2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bak bnm karnımın altı ağrıyordu yırtılacak karnım çocuk düşecek diyordum öyle böyle değil meğer makat duruyormuş neyse dönderdik yoga fln yapıyordum.ama baş aşağı olunca iyice zorladı belkide kanala girmeye çalışıyor bilemiyorum

Başınız sağolsun çok üzüldüm ( Allahın izniyle sağlıkla alacaksınız inşallah kucağınıza. Neden kaybetmiştiniz bebeğinizi

Yaa çok haklısın bak dayanılmaz kaşık ağrısı çekiyorum en son geçen ay bakmıştı bnm zorumla bir şey yok dedi çıktı tamam mı bu kontrol dede söyledim bn basamıyorum adım atmak bacağımı açmak hele kapatmak çok zor oluyor diyorum normal dedi bakmadık acaba bir şey olurmu dedim geçen ay bir şey yoktu bir sıkıntı olmaz gerek yok dedi baksa ölür mü yok ama yapmıyor

Canım başın sağolsun ama aklına getirme her kesin aldığı nefes farklı günü saati nasibi ayrı hepsi herşey olmaz düşünüp yorma kendinide bebeğinide çünkğ o da diyecek annem neden benden ayrıymış gibi üzülüyor bu hissi algılayamadan üzülecek ona bu sıkıntıyı verme onlar anlıyor ama adlandıramıyor yazık ikinizede diğerinin ömrü o kadarmış Rabbim neylerde güzel eyler sana koklayamadığın gülün yerine gül bahçesi yollamış öyle düşün annesi oda üzülmesin

ya bakmış ve yok demiş yoktur heralde. çünkü benim doktor da serviksin uzunluğu iyiyse dikkate almıcaz ağrını demişti yani iyi olsaydı bişe vermicekti yollucaktı o yüzden yani gördüğü bişe var da söylemiyor olamaz heralde rahat olun bence :)

Geçen ay baktı bu ay bakmadı ağrılarımda şuan var bir haftadır bakıp dese bir şey yok o bana geçen ay bakmıştım bir şey olmaz dedi ama geçen ay böyle bir ağrı yoktu bu denli.

Geçen ay baktı bu ay bakmadı ağrılarımda şuan var bir haftadır bakıp dese bir şey yok o bana geçen ay bakmıştım bir şey olmaz dedi ama geçen ay böyle bir ağrı yoktu bu denli.
başka doktora görünme şansınız yok mu en azından farklı bir görüş olur

başka doktora görünme şansınız yok mu en azından farklı bir görüş olur
Burası Almanya burada Türkiye’de ki gibi değil bu doktoru yalvar yakar bulduk bırak Dr değiştirme prosedürlerini normalde herhangi birinden randevu bulmak çok acaip zor birinde bana 7 ay sonraya en yakın randevu vermişlerdi.Almanya sağlıkta mahrumiyet bölgesi

Valla benim çatı ağrısı denilen ağrılar var. Doktora sorduğumda normal dedi. Bebek büyüyor baskı dedi ama senin bahsettiğin ağrı aynı mi bilemedim

Valla benim çatı ağrısı denilen ağrılar var. Doktora sorduğumda normal dedi. Bebek büyüyor baskı dedi ama senin bahsettiğin ağrı aynı mi bilemedim
Bende bilsem birde bu sabah basur süpriz yaptı bir meme ile uyandım gerçekten ne kadar zor hamilelik

Başınız sağolsun çok üzüldüm ( Allahın izniyle sağlıkla alacaksınız inşallah kucağınıza. Neden kaybetmiştiniz bebeğinizi
32 haftalıktı karnımda kalbi durmuş 10 gün olmuş hatta ben ilk olduğu için farkedememişim şimdi sürekli elimde olmadan evhamlanıyorum oğluma hamileykende böyleydim bu defa daha sakin olurum sanıyodum ama yok yine aynı korkular devam ediyo
bende öyle düşünüyorum hatta bazen bebeğimde hissediyo diye kendimi suçluyotum ama elimde değil kaybettiğim bebeğim her an aklımda kalbimde olucak inşallah bu kızımı sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız

Seni çok iyi anlıyorım tüm kalbimle anlıyorım inan ki hiç birimizin yaşamı istemediği o çok korktuğu duyguyu yaşamış olman seni tetikliyor ama şimdi geçti bu güne odaklanıp anın tadını duymaya çalış elinden geldiğince ve yaptıkça anlayacaksın ki oluyormuş bu

teşekkürler canım elimden geldiği kadar tadını çıkarmaya çalışıyorum meleğime kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum onun kokusunu içime çektiğim an herşey daha güzel olucak inşallah

Kağan Kocatepenin hamilelik haftasına göre olan videolarına bir bakın.Belki böyle olması normal.Ben 31. haftaya baktım,orda dediği şeylerin bazıları bende var.İmkan varsa,doktoru arayın,ya yanlna tekrar gidin,ağrı rahatsız ediyot dayanamıyorum deyin,belki bakar.

Geçmiş olsun,ben de geçen yıl kimyasal yaşadım,5.5 yıl sonra gebe kalmışdım,sizin acınızın yanında hiç bir şey belki de,amma o kadar üzülmüşdük ki,bu defa hamile kaldığımda tam sevinemedik,ya yine kimyasal olur,ya kalbi durur diye 3 ay tedirginlik yaşadım.3 ay sonra o korku bir az geçti,ama sona kadar o korku bir az olacak sanırım.Şimdi 6.5 yıl oldu, inşallah sağ-salim kavuşacağız hepimiz.Allaha tevekkül edin,hakkımızda en hayırlısını o bilir.Hakkımızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…