2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba kizlar bayadir yazamadim da bugün 23+4teyim kizimiz olacak ilk erkek dendi ama :) hayirlisi vallaha ben daha neredeyse hicbirsey almadim iki üc parca kiyafet haric :) bakiniyoruz ama alisveris icin cok mu erken daha ne 30lari görünce aliriz artik insallah:)

Güya doğumdan sonra geçiyormuş normalmiş ama inşallah o süreç uzamaz bide yaza giriyoruz hoş bir görüntü değil o şekilde
Alla güneşin altına malak gibi yatarım saatlerce beni kimse alamaz yada kimyasal peeling paklar diyeceğim ama bende birde et benleri bak beni demiyorum benleri çıktı bir sürüüüüü 😅 böldüm ben böyle kısımlarındayım umursamamakta çalışıyorum.bu kadar çirkin şeye oğlumun kız güzeli olacağını düşünüp mutlu oluyorum napayım başka türlüde kendimi şey edemiyorum (kelime aklıma gelmedi ) al buyur b12 bitti gitti 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 öyle işte 🤣

E bebekten bak arada civildede ondada oluyor ama lcw yada H&M de çok cici şeyler oluyor mesela Zara’nın indirimlerine üye ol hatta hepsinin takip et özellikle lcw çok indirim yapiyormuş benim kuzenler söyledi.
E bebek ve civilde çok çeşit yok ya lcw ya bakıcam o hiç akkıma gelmemişti 😂

H&m de bak güzel şeyler var birde indirim bültenine üye ol kuzenler öyle yapıyor e bebek ve çivili de sürekli takip et geliyor ama bitiyor ben antalyadayken mağazasında da hemen bittiğiniz biliyorum onlarda kampanya yapıyor.fiyatlar da uygun olunca peynir ekmek gibi gidiyor anam. Bir de İnstgram bu konuda mağlum güzel şeyler oluyor

Kızlar reflü olan birisi vardı, ben bugün demir hapı yuttuktan sonra reflü oldum. Demir hapı içmediğim günlerde reflü olmuyor. Sebebini ona bağladım. Demir hapını yatmadan önce içmek gerekiyormuş, yoksa mideyi rahatsız ediyormuş.

Sorma valla boynum Allah’ını seversen kir gibi rezillik yazın hemen yanmalıyım yoksa gülerler çok rezil haldeyim 🙈
Benim hep hamileliklerimde olur boyunda kararma ama nasıl sanki sopa iziymiş gibi çok utanırdım doğu dan belli bir süre sonra rengim açılmaya başlardı geçerdi ama hala belli olurdu en sonunda banyoya girip orayı bildiğin kazırmış gibi liflerdim tertemiz olurdu takma geçer kalıcı değil

Bak o iyi ben utanıyorum artık valla üzerime kir değil yazasım geliyor 🙈
Hahhaha hangi hamileliğimdi hatırlamıyorum ama eşim boynun aynı hintli kadınların boynu gibi görünüyor demişti. Bir hafta alınganlık yapmıştım😂😂hintli kadınlar esmer ama güzeller dedim. Kendimi öyle deselli ediyordum😂😂

Yaa bunlar ne böyle😍 kız annesi olarak bayıldım bunlara. Link istiyorum😍

Birde kız annesi hanımlar hastane çıkışı aldiklarinizida eklesiniz bize fikir olsa.
Canım ben yurt dışındayım internet üzeri alacam SHEIN diye bir uygulama bilmiyorum türkiyede alışveriş yapılıyormu bakarsın. Çok tatlılar değilmi😍😍

