30 doğdu. Hiç durmaksızın sancı çektim rahim açılmıyordu enson 5cm açıklıkta istemsiz ıkınmalarla doğdu. Haliyle dikişlerin var. 2970gr 51cm doğdu ben biliyordum küçük doğacağını çünkü ultrason ölçülerine pek inanmıyordum. Çok şükür sağlığımız yerinde önemli olan o zaten. Hepinize dua ettim.
Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım 🙏🏻🧿

Evett kızlar., canlar, bacılar bebişim doğdu çok şükür. Darısı tüm doğurmayan bacılarımın başına. Çok zorlu bir süreçti akşam 6 da sancı başladı ve saat 11'30 doğdu. Hiç durmaksızın sancı çektim rahim açılmıyordu enson 5cm açıklıkta istemsiz ıkınmalarla doğdu. Haliyle dikişlerin var. 2970gr 51cm doğdu ben biliyordum küçük doğacağını çünkü ultrason ölçülerine pek inanmıyordum. Çok şükür sağlığımız yerinde önemli olan o zaten. Hepinize dua ettim.
Canım benim Rabbim sağlıklı sıhhatli analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah, gözlerin aydın olsun
ben de uyuyamıyorum 😔 özellikle kaşıntı beni mahvetti bir de böyle çok sivriliyor 🤣
Eki Görüntüle 3250823
Kız bu napmış böyle, göbekten çıkmaya niyetlenmiş gibi 🤭

ben de uyuyamıyorum 😔 özellikle kaşıntı beni mahvetti bir de böyle çok sivriliyor 🤣
Eki Görüntüle 3250823
Bende senin gibiyim kaşıntı değil ama bebek sağa sola dönmemden rahatsız oluyo böyle oturarak uyuyorum ondada bi zaman sonra çatı kemiğim acıyo Allahım yardım etsin hepimize

Gözün aydın 🥰🥰Allah analı babalı sağlıklı büyütsün 🙏

Kızlar benimde bugün kontrolüm vardı 37 hafta 3 günlük 2950 kilosu nstde sancım çıkmadı önceki doğumum erken olduğu için doktor her an herşey olbilir dedi suyun gelirse sancın olırsa bekleme gel dedi 😁 benim teyzem ebe başka bi hastanede orda kadın doğum doktoru olmadığı için başka yere gitmek zorunda kaldım öncekini de teyzem doğurttu zaten 😁doktora onu sordum girebilir mi doğuma diye önce zaten son ana kadar yanında kimi istiyosan olcak dedi ama sonra girebilir dedi çok mıtlu oldum 🥰🥰

Kızlar göbeğiniz çok çatladı mı benim kıpkırmızı çizgiler oldu bunlar geçer mi? Krem de sürüyordum ama demek ki işe yaramıyormuş

Allah sağlıcakla analı babalı büyütsün insAllah canım 🥰❤️ sana da cok geçmiş olsun 🥰

Bebekli hayat çok güzel ama aşırı zor. Bizimki gündüz uyuyo gece uyanıyor agliyor sürekli. ,Zaten doğdu 6gun yoğun bakımda kaldı orda beni az emdi biberonla takviyr yaptik hep sütümü öyle alıştı emme refleksi biraz yavas bir de kucuk oldugu icin. Evde de ayni rutin devam ediyor. Göğüs ucum cok yok o yuzden onu almıyor silikon ucla deniyoruz onu biraz aliyor yine. Ama kucuk olduğu icin fazla yormuyorum biraz büyüsün yavas yavaş alışır diye düşünüyorum. Eve gelince de sarılık olduk tekrar 2gun hastane de yattık. 12gunluk olmuşuz bile MaşAllah zaman nasıl geciyor anlamıyor insan. Bu arada dogum kilolarımı da verdim tabi uykusuzluk yorgunluktan 🥰😃

Çok tebrik ederim Rabbim huzurla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🤲🏻🌸 tansiyon ilacı kullanıyordun sanırım sen de ona rağmen tansiyonun kaçlarda çıkıyordu? Benim de tansiyonum çıktı da ondan soruyorum☺️

Çok tebrik ederim Rabbim huzurla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🤲🏻🌸 tansiyon ilacı kullanıyordun sanırım sen de ona rağmen tansiyonun kaçlarda çıkıyordu? Benim de tansiyonum çıktı da ondan soruyorum☺️
Çok sagol canım darısı başına. Evet kullanıyordum ilaç aldığım zaman normal seviyelerde oluyordu ama kullanmadığım zamanlar 14 90,15 90 na çıkıyordu

X