2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar benim göğüsler bir anda bir şişti, sonra söndü komple çatladı mosmor şuan 🫠 10 kg aldım toplamda, 53le başlamıştım. Aman dikkat edin yağları kremleri göğüslere de sürmeyi unutmayın siz 💘 Hazırlıklarınız ne durumda? Haziran bebişleri için güncel bir alışveriş listesi mi yapsak?

Benim de 2 hafta önce 28 mm idi, dün 25 ölçüldü. 29. haftadayım ama doktorum önlem amaçlı proluton da verdi 😞

25 mm çıktı işte en son canım, ama sorum düzenli olarak azalıyor olması :KK43:
Rahim ağzı uzunluğu çok çabuk değişebilen birseymis. Mesela ayakta çok duralım hemen kısalıyor ama yatarsak ya aynı kalıyor yada uzuyor.
Ben AVM'de gezdim bugün ... Kesin kisalmistir. Öyle bir kasık ağrım olduk, sanki şuan vajinam çıkacak gibi hissediyorum. Bacakları diktim yatıyorum.

Kızlar benim göğüsler bir anda bir şişti, sonra söndü komple çatladı mosmor şuan 🫠 10 kg aldım toplamda, 53le başlamıştım. Aman dikkat edin yağları kremleri göğüslere de sürmeyi unutmayın siz 💘 Hazırlıklarınız ne durumda? Haziran bebişleri için güncel bir alışveriş listesi mi yapsak?
Benim ilk hamileliğimde sadece göğüslerim çatlamışti😅
Ben eşimden parayı kopardım 🤓bı çok eksiği bu hafta tamamladım.
Büyük ürünler kaldı geriye.. bebek arabası, bebek yatağı, anne bebek çantası gibi.

İnşallah canım biz de bu günler gülerek anarız, vajinal muayene olmadan rahim ağzı ölçülebildiğini bilmiyordum, benim hep alttan ölçülüyor çünkü. Hakkımızda hayırlısı inşallah 🙏🙏
Ultrasonda sorun görününce mi rahim ağzı ölçülüyor? Benim hiç alttan ölçülmedi konusu bile geçmedi merak ettim

Kızlar merhaba aranızda çok ödem olan varmı ben aşırı şiş hissediyorum ayaklarım normal ama ellerim çok. Ödem oldu. Yolda yürürken çok zorlanıyorum sırt üstü. Yatmak zaten imkansız sağım solum çürümüş. Durumda
Ben oğlumda çok şişmiştim ama bu gebeligimde hiç şişmedim nedense, yuzugum hala parmağında ve kolayca çıkıyor takılıyor, kiloda çok almadım Allahtan

Kızlar doğum yapacağınız hastane babayı doğuma alıyor mu? Benim doğum yapacağım hastane babayı doğuma almıyormuş😔 Daha önce iki doğuma da girmişti eşim. Bana desteği büyük oluyor. Açıkçası bu duruma üzüldüm.

Kızlar doğum yapacağınız hastane babayı doğuma alıyor mu? Benim doğum yapacağım hastane babayı doğuma almıyormuş😔 Daha önce iki doğuma da girmişti eşim. Bana desteği büyük oluyor. Açıkçası bu duruma üzüldüm.
ben daha sormadım ama almıyorsa naparım bilemedim :KK43:((

Selam hanımlar hepinize sağlıklı bir süreç ve sağlıklı doğumlar dilerim. Maşallah neredeyse hepiniz Yaşam sınırı haftalarını geçmişiniz. Tebrik ederim. Benim size Bi sorum olcak. İçinizde Balık yağı hapı kullanan var mı? Markası Nedir. Hangisini önerirsiniz. Bugün alacağım. Cevap bekliyorum sizlerden?

Selam hanımlar hepinize sağlıklı bir süreç ve sağlıklı doğumlar dilerim. Maşallah neredeyse hepiniz Yaşam sınırı haftalarını geçmişiniz. Tebrik ederim. Benim size Bi sorum olcak. İçinizde Balık yağı hapı kullanan var mı? Markası Nedir. Hangisini önerirsiniz. Bugün alacağım. Cevap bekliyorum sizlerden?
Benim doktorum ocean mummyi önermişti ben onu kullanıyorum

Ben grip oldum yaaa eşimden bana geçti sırasımıudı şimdi çok sinir bozucu .. doktor sizlere neler tavsiye etti grip olunca tehlikesi varmıymış bebeğe

Ben grip oldum yaaa eşimden bana geçti sırasımıudı şimdi çok sinir bozucu .. doktor sizlere neler tavsiye etti grip olunca tehlikesi varmıymış bebeğe
Çok geçmiş olsun umarım fazla ilerlemeden atlatırsınız. Ben grip olduğumda bol meyve sebze ye dedi günde iki bardağa kadar ıhlamur içebileceğimiz söylemişti bir de tuzlu su ile gargara yapabilirsin demişti kulak burun boğaz doktoru ise günde üç taneye kadar parol içebilirsin dedi

Çok geçmiş olsun umarım fazla ilerlemeden atlatırsınız. Ben grip olduğumda bol meyve sebze ye dedi günde iki bardağa kadar ıhlamur içebileceğimiz söylemişti bir de tuzlu su ile gargara yapabilirsin demişti kulak burun boğaz doktoru ise günde üç taneye kadar parol içebilirsin dedi
Bana şekerden dolayı portakal mandalina yasak ama bakacam çaresine.burada parol yok ama doktorlar kapalı belki başka ilaç verir ama ilaç tercih etmek istemiyorım inşallah gerek kalmaz ilaca bakalım

Ben ekstra balık yağı hapı kullanmıyorum. Vitaminlerin içerisinde var. Ocean mummy bu konuda gayet iyi

2022 n
geçmiş olsun,ateş yoksa endişelenmeyin.Ben martda 2 defa üşütdüm, burnum akıyordu sadece,amma o da insanı yoruyor.Kontrolde bebek iyiydi.Moralinizi yüksek tutun ki,daha kısa sürede iyileşin.

Tabii canım benim de gözümde 40. hafta yok, ben de 37’e geri sayımdayım 😄
Herkesin hikayesi başka 20 haftalarda rahim ağzı sıfırlanıp 36/37 de doğum yapan da var 😄 genelde 37 yi görüyorlar ama merak etme 🥰 biz de görürüz. doktorum da 37 yi görsek yeter dedi 40 dan vazgeçti kadıncağız 😂 herkese hafta saydırır oldu bizim paşa. Benim hissiyatım zamanında doğacaklar yönünde senin de öyle olur. Hep güzel şeyler oku izle

X