2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Şu kesi sırasında uyuşturuyorlar mı yaa doğumdansa kesi daha çok korkuttu beni şimdi😅
Birinci çocuğumda kesim oldu . Hiç uysturmadilar.Ne kesiyi nede dikisi hissetmedim. Yavrum kucagimdayken hemencecik dikmişler. Zaten bebek cikacagi o anda o kısım çok geriliyor ve ağrıdan uyuşuyor. Keserken hiç acı yok. Dikerkende büyük bir rahatlama geliyor. Bikac dk önce çektiğin acının yanında uyusukluktan birşey hissetmiyorsun. Sadece sonrası zor. Bı hafta kadar zorlanmistim. Büyük WC yapamadim. Sürekli pansuman ayrıca ilaçlı suya falan oturdum. Ayy bu kısımlar daha kotu emin olun.😅

bencede öyle 1 2 defa anca giyiyorlar zaten. Bende sadece kıyafet olarak kısa kollu zıbın yok diye 3 4 tane zibinla 2 tane 5 li takım aldım başkada hiçbir şey almadım 🤭
En güzeli, bebekken zaten hep alt üst takım giyiyorlar, ayaklaninca etekler elbiseler alırim gezmeden gezmeye giymesi için evde yine alt üst takım giyer

Günaydın,anne bebek çantası alan var mı?Tecrübeli anneler böyle çantaları önerir misiniz?
Screenshot_20230318-071500_Trendyol.jpg

Ben de mesela öğle yemeği yiyemiyorum. diyetisyen asla olmaz demişti ama oldu işte napayım
Kahvaltı, ara öğün, akşam olarak besleniyorum bazen akşamdan sonra da bi şey yiyorum yetiyo bebeğin kilosu da tam
6 öğün bana hep gereksiz gelmiştir ama işte şeker hastalığında tetik
Bende uyanıyorum diyet proğramına maalesef. Günde 6 öğün zor düzeni sağlamam

kahvelihatunn kahvelihatunn kuzuu sen hamilemisinn hiç haberde etmedinn maşALLAH rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına aldırsın çok sevindim ya 💙
Aminn canım teşekkür ederim ♥️♥️ aslında sizin kasım topiğinden yazmıştım beta artışlarını ama kesinleşince yazamadım tabi bi fırsat olmadı 🌸🌸🌸 senin bebişin büyümüştür 4 aylık oldu mu ?

Günaydın,anne bebek çantası alan var mı?Tecrübeli anneler böyle çantaları önerir misiniz?
Eki Görüntüle 3219750
Ben bunu aldım kargo bekliyorum açık rengini alcaktım bebekle kirlenir diye siyahını aldım arabaya asma aparatı vs var termal biberon gözü var baya bi kullanışlı geldi

Eklentiler

• 1B1F3F4D-568E-43F4-A6CC-3116057551D6.png
    1B1F3F4D-568E-43F4-A6CC-3116057551D6.png
    344,9 KB · Görüntüleme: 60
Screenshot_20230318-121806_Trendyol.jpg
Bu tarzlar hoşuma gidiyor benimde. Ama çok pahalı🥺🥺🥴🥴alamam . Biraz daha uygun birşeyler bakmam gerek

Bu klasik cntalari hiç sevmiyoeum. Eminim çok kullanışlıdır. Ama benim gözüme iyi gelmiyor. Bakinip duruyorum bende ne olabilir başka diye
Katılıyorum. Çantanın kendisi o kadar ağır oluyor ki. Oğlumda o çantalardan almıştım hiç sevemedim. Bu sefer daha hafif geniş bi kol çantası aldım. Benzerleri ebebekte bebek çantası olarak da var. Bunu bebek büyüdükten sonra kendim de kullanırım
0CF49450-2F34-4ADC-A369-733CAD284613.jpeg

Katılıyorum. Çantanın kendisi o kadar ağır oluyor ki. Oğlumda o çantalardan almıştım hiç sevemedim. Bu sefer daha hafif geniş bi kol çantası aldım. Benzerleri ebebekte bebek çantası olarak da var. Bunu bebek büyüdükten sonra kendim de kullanırım
Eki Görüntüle 3219869
bana sırt çantasını taşımak daha kolay geliyor. Çocuğu taşırken her iki kolumda(bir kolumda yorulursam,diğer tarafda taşımak) taşıya bilirim mantığıyla sırt çantası istiyorum.

Kızlar dün muayenem vardı. Oğulcuğum 1100 gr 35 cm olmuş. İlk defa ultrason sırasında uyudu da yüzünü net görebildik. Öncekilerde kıpırdanıp göstermiyordu🤭. Başı hala yukarıda olduğu için doğum şeklini diğer sefer konuşalım dedi doktorum. Sezaryenden korkuyorum. Umarım gerek kalmaz. Doktorum gereksiz yere sezaryen yapılmasına karşı. Doğum ücreti her ikisi için de 8 bin denildi. Epidural istersen artı 2 in. Biz de bu şekilde şimdilik 🤗

Eki Görüntüle 3219869
Çok güzel harika. Ama bende bebekle omuzda çanta tasiyamayanlardanim. Sırtta olması gerek. Ama çok güzel buda

Aminn canım teşekkür ederim ♥️♥️ aslında sizin kasım topiğinden yazmıştım beta artışlarını ama kesinleşince yazamadım tabi bi fırsat olmadı 🌸🌸🌸 senin bebişin büyümüştür 4 aylık oldu mu ?
Oldu teyzesi büyüyoruz 4 buçuk aylık 💙kızınmı olucak seninde

X