2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba Ben de Almanyadayim . Kendim kann Testo istiyorum kalsiyum ve Demir icin Doktor ayrintili ucretsiu bakiyor gerek olmadigi icin vermedi. Seker yukleme testini 50 Gram ile yaptilar 2 gune geldim benim. Bu arada gercekten Turkiye rahat bu konuda. Mecbur normal dogum yapacagim. Bir de aynen Bana da balon patlamalo gibi nefes Almanlar oluyor

bana geçenlerde bir gün boyunca oldu o durum hiç de bi neden yokken aşırı umutsuz ve kötü hissettim ertesi gün geçti ama hatta çok uzun süredir öyle hissetmediğimi farkettim endişelendim biraz, neyse ki geçti ☺️ normaldir bence geçer diye düşünüyorum 😌
İnşallah geçer uyy çok. Saçma bit his elimde değil depresif

Kızlar keşfette gördüm. Hesap falan ekran fotosu aldım orada yazıyor Türkiye’de kızlar belki işinize yarar haberiniz olsun

Eklentiler

• 0001256B-6703-4A5A-A133-E708ED8F156A.png
    0001256B-6703-4A5A-A133-E708ED8F156A.png
    271,9 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar benim bebek 25+5 ultrasonda sorun görünmüyor
Ama çok mu tembel anlamadım
2 saatte 10 hareket sayılmalı deniyo ya benimki asla etmez o kadar
Gece yine tribe girdim kaç kere uyandırmaya çalıştım tüm gece ses yoktu sabah 2 kere vurdu o kadar
Neden anlamadım bi türlü

Gece yine tribe girdim kaç kere uyandırmaya çalıştım tüm gece ses yoktu sabah 2 kere vurdu o kadar
Neden anlamadım bi türlü
Bu saymayı 28 haftadan sonra bazı doktorlar hatta 30 dan sonra yapın diyolar daha çok küçük bende o haftalarda durgunluk yaşadım 27.haftada artık hareketler dahada farklılaşıp güçlendi normal bi durum takılma

Neden anlamadım bi türlü
Benimki de aynı bazen tedirgin oluyorum hatta ama her bebek farklidir bazen bütün gün hiç oynamadığı oluyor

bana sırt çantasını taşımak daha kolay geliyor. Çocuğu taşırken her iki kolumda(bir kolumda yorulursam,diğer tarafda taşımak) taşıya bilirim mantığıyla sırt çantası istiyorum.
Ben de sırt çantası istiyorum. Ama tecrübeli anneler hafif kullanışlı bir sırt çantası alın illa bebek bakım çantasına gerek yok hatta decathlon un şu meşhur çantasını seviyorlarmış 😁 bebek bakım çantası büyük ve detaylı olduğu için günlük kullanımda yorucu olabiliyormuş.

Bu saymayı 28 haftadan sonra bazı doktorlar hatta 30 dan sonra yapın diyolar daha çok küçük bende o haftalarda durgunluk yaşadım 27.haftada artık hareketler dahada farklılaşıp güçlendi normal bi durum takılma
Sağol valla rahatladım. Çünkü günde en fazla 3-4 hareket hissediyorum ben öyle saat başı mümkün değil

X