2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Resim yükledim inş becerebilmişimdir. Şunların tatlılığına baksanıza listede bekliyor pazartesi tekrar doktora gidecem cinsiyeti tam belli olsun hemen sipariş verecem. Eki Görüntüle 3212049
Yemin ederim harika yaaa kız elbiselerine tavım cidden ben ardına birde kız doğurayım cinsiyet planlama ile şansımı deneyeceğim valla çok severdim kızları oğlumuzda tabiki ama kızda başka bir güzel sanki

Ay valla çok sevindim bu unutulanlarımız ne olacak böyle b12 ler omegalar yetmiyor bacım hep bir unutkanlık hakim hepimizde

Bir de Mathildays diye bir arkadaş vardı grupta aktifti baya . Hesabını mı kapatmış. Tanıyan var mıydı. Merak ettim
Bizimle yogaya başlayacaktı normaldeki adını bilmiyorım ama hocaya sorabilirim sayfayı kapattığını bilmiyordum üzüldüm inşallah iyidir zor zamanları atlatıyor çok zor

Arkadaşlar selamlar umarım hepiniz iyisinizdir, her şey yolundadır. Bugün 24. haftam doldu, doktor kontrolüne gittim. Bir kaç gündür okuduklarımdan notlar almıştım sizi de bilgilendirmek istedim.
Bebeğin hareketsizliği ile ilgili yazılmıştı, ben de az hissediyordum doktoruma sordum plasentam öndeymiş yani bebekle karnımın arasında yastık gibi dolayısıyla daha az hissedersin dedi. Aynı şekilde hareketliyken hissetmemen normal, uzandığında hissedebilirsin dedi.
Tetanoz aşısını önerdi ama isteğe bağlı dedi. Yaptırabilirsin dedi. Ben de yaptırmaya karar verdim.
Şeker yüklemesini de aç karnına gel dedi. Onu da bu hafta yaptıracağım inşallah

Teşekkür ederim bilgilendirme için

Ben kendimce bir fikir ürettim. Ultrason tahminlerinde hep sağ taraftaysa erkek ,soldaysa kız diyorlardı. Benim bebe erkek. Ben hep sağ tarafıma yatarım. Eğer ikinci çocuğu düşünürsem sola yatacağım döllenme tutunma sol tarafa olsun diye bilimsizlik benden sorulur artık

Ay valla çok sevindim bu unutulanlarımız ne olacak böyle b12 ler omegalar yetmiyor bacım hep bir unutkanlık hakim hepimizde
B12 ,omega mi kullanıyorsunuz. Valla bana vermediler . Gecen de çay suyu koymuşum. Unutup tekrar çay suyu koymaya gittiğimde çaydanlık yanmaya başlamıştı.

Kızlar aranızda cinsiyet kramozom anomalisi tespit edilen oldu mu? devamında cvs yada amniyosentez filan yapılan? Fetal sonucum pozitif çıktı da. Lütfen bize dua edin. Çok ihtiyacımı var.
Öncelikle geçmiş olsun. Down sendromu için yaptirmistim ben fetal ve amniyosentez. Ama kromozom anomalisini ilk defa duydum. Lütfen içinizi ferah tutun . Kaç haftalık hamilesiniz. Amniyosent3z de dogrulursa ne olacak. Doktor nasıl bir bilgi verdi.

12 +1 im. Yarın başka bir doktor bakacak cvs mi amniyosentez mi diyecek.. 2 çeşidi varmış hamgi çeşidi olduğuna göre de değişiyormuş. Sağlıklı görünüp kısır olma vs gibi sıkıntılar olan formu varmış. Yada çok daha ileri seviyede olanları. O da bu testler sonucunda belli olcak. Yalancı pozitiflik ihtimali de varmış bu testte inşallah öyledir..

İçinizi ferah tutun lütfen. Umarım yalancı pozitiftir

hadi hayırlısı. Ama elbiseler bayıldım
Değilmi çok tatlılar
kızlar çok fena ve cimcimeler 4 kız annesi olarak tecrübeliyim

Tahminde bulunabilir misiniz 19 haftalık burda ☺

Eklentiler

• 20230126_193203_Film4-1.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 34
Var böyle fikirler ama yalnız değilsin valla denemek lazım

B12 ,omega mi kullanıyorsunuz. Valla bana vermediler . Gecen de çay suyu koymuşum. Unutup tekrar çay suyu koymaya gittiğimde çaydanlık yanmaya başlamıştı.
Valla omega yıllardır kullanırım nöroloji doktoru demişti alzemer falan olmamak için ama gebelik bildiğin hafıza bırakmıyor b12 zaten vermişlerdi b komplex şeklinde ama yetmiyor bacım valla yetmiyor

Maşallah sana arkadaşım valla maşallah inşallah benimde bundan sonrası çiftte Çifter olurda kalabalık bir aile olurum ne güzel olur
Ben kalabalık bir ailede büyüdüğüm için çok seviyorum kalabalık aileyi.Valla imkanın ve sağlığın el veriyorsa tavsiye ederim bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…