2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Evett kızlar., canlar, bacılar bebişim doğdu çok şükür. Darısı tüm doğurmayan bacılarımın başına. Çok zorlu bir süreçti akşam 6 da sancı başladı ve saat 11'30 doğdu. Hiç durmaksızın sancı çektim rahim açılmıyordu enson 5cm açıklıkta istemsiz ıkınmalarla doğdu. Haliyle dikişlerin var. 2970gr 51cm doğdu ben biliyordum küçük doğacağını çünkü ultrason ölçülerine pek inanmıyordum. Çok şükür sağlığımız yerinde önemli olan o zaten. Hepinize dua ettim.
Oyy maşallah 🧿 Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza 🥰🥰 ben uyuyamıyorum artık geceleri bebek nereye dönsem tam tersi yerde kas katı sivriliyo oda benim canımı acıtıyo neyse son günler 😂

Kasilmalar bende de sıklaştı, yarın sabah benimde kontrolüm var ve doğum için gün verece, yarın 37+5 oluyoruz, 38 de alırız demişti. Bu hafta bende doguruyommu acaba. Benim aklımdaki gün 1 haziran ama dr neder bilmiyorum. Haziran annesiyiz diye çıktık yola, mayısta patır patır basladilar🤭 bari haziran siftahini ben yapıyım istiyorum.
Ben bu hafta 35+1 im erken benim için biraz daha beklesin 😅 2 hafta sonraya okeyim. Senin hedefe az kalmış zaten hayırlısıyla doğsun kuzucuk

ben de uyuyamıyorum 😔 özellikle kaşıntı beni mahvetti bir de böyle çok sivriliyor 🤣
8F82DAE0-5112-4F25-A3A6-73055CF81F33.jpeg

Kızlar doktor bana geçen cumartesi demir ilacı yazdı,o ilacı kullandığımdan beri büyük tuvaletim ishal gibi oluyor,yani katı değil.Sizde de böyle bir durum oldu mu?
Evet canım benim aylardır o şekilde rengini de etkiliyor.ilaç açıklamasında yazdığı için normal karşıladım .Kabızlık yapmasında ishal gibi de sorun yok 😁

Evett kızlar., canlar, bacılar bebişim doğdu çok şükür. Darısı tüm doğurmayan bacılarımın başına. Çok zorlu bir süreçti akşam 6 da sancı başladı ve saat 11'30 doğdu. Hiç durmaksızın sancı çektim rahim açılmıyordu enson 5cm açıklıkta istemsiz ıkınmalarla doğdu. Haliyle dikişlerin var. 2970gr 51cm doğdu ben biliyordum küçük doğacağını çünkü ultrason ölçülerine pek inanmıyordum. Çok şükür sağlığımız yerinde önemli olan o zaten. Hepinize dua ettim.
Gözün aydın çok şükür sağlıkla büyütmek nasip olsun insaAllah 🤲

Geçen perşembe 3500gr demişlerdi. Tabiki rahatız kiloyu yinr alır ama anne karnında biraz daha kalması tabiki daha iyi olurdu. Neyse demekki hayırlısı böyleymiş
Hayırlısı canım benim küvöz falan gerek olmadıysa anne de sadece kilo alıyor başka bir şey değil bana Dr dediki gelişim tamamlanmış aslında bebeğinizin durdukça kilo alır bir sorunu yok ki diyimce şaşırdım aslında bazen erken gelişim gösterebiliyorlar bebişler.ne hissediyorsun kime benziyor bebeğin çok heyecanlı ya hemen eve gitmek istiyormusun ben isterdim sanırım of çok güzel duygu bakalım bizimki ne zaman

Ahh cnm çok şükür sağ salim kucağına aldın gözün aydın darısı biz bekleyenlere😍

Sagol canım. Vaşla kimsenin gözünü korkutmak istemiyorum ama bence suni sancı çok zordu
Canim sen sırf bebeğin kilosu yüksek diye mi doğuma alindin?
Bide benimde planlı normal doğum olacak. Yani sancım beklenmeyecek. Sancı takıldığında açıklığın var mıydı?
ben de uyuyamıyorum 😔 özellikle kaşıntı beni mahvetti bir de böyle çok sivriliyor 🤣
Eki Görüntüle 3250823
Ayyyy çok tatlusss😍 ben hamilelik haline doyamayangillerdenim sanırım:) eriyorum eriyorum...
Senin gobusunun yarısı kadar göbeğim vardır heralde . Bu üçüncü yavrumu buyutemedim ben🤧😂😂😫🤪
Gobek eliğindeki çıkıntı da doğumdan sonra geçiyor sıkıntı yok😎 catladin mı peki?

Sankflorian Sankflorian sen hiç uyumadınn önceki geceden beri azcık uyusan mı benim aklıma o takıldı güçsüz kalacaksın şimdi bebekte sürekli emecek iyice perişan olmayasın canım benim

Tebrikler Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏

Canım benim gözün aydın Çok sevindim Rabbim ikinize de hayırlı sağlıklı bi ömür nasip etsin darıısı da bizlere olsun 🥺♥️

Canim sen sırf bebeğin kilosu yüksek diye mi doğuma alindin?
Bide benimde planlı normal doğum olacak. Yani sancım beklenmeyecek. Sancı takıldığında açıklığın var mıydı?

Ayyyy çok tatlusss😍 ben hamilelik haline doyamayangillerdenim sanırım:) eriyorum eriyorum...
Senin gobusunun yarısı kadar göbeğim vardır heralde . Bu üçüncü yavrumu buyutemedim ben🤧😂😂😫🤪
Gobek eliğindeki çıkıntı da doğumdan sonra geçiyor sıkıntı yok😎 catladin mı peki?
Evet sözde hızlı kilo alıyordu ama öncelikle şeker ve tansiyon yüksek diye bebeğin hayatı tehlikesi olabilir diye erken aldılar. Bir cm açıklık vardı.

X