2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aç gidilmez. Öyle bir zorunluluk yok. Aç gelin diyen hastane veya doktor kimse uyarılmalı.
Şeker yüklemesi ve şeker ölçümü ilk kan aç alınır. Hep öyledir şeker hastaları bile önce açlık kan alınır sonra karnını doyur 2 saat sonra gel derler ve tokluk alınır, tok karnına şeker testi olurmu

Karnıma her gün lierac kullanıyorum göğsüme çok sürmüyordum çatlayacağını düşünmemiştim karnım büyüdü onda hiçbir şey yok
Koltuk altına doğru göğüslerde çatlıyor malesef, benim ilk gebelikte çok önemsemedim, göğüsler karın hep çatlak zaten, bu saatten sonrada düzelmez nasil olsa, kasinti oldukca krem sürüyorum o kadar
Canim ben indirim yakaladimmi beden hic bakmiyorum, nasil olsa jet hiziyla buyuyorlar, genelde 6 9 ay 9 12 ay arası alıyorum, ha ucuz mu buldum 2 yaş 3 yaş 5 yaş farketmiyor yeri geliyor nasıl olsa, hele iç dış zibinlar var ya, 40 i çıkmadan küçülüyor 1 aydan sonra zor kavusuyor 2 3 takım değişikliğe yeter

Ben kalabalık bir ailede büyüdüğüm için çok seviyorum kalabalık aileyi.Valla imkanın ve sağlığın el veriyorsa tavsiye ederim bacım
Valla yaşıma takılıyorum ama nasip ikiz falan olursa bunun Arkasına en iyi ihtimalle 3 olur oda iyi kısmet bakalım bir hevesimiz var ama önce ilk gözağrımı alayım kucağıma

Boynum karardıııı ve koltukaltımdan göğsüme doğru ve genital hadi diğerleri neyse de boynum hep açıkta çok komik duruyor

Sordum sordum. Bebek ilk doğunca hep üşür vücut ısısı bizim gibi olmaz dediler. İnternette araştırdım ilk 40 gün uzun kollu çoraplı bereli vs giydirin yaz olsa da diyor aynı sebepten ötürü. Ama 40 gün sonrası sıcaksa şort vs giyebilirmiş
Neyse ki en kötü ağustosla eylül var bizim buralar ege bölgesi sıcak oluyor baya giydiririm

Ben de o kadar çok 0-3 almışım ki 6-9 alıyorum artık beğendiklerimi. Yenidoğan sadece daha 1-2 tane var ondan daha fazla almayayım o zaman
Böyle patikli altlardan aldım 5 tane yeter o zaman patikli olunca çok giyilmiyormuş galiba

Eklentiler

• 53DCE66E-9B4F-4AFA-B45A-1264ECD3EF35.jpeg
    126,1 KB · Görüntüleme: 64
Valla yaşıma takılıyorum ama nasip ikiz falan olursa bunun Arkasına en iyi ihtimalle 3 olur oda iyi kısmet bakalım bir hevesimiz var ama önce ilk gözağrımı alayım kucağıma
Ben erken yaşta anne olanlardanım 19 yaşında anne oldum büyük kızım 20yaşında. Yaş ilerledikçe hamilelik bence biraz ağır geçiyor tabi bu insandan insana, bünyeden bünyeye değişiyor. Rabbim gönlüne göre versin canım inş istediğin gibi olur.

Kızlar biley sorucam ebebeknte civilimde hiç 0-3 ay kız bebek tişörtü yada çeşitli elbiseleri bulamıyorum şuan yaz mevsimi olmadığı için mi yoksa 0-3 ay arası kız bebeklere göre elbise ve tişört satışı yok mu yazın pişicek bebem yaaa çıtçıtlıdan başka bişey bulamadım yaz için bildiğiniz bi yer varsa bana özelden link atar mısınız rica etsem

Resim yükledim inş becerebilmişimdir. Şunların tatlılığına baksanıza listede bekliyor pazartesi tekrar doktora gidecem cinsiyeti tam belli olsun hemen sipariş verecem. Eki Görüntüle 3212049

Olmadı dur bir daha yüklemeyi deniyeyim
Yaa bunlar ne böyle kız annesi olarak bayıldım bunlara. Link istiyorum

Birde kız annesi hanımlar hastane çıkışı aldiklarinizida eklesiniz bize fikir olsa.

Bize yenidoğan kursunda böyle bir şey öğretmediler ilginç hatta yattığı oda 18 derece falan olacak diye Buda yaz ayları için odayı serinletmek gereken bir durum tabi mesela ben Mannheim göre söylüyorum Türkiye de ise Antalya ya göre haziran başı uzun giydirsem çocuk bayılır nefes alamaz şehirden şehre değişiyor tabiki sen olduğun yere göre davran tabiki

Amin inşallah sende güzel günlerini gör evlatlarının

Kızlar merhabalar bugun şeker yüklemesine gittim. Aç gittim sabah erken 50 mg glikoz tozunu su ve limon suyuyla karıştırıp içirdi doktorum zorlandım ama içtim. Sonuçlar 3 güne çıkıcakmış. İdrarda verdim umarım enfeksiyon çıkmaz ana çıkabilir gibi hissediyorum. Bebiştedr herşey yolundaymış çok güzel pozlar verdi bugun normalde benim plesantam önde böyle görünmezdi çok fotojenik çıktı seninki dedi. Birde ayrıntılı ultrasonda plasanto ön duvar ve bazı terimlerle bişeyler yazılmıştı rapora bugun doktorum açıkladı serviske uzanıyor plesantan hafif ucu ama ben öyle büyük bir sorun görmedim zaten büyüdüköe yukarı cıkabilir o tam olarak 35. Haftalarda bakıp karar veririz ona dedi. Ben bi sorun görmüyorum ama dedi. 850 gram olmuş oğluşum 24+4. Haftadayım. Göbek çevremiz 26 hafta çıktı koca göbüşlü bir oğlum olacak galiba.. Teyzelere güzel öpücükler yolluyorum burdan

Eklentiler

• 264EEC35-A610-47D3-9A65-3F88C71B1BB3.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 59
E bebekten bak arada civildede ondada oluyor ama lcw yada H&M de çok cici şeyler oluyor mesela Zara’nın indirimlerine üye ol hatta hepsinin takip et özellikle lcw çok indirim yapiyormuş benim kuzenler söyledi.

Maşallah çok güzel plesenta takılma o yukarı çıkar 32 sonunda tam yeri belli olur bence herşey çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…