2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Onun için ebe bana dedi ki ped takılansın olası bir durumda pedi inceliyorlarmış sucu çiş mi su mu akıntı mi falan diye

Ay bunu ben unuttum lahana yaprağı buzluya koyuyorlar oda iyi geliyor onu da memeye sarıyorlar ama ne zamandı unuttumda bak doğru işe yarıya. Şeyler

evet mastit için o. ben yazın bulunmaz diye şimdiden lahana alıp buzluğa attım valla
İyi fikir hııııı hiç birimiz alıp atmadık bak tüh eneee görürsem alıp atayım ben mevsim olayını düşünmemiştim

Weleda baby me bunlar iyimiş deterjan için e bebek siveno önerilenlerde ama daha iyisi e bebeğin kendi deterjanı varmı oymuş

Onun için ebe bana dedi ki ped takılansın olası bir durumda pedi inceliyorlarmış sucu çiş mi su mu akıntı mi falan diye
Evet bende kullanıyorum ama rahatsız etti çıkarayım dedim çıkardıktan 1 saat sonra wc ye girdim çamaşırım ıslanmış aslında o dediğini yapan pedler de varmış ama tr de varmı bilmiyorum şimdi aliexpressten sipariş versem 1 ayda anca gelir

Doğru anladıysam amniyotik sıvı testinden bahsediyorsunuz dimi? Onun için şöyle pedler var bildiğim kadarıyla eczanelerde de satılıyor

Eklentiler

• 628C7632-8D06-4FD8-ACA6-67627EFA7A92.png
    183,7 KB · Görüntüleme: 42
Bende de oluyo özellikle uzun süre tuttuysam idrarımı

Aslında belli süreye kadar devlette düzenli gidiyordum. Sonra farklı olaylar farklı hastaneler olunca karmakarışık oldu. Perşembeye tekrar randevu aldım düzenli olsun diye

Çok sevindim. İhmale gelmeyecek konular. Bizler zaten telaşliyiz. Neden böyle yaparlar anlamiyorum

Kızlar şeker yükleme testi sonucu aynı gün çıkıyor mu? Büyük gün geldi çattı benim yarın

Ben özelde yaptırdım aynı gün çıktı canım
Teşekkür ederimm Yarın ben de ilk özele kontrole gideceğim doktoruma ama kendi mi yapar sağlık ocağına mı yaptırır bilmiyorum
Sağlık ocağı 50lik hastane 75-100 yapıyormuş sanırım belki kilom olduğu için doktor yüksek doz da isteyebilir merakla bekliyorum valla

Benim kilom normal ama 75 yaptılar yine de. ilk önce açken bi kan aldılar içeceği içtikten sonra 1. saat ve 2. saat sonra kan alındı. O süreçte hiç bişey yemeyip içmemeniz ( su da dahil) gerekiyor. ama ben çok susadığm için bir iki yudum içtim valla

Sağlık ocağındaki ebe haber bekliyor benden cuma çağırdı ama doktora sormadan gitmek istemedim
Evet süreç bi tık sıkıntılı inşallah sizde çıkmamıştır.
Bende kilo da var, ailede de var çıkmaması çok zor ama bari diyetle kontrol altına alınabilir seviyede olsun diye dua ediyorum

Ebe pedin öyle bir şey yağıp yapmadığını değilde öyle bir durumda çıkarıp onlara vermeni istiyorlar laboratuvar da kendileri inceliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…