2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aslında belli süreye kadar devlette düzenli gidiyordum. Sonra farklı olaylar farklı hastaneler olunca karmakarışık oldu. Perşembeye tekrar randevu aldım düzenli olsun diye
Hadi inşallah yeniden düzene girer sonra oradan çıkınca hemen bir sonraki randevunu al karışmasın

Bana da bugün progestqn ve dinlenme dedi. Biraz incelme olmuş ama endişelenecek bir durum yok dinlen fazla ayakta kalma kısa yürüyüşler yapabilirsin dedi. 25+1 deyim bebek iri biraz onun etkisi oluyor mudur? Yani bebek 26 gibi. Eşimde iri bir bebekmiş kayınvalidem yatmış hrp her doktora gidişte geriliyorum valla hayırlısıyla doğsa bebişlerimiz. Videolara falan baktım 2.5 altı tehlikeli olabilir ama ona da müdahale edebiliyorlar. Ben şuan çalışmıyorum

ben de çıkmadı çok şükür ama çok tatlı yediğimden bi de polikistik vardı o yüzden hazırlamıştım kendimi inş sizde de çıkmasınn

Sizin kaç mm çıktı acaba?

Kızlar hepinize günaydın bebek şampuanı yağı ya da losyonu için ne almayı düşünüyorsunuz acaba ?
Mustela çok iyi içerik olarak, oğluma belli bir yaşa kadar kullandım. Şimdi yeni bebiş için de sipariş verdim şampuan, pişik önleyici krem, yağ ve vücut losyonu olan bir çanta var ondan aldım.

Merhaba kasılma dediğiniz nasıl oluyor. Benim de karnıma özellikle akşamları ağrı saplanıyor, ya da biraz normalden fazla yürüyeyim ağrı oluyor. Kasılma farklı bir şey herhalde?

Merhaba kasılma dediğiniz nasıl oluyor. Benim de karnıma özellikle akşamları ağrı saplanıyor, ya da biraz normalden fazla yürüyeyim ağrı oluyor. Kasılma farklı bir şey herhalde?
Ben de kasılma yok ağrı da olmadı bazılarında ağrı yapmıyormuş. Ağrı karından ziyade kasık bölgesinde oluyormuş. Yorumlardan okuduğum kadarıyla söylüyorum

Doğru anladıysam amniyotik sıvı testinden bahsediyorsunuz dimi? Onun için şöyle pedler var bildiğim kadarıyla eczanelerde de satılıyor
Ay eveettt bundan bahsediyorum teşekkür ediyorum sorucam eczaneye
Bende de oluyo özellikle uzun süre tuttuysam idrarımı
Ben uzun süre tutmamaya çalışıyorum ama yinede kaçaklar oluyo bilmiyorum inşallah idrardır
Ebe pedin öyle bir şey yağıp yapmadığını değilde öyle bir durumda çıkarıp onlara vermeni istiyorlar laboratuvar da kendileri inceliyor
Bizde yok galiba öyle bişey hiç söylemediler burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…