Kızlar merhabalar bugun şeker yüklemesine gittim. Aç gittim sabah erken 50 mg glikoz tozunu su ve limon suyuyla karıştırıp içirdi doktorum😂 zorlandım ama içtim. Sonuçlar 3 güne çıkıcakmış. İdrarda verdim umarım enfeksiyon çıkmaz ana çıkabilir gibi hissediyorum. Bebiştedr herşey yolundaymış çok güzel pozlar verdi bugun normalde benim plesantam önde böyle görünmezdi çok fotojenik çıktı seninki dedi. Birde ayrıntılı ultrasonda plasanto ön duvar ve bazı terimlerle bişeyler yazılmıştı rapora bugun doktorum açıkladı serviske uzanıyor plesantan hafif ucu ama ben öyle büyük bir sorun görmedim zaten büyüdüköe yukarı cıkabilir o tam olarak 35. Haftalarda bakıp karar veririz ona dedi. Ben bi sorun görmüyorum ama dedi. 850 gram olmuş oğluşum 24+4. Haftadayım. Göbek çevremiz 26 hafta çıktı koca göbüşlü bir oğlum olacak galiba.🙈. Teyzelere güzel öpücükler yolluyorum burdan
Ay maşallah ne güzel poz vermiş. Benimki hiç yüzünü dönmüyor ya suratını dönüyor ya eliyle yüzünü kapatıyor.
Lolons, bebelerce diye sayfa vardı instagramdan ben ordan da alışveriş yaptım Kıyafet aldım. Daha çok e bebekten aldım. Birde isimli tulum Takımı vs yaptırmayı düşünen arkadaşlar varsa ben yaptırdım memnun kaldım tuba_ve_dikisdunyasi inst. 20-25 gün civarına geliyor.
Dugumyastıktan da yatak korumalığı yaptırdım örgü model.

Kızlar tırnak uçlarımın bembeyaz kaskatı olduğunu fark ettim bu hafta. Kalsiyum eksikliğiymiş. Kullandığımız vitaminlerde kalsiyum yok. Süt de içmemiştim bu hafta. Ben yoğurttan da tiksindim maalesef. Günde 3 bardak süt tüketmemiz lazımmış. Aman dikkat.

Kızlar reflü olan birisi vardı, ben bugün demir hapı yuttuktan sonra reflü oldum. Demir hapı içmediğim günlerde reflü olmuyor. Sebebini ona bağladım. Demir hapını yatmadan önce içmek gerekiyormuş, yoksa mideyi rahatsız ediyormuş.
Bendim o🙋🏻‍♀️ ben de demir ilacından olduğunu düşünüyorum kahvaltıdan 1 saat sonra içiyorum gün içinde hafif bulantı midemde huzursuzluk oluyor. Akşam boyunca yanmalar sürüyor gece zirveye çıkıyor

Ama ben kahvaltıyla birlikte bol suyla diye biliyorum eminmisin hatta portakallı suyu falan ile c vitamini emilimini artırıyor

Bendim o🙋🏻‍♀️ ben de demir ilacından olduğunu düşünüyorum kahvaltıdan 1 saat sonra içiyorum gün içinde hafif bulantı midemde huzursuzluk oluyor. Akşam boyunca yanmalar sürüyor gece zirveye çıkıyor
Kahvaltıyı yaparken dene bence benim doktor öyle önerdi birde portakal suyu ile iç emilimini artırıyor

Benim hep hamileliklerimde olur boyunda kararma ama nasıl sanki sopa iziymiş gibi çok utanırdım doğu dan belli bir süre sonra rengim açılmaya başlardı geçerdi ama hala belli olurdu en sonunda banyoya girip orayı bildiğin kazırmış gibi liflerdim tertemiz olurdu takma geçer kalıcı değil
Ay hadi inşallah saol bacım ☺️

Hahhaha hangi hamileliğimdi hatırlamıyorum ama eşim boynun aynı hintli kadınların boynu gibi görünüyor demişti. Bir hafta alınganlık yapmıştım😂😂hintli kadınlar esmer ama güzeller dedim. Kendimi öyle deselli ediyordum😂😂
Ay kıyamam yaaa seninkide güzelmiş ama olulmamalı benimki gidip Antalya’ya malak gibi yatacam güneşe ile devam ediyor 🤣 birde seviniyorum yüzümde iz olmadı falan diye hahaha boynum sonradan ceee diyiverdi 🤣🤣🙈

Ay kıyamam yaaa seninkide güzelmiş ama olulmamalı benimki gidip Antalya’ya malak gibi yatacam güneşe ile devam ediyor 🤣 birde seviniyorum yüzümde iz olmadı falan diye hahaha boynum sonradan ceee diyiverdi 🤣🤣🙈
Kız öyle deme yüzde leke çıkacağına boyuna razıyım. Benim yengemin yüzü kararıyordu😂😂😂

